Glabels 2.0.2 - en to cs translation catalogue (442 entries)

en: %.5g %s diameter
cs: %.5g %s průměr

en: %d per sheet
cs: %d na stránku

en: %d x %d  (%d per sheet)
cs: %d x %d  (%d na stránku)

en: %s %s diameter
cs: %s %s průměr

en: (e.g., "Mailing Labels," "Business Cards," ...)
cs: (např. "Adresní štítky," "Vizitky," ...)

en: (e.g., 8163A)
cs: (např. 8163A)

en: (e.g., Avery, Acme, ...)
cs: (např. Avery, Acme, ...)

en: (modified)
cs: (modifikováno)

en: (none) - gLabels
cs: (žádný) - gLabels

en: 1. Outer radius:
cs: 1. Vnější poloměr:

en: 1. Radius:
cs: 1. Poloměr:

en: 1. Width:
cs: 1. Šířka:

en: 2. Height:
cs: 2. Výška:

en: 2. Inner radius:
cs: 2. Vnitřní poloměr:

en: 2. Waste (overprint allowed):
cs: 2. Odsazení (povolený přetisk):

en: 3. Clipping width:
cs: 3. Šířka výstřižku:

en: 3. Margin
cs: 3. Okraj

en: 3. Round (radius of corner):
cs: 3. Zaoblení (poloměr rohu):

en: 4. Clipping height:
cs: 4. Výška výstřižku:

en: 4. Horiz. waste (overprint allowed):
cs: 4. Horizontální odsazení (povolený přetisk):

en: 5. Vert. waste (overprint allowed):
cs: 5. Vert. odsazení (povolený přetisk):

en: 5. Waste (overprint allowed):
cs: 5. Odsazení (povolený přetisk):

en: 6. Margin
cs: 6. Okraj

en: <span weight="bold" size="larger">Xxx object properties</span>
cs: <span weight="bold" size="larger">Vlastnosti objektu xxx</span>

en: <span weight="bold">Default page size</span>
cs: <span weight="bold">Výchozí velikost stránky</span>

en: <span weight="bold">Fill</span>
cs: <span weight="bold">Výplň</span>

en: <span weight="bold">Line</span>
cs: <span weight="bold">Čára</span>

en: <span weight="bold">Units</span>
cs: <span weight="bold">Jednotky</span>

en: A label and business card creation program for GNOME.
     
    Glabels is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
     
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
cs: Program pro tvorbu etiket a vizitek v prostředí GNOME.
     
    Glabels je svobodný software, můžete s ním nakládat podle GPL licence verze 2, nebo jakoukoliv pozdější.
     
    Program je distribuován s nadějí, že bude nápomocen, ale je distribuován bez ručení záruky, tak jak je uvedeno v GPL Licenci verze 2. Pro další detaily si přečtěte tuto licenci.

en: About glabels
cs: O programu glabels

en: About...
cs: O programu

en: Address Labels
cs: Adresní etikety

en: Address labels
cs: Adresní etikety

en: Agipa 119488: Business Cards
cs: Agipa 119488: Vizitky

en: Align _Horizontal
cs: Zarovnat _vodorovně

en: Align _Horizontally
cs: Zarovnat _vodorovně

en: Align _Vertical
cs: Zarovnat _svisle

en: Align _Vertically
cs: Zarovnat _svisle

en: Align objects to bottoms
cs: Zarovnat objekty dolů

en: Align objects to horizontal centers
cs: Zarovnat objekty vodorovně na střed

en: Align objects to left edges
cs: Zarovnat objekty dle levého kraje

en: Align objects to right edges
cs: Zarovnat objekty dle pravého kraje

en: Align objects to tops
cs: Zarovnat objekty nahoru

en: Align objects to vertical centers
cs: Zarovnat objekty svisle na střed

en: Alignment:
cs: Zarovnání:

en: All files
cs: Všechny soubory

en: Allow merge to automatically shrink text
cs: Při sloučení povolit automatické smrštění textu

en: Angle:
cs: Úhel:

en: Bar_code
cs: Čárový _kód

en: Barcode object properties
cs: Vlastnosti čárového kódu

en: Bold
cs: Tučně

en: Bottoms
cs: Naspod

en: Box object properties
cs: Vlastnosti obdélníku/čtverce

en: Brand/Manufacturer:
cs: Značka/Výrobce:

en: Bring to _Front
cs: Vynést dopředu

en: Business Card CD
cs: Vizitkové CD

en: Business Cards
cs: Vizitky

en: CD Labels
cs: CD etikety

en: CD/DVD (including credit card CDs)
cs: CD/DVD (včetně vizitkových CD)

en: CD/DVD Labels
cs: CD/DVD etikety

en: Cassette Labels
cs: Kazetové etikety

en: Center align
cs: Na střed

en: Center objects to horizontal label center
cs: Vycentrovat objekty vodorovně na střed etikety

en: Center objects to vertical label center
cs: Vycentrovat objekty svisle na střed etikety

en: Centers
cs: Nastřed

en: Change the visibility of markup lines in the current window
cs: Změnit viditelnost hraničních čar v okně

en: Change the visibility of the drawing toolbar in the current window
cs: Změnit viditelnost panelu kreslení v okně

en: Change the visibility of the grid in the current window
cs: Změnit viditelnost mřížky v okně

en: Change the visibility of the main toolbar in the current window
cs: Změnit viditelnost hlavního panelu nástrojů v okně

en: Change the visibility of the property toolbar in the current window
cs: Změnit viditelnost panelu vlastností v okně

en: Checksum
cs: Kontrolní součet

en: Choose Custom Color
cs: Vyberte vlastní barvu

en: Close
cs: Zavřít

en: Close the current file
cs: Zavřít tento soubor

en: Close without saving
cs: Zavřít bez uložení

en: Collate
cs: Shromáždit

en: Color:
cs: Barva:

en: Configure the application
cs: Konfigurovat aplikaci

en: Congratulations!
    
    You have completed the gLabels Template Designer.
    If you wish to accept and save your design, click "Apply."
    
    Otherwise, you may click "Cancel" to abandon your design
    or "Back" to continue editing this design.
cs: Gratulujeme!
    
    Dokončili jste návrh šablony gLabels.
    Pokud si přejete návrh přijmout a uložit, klikněte na "Použít".
    
    Jinak klikněte na "Zrušit" pro zahození návrhu či na
    "Zpět" pro další úpravy tohoto návrhu.

en: Contents
cs: Obsah

en: Copies
cs: Kopie

en: Copies:
cs: Kopie:

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy the selection
cs: Kopírovat výběr

en: Could not initialize Bonobo!
cs: Nepodařila se inicializace Bonobo serveru!

en: Could not open file "%s"
cs: nepodařilo se otevřít soubor "%s"

en: Could not save file "%s"
cs: Nepodařilo se uložit soubor "%s"

en: Create a custom template
cs: Vytvořit vlastní šablonu

en: Create a new document
cs: Vytvořit nový dokument

en: Create barcode object
cs: Vložit čárový kód

en: Create box/rectangle object
cs: Vytvořit čtverec/obdélník

en: Create ellipse/circle object
cs: Vytvořit elipsu/kruh

en: Create image object
cs: Vložit obrázek

en: Create labels, business cards and media covers
cs: Vytvářejte etikety, vizitky a obaly médií

en: Create line object
cs: Vložit čáru

en: Create text object
cs: Vložit text

en: Cu_t
cs: _Vyjmout

en: Custom Color:
cs: Vlastní barva

en: Customize
cs: Přizpůsobit

en: Customize Drawing Toolbar
cs: Přizpůsobit panel kreslení

en: Customize Main Toolbar
cs: Přizpůsobit hlavní panel

en: Customize Property Toolbar
cs: Přizpůsobit panel vlastností

en: Customize toolbars
cs: Přizpůsobit panely

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Cut the selection
cs: Vyjmout výběr

en: DLT Labels
cs: DLT etikety

en: Decrease magnification
cs: Zmenšit

en: Default
cs: Výchozí

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete the selected objects
cs: Smazat vybrané objekty

en: Description:
cs: Popis:

en: Design Completed
cs: Návrh byl dokončen

en: Diskette Labels
cs: Disketové etikety

en: Diskette Labels (face only)
cs: Disketové etikety (pouze předek)

en: Diskette labels
cs: Disketové etikety

en: Distance from left edge (x0):
cs: Vzdálenost od levého okraje (x0):

en: Distance from top edge (y0):
cs: Vzdálenost od horního okraje (y0):

en: Document merge control
cs: Kontrola sloučení dokumentu

en: Drawing toolbar
cs: Panl kreslení

en: Dump XML
cs: Vypsat XML

en: Dump the UI Xml description
cs: Vypsat popis UI v XML

en: EAN (any)
cs: EAN (jakýkoli)

en: Edit merge properties
cs: Upravit vlastnosti sloučení

en: Ellipse object properties
cs: Vlastnosti elipsy

en: Empty file name selection
cs: Prázdné pole jména souboru

en: Error encountered during save.  The file is still not saved.
cs: Při ukládání se vyskytla chyba. Soubor nebyl uložen.

en: Family:
cs: Rodina:

en: File already exists.
cs: Soubor již existuje.

en: File does not exist
cs: Soubor neexistuje

en: File:
cs: Soubor:

en: Fill
cs: Výplň

en: Fill color
cs: Barva výplně

en: Flip _Horizontally
cs: Převrátit _vodorovně

en: Flip _Vertically
cs: Převrátit _svisle

en: Flip object horizontally
cs: Převrátit objekt vodorovně

en: Flip object vertically
cs: Převrátit objekt svisle

en: Font name
cs: Název fontu

en: Font selector
cs: Výběr fontu

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Format:
cs: Formát:

en: Height:
cs: Výška:

en: Horizontal pitch (dx):
cs: Vodorovná rozteč (dx):

en: How many layouts will your template contain? 
    
    A layout is a set of labels or cards that can be arranged in a simple grid.
    Most templates only need one layout, as in the first example.
    The second example illustrates when two layouts are needed.
cs: Kolik rozvržení obsahuje vaše šablona? 
    
    Rozvržení je sada etiket nebo vizitek, které mohou být uspořádány na
    jednoduché mřížce. Většina šablon potřebuje jedno rozvržení jako v
    prvním příkladu. Druhý příklad ilustruje dvě rozvržení.

en: Icon and _Text
cs: Ikony a text

en: Image
cs: Obrázek

en: Image object properties
cs: Vlastnosti obrázku

en: Importing from glabels 0.1 format
cs: Importuji formát glabels verze 0.1

en: Importing from glabels 0.4 format
cs: Importuji formát glabels verze 0.4

en: Importing from glabels 1.91 format
cs: Importuji formát glabels verze 1.91

en: Inches
cs: Palce

en: Increase magnification
cs: Zvětšit

en: Insert merge field
cs: Vložit pole pro sloučení

en: Invalid barcode data
cs: Neplatná data čárového kódu

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Key:
cs: Klíč:

en: Label Ce_nter
cs: Střed etikety

en: Label Size (CD/DVD)
cs: Velikost etikety (CD/DVD)

en: Label Size (Round)
cs: Velikost etikety (oválná)

en: Label or Card Shape
cs: Tvar etikety či vizitky

en: Label or Card Size (Rectangular)
cs: Velikost etikety či vizitky (obdélníková)

en: Label orientation
cs: Orientace etikety

en: Label properties
cs: Vlastnosti etikety

en: Label size:
cs: Velikost etikety:

en: Labels
cs: Etikety

en: Large Round Labels
cs: Velké oválné etikety

en: Layout #1
cs: Rozvržení #1

en: Layout #2
cs: Rozvržení #2

en: Layout(s)
cs: Rozvržení

en: Layout:
cs: Rozvržení:

en: Left align
cs: Nalevo

en: Length:
cs: Délka:

en: Line
cs: Čára

en: Line Spacing:
cs: Řádkování:

en: Line color
cs: Barva čáry

en: Line object properties
cs: Vlastnosti čáry

en: Line width
cs: Šířka čáry

en: Linked
cs: Spojeno

en: Literal:
cs: Písmena:

en: Load image
cs: Načíst obrázek

en: Locale
cs: Místní zvyklosti

en: Location:
cs: Umístění:

en: Lower object to bottom
cs: Poslat objekt dozadu

en: M_arkup
cs: Ohraničení

en: Mailing Labels
cs: Poštovní etikety

en: Mailing Labels --14
cs: Poštovní etikety --14

en: Mailing Labels-2 columns
cs: Poštovní etikety-2 sloupce

en: Mailing Labels-3 columns
cs: Poštovní etikety-3 sloupce

en: Mailing labels
cs: Poštovní etikety

en: Main toolbar
cs: Hlavní panel

en: Markup
cs: Ohraničení

en: Media Type
cs: Typ média

en: Merge Properties
cs: Nastavení sloučení

en: Millimeters
cs: Milimetry

en: Modify document properties
cs: Upravit vlastnosti dokumentu

en: N/A
cs: Není k dispozici

en: Name and Description
cs: Název a popis

en: New
cs: Nový

en: New Label or Card
cs: Nová etiketa či vizitka

en: No fill
cs: Bez výplně

en: No template files found!
cs: Nenalezeny šablony!

en: None
cs: Žádný

en: Not Linked
cs: Nespojeno

en: Not a supported file format
cs: Formát tohoto souboru není podporován

en: Number across (nx):
cs: Počet napříč (nx):

en: Number down (ny):
cs: Počet dolů (ny):

en: Number of Layouts
cs: Počet rozvržení

en: Number of layouts:
cs: Počet rozvržení:

en: Object _Properties
cs: Nastavení objektu

en: Object defaults
cs: Výchozí hodnoty objektu

en: Object properties
cs: Vlastnosti objektu

en: Object property editor
cs: Editor vlastností objektu

en: Only show icons in the main toolbar
cs: Zobraz v hlavním panelu jen ikony

en: Open
cs: Otevřít

en: Open a file
cs: Otevřít soubor

en: Open label
cs: Otevřít etiketu

en: Open the glabels manual
cs: Otevřít mauál programu

en: Options
cs: Možnosti

en: Other
cs: Jiné

en: Overwrite file "%s"?
cs: Přepsat soubor "%s"?

en: POSTNET (any)
cs: POSTNET (jakýkoli)

en: POSTNET-5 (ZIP only)
cs: POSTNET-5 (pouze ZIP)

en: P_rinter
cs: _Tiskárna

en: Page Size
cs: Velikost stránky

en: Page size:
cs: Velikost stránky:

en: Part #:
cs: Část #:

en: Paste
cs: Vložit

en: Paste the clipboard
cs: Vložit ze schránky

en: Please enter the following identifying information about the template stationery.
cs: Vyplňte, prosím, následující informace o šabloně.

en: Please enter the following layout information.
cs: Vyplňte, prosím, následující informaci o rozvržení.

en: Please enter the following size parameters of a single label in your template.
cs: Vyplňte, prosím, následující parametry velikosti jedné etikety ve vaší šabloně.

en: Please enter the following size parameters of a single label or card in your template.
cs: Vyplňte, prosím, následující parametry velikosti jedné etikety nebo vizitky ve vaší šabloně.

en: Please select a file or supply a valid file name
cs: Vyberte, prosím, soubor, nebo vypište platné jméno souboru

en: Please select the basic shape of the labels or cards.
cs: Vyberte, prosím, základní tvar etiket nebo vizitek.

en: Please select the page size of the template stationery.
cs: Vyberte, prosím, velikost stránky šablony.

en: Please supply a valid file name
cs: Prosím vepište platné jméno souboru

en: Points
cs: Body

en: Position
cs: Pozice

en: Pr_eferences...
cs: _Nastavení

en: Preferences
cs: Nastavení

en: Print
cs: Tisk

en: Print preview
cs: Náhled tisku

en: Print test sheet
cs: Vytisknout testovací stránku

en: Print the current file
cs: Tisk tohoto souboru

en: Problem saving xml file.
cs: Problém s ukládáním dat do xml.

en: Proper_ties...
cs: Nas_tavení...

en: Properties
cs: Nastavení

en: Property toolbar
cs: Panel vlastností

en: Quit
cs: Konec

en: Quit the program
cs: Ukončit program

en: Raise object to top
cs: Vynést objekt dopředu

en: Recent _Files
cs: Otevřít nedávné

en: Record selection/preview:
cs: Náhled na záznam výběru

en: Record/Field
cs: Záznam/Pole

en: Rectangular Labels
cs: Obdélníkové etikety

en: Rectangular or square (can have rounded corners)
cs: Obdélníkový nebo čtvercový (může mít zaoblené rohy)

en: Redo
cs: Znovu

en: Redo the undone action
cs: Provést znovu vrácenou akci

en: Remove all selections
cs: Odstranit všechna označení

en: Reset image size
cs: Resetovat velikost obrázku

en: Restore scale to 100%
cs: Vrátit měřítko na 100%

en: Return Address Labels
cs: Zpáteční adresa

en: Right align
cs: Napravo

en: Rotate
cs: Rotovat

en: Rotate _Left
cs: Otočit do_leva

en: Rotate _Right
cs: Otočit do_prava

en: Rotate object 90 clockwise
cs: Otočit objekt o 90° po směru hodinových ručiček

en: Rotate object 90 counter-clockwise
cs: Otočit objekt o 90° proti směru hodinových ručiček

en: Round
cs: Oválný

en: Save
cs: Uložit

en: Save "%s" as
cs: Uložit "%s" jako

en: Save As
cs: Uložit jako

en: Save _As...
cs: Uložit _jako...

en: Save changes to document "%s" before closing?
cs: Uložit před zavřením změny v dokumentu "%s"?

en: Save the current file
cs: Uložit tento soubor

en: Save the current file with a different name
cs: Uložit tento soubor s jiným jménem

en: See the file AUTHORS for additional credits,
cs: Prohlédněte si soubor AUTHORS pro dodatečné informace,

en: Select
cs: Výběr

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Select _All
cs: Vybr_at vše

en: Select all objects
cs: Vybrat všechny objekty

en: Select default properties for new objects.
cs: Vyberte výchozí nastavení pro nové objekty

en: Select locale specific behavior.
cs: Zvolte specifické chování pro místní zvyklosti.

en: Select merge-database source
cs: Výběr databázového zdroje pro sloučení

en: Select, move and modify objects
cs: Označení, posun a změna objektů

en: Send to _Back
cs: Poslat _dozadu

en: Set main toolbar button style according to desktop default
cs: Nastavit tlačítka na hlavním panelu stejně jako je základní nastavení prostředí

en: Sheets:
cs: Stránky:

en: Shipping Labels
cs: Dopravní etikety

en: Shipping labels
cs: Dopravní etikety

en: Show _Tooltips
cs: Ukazovat tipy

en: Show both icons and texts in the main toolbar
cs: Zobrazit ikony a popisy v hlavní nástrojové liště

en: Show tooltips in the drawing toolbar
cs: Ukazovat tipy v panelu kreslení

en: Show tooltips in the main toolbar
cs: Ukazovat tipy v hlavním panelu

en: Show tooltips in the property toolbar
cs: Ukazovat tipy v panelu vlastností

en: Size
cs: Velikost

en: Size:
cs: Velikost:

en: Small Round Labels
cs: Malé oválné etikety

en: Source
cs: Zdroj

en: Square Labels
cs: Čtvercové etikety

en: Start on label
cs: Začít na etiketě

en: Style
cs: Styl

en: Style:
cs: Styl:

en: Template Designer
cs: Návrhář šablon

en: Template _Designer...
cs: Návrhář š_ablon...

en: Templates needing
    two layouts.
cs: Šablony, které potřebují
    dvě rozvržení.

en: Templates needing only
    one layout.
cs: Šablony, které potřebují
    jedno rozvržení.

en: Text color
cs: Barva textu

en: Text file with colon delimeters
cs: Text s dvojtečkami jako oddělovači sloupců

en: Text file with comma delimeters (CSV)
cs: Text se středníky jako oddělovači sloupců (CSV)

en: Text file with tab delimeters
cs: Text s tabulátory jako oddělovači sloupců

en: Text object properties
cs: Vlastnosti textu

en: UPC (UPC-A or UPC-E)
cs: UPC (UPC-A nebo UPC-E)

en: U_n-select All
cs: Odz_načit vše

en: Un-select All
cs: Odznačit vše

en: Undo
cs: Zpět

en: Undo the last action
cs: Vrátit o akci zpět

en: Untitled
cs: Nepojmenovaný

en: Utf8 conversion error.
cs: Chyba při konverzi UTF-8

en: Vertical pitch (dy):
cs: Svislá rozteč (dy):

en: Video Labels (back)
cs: Video etikety (zadní strana)

en: Video Labels (face only)
cs: Video etikety (pouze předek)

en: Welcome to the gLabels Template Designer.
    
    This dialog will assist you in the creation of a custom gLabels template.
cs: Vítejte v Návrháři šablon programu gLabels.
    
    Tento dialog vám pomůže při vytváření vlastní šablony gLabels.

en: Width:
cs: Šířka:

en: Your changes will be lost if you don't save them.
cs: Vaše změny budou ztraceny pokud je neuložíte.

en: Zoom _1:1
cs: Zvětšení 1:1

en: Zoom _In
cs: Zvětšit

en: Zoom _Out
cs: Zmenšit

en: Zoom to _fit
cs: Přizpůsobit velikosti

en: Zoom to fit window
cs: Přizpůsobit velikosti okna

en: _About...
cs: _O programu...

en: _Bottoms
cs: Naspod

en: _Box
cs: O_bdélník

en: _Centers
cs: _Nastřed

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Contents
cs: _Obsah

en: _Copy
cs: _Kopírovat

en: _Create Object
cs: _Vytvořit objekt

en: _Debug
cs: _Debugování

en: _Delete
cs: _Smazat

en: _Desktop Default
cs: Přednastavení prostředí

en: _Drawing Toolbar
cs: Panel _kreslení

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Ellipse
cs: _Elipsa

en: _File
cs: _Soubor

en: _Grid
cs: _Mřížka

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Icon
cs: _Ikona

en: _Image
cs: Obrá_zek

en: _Job
cs: Úloha

en: _Lefts
cs: Nalevo

en: _Line
cs: Čár_a

en: _Main Toolbar
cs: _Hlavní panel

en: _Merge Properties
cs: Vlastnosti sloučení

en: _Merge Properties...
cs: Nastavení sloučení

en: _New
cs: _Nový

en: _Objects
cs: _Objekty

en: _Open...
cs: _Otevřít

en: _Order
cs: _Pořadí

en: _Paste
cs: Vl_ožit

en: _Print...
cs: _Tisk...

en: _Property Toolbar
cs: Panel _vlastností

en: _Quit
cs: _Konec

en: _Rights
cs: Napravo

en: _Rotate/Flip
cs: _Rotace/Převrácení

en: _Save
cs: _Uložit

en: _Select Mode
cs: Mód výběru

en: _Tops
cs: Nahoru

en: _View
cs: _Zobrazit

en: black
cs: černá

en: blue
cs: modrá

en: bright blue
cs: jasně modrá

en: bright orange
cs: jasně oranžová

en: brown gold
cs: zlatohnědá

en: cannot open glabels file %s
cs: nepodařilo se otevřít soubor programu glabels %s

en: copies
cs: kopie

en: custom
cs: vlastní

en: cyan
cs: azurová

en: dark blue
cs: tmavě modrá

en: dark green
cs: tmavě zelená

en: dark green #2
cs: tmavě zelená #2

en: dark grey
cs: tmavě šedá

en: dark purple
cs: tmavě purpurová

en: dark red
cs: tmavě červená

en: degrees
cs: stupně

en: digits:
cs: číslic:

en: dull blue
cs: mdlá modř

en: dull blue #2
cs: mdlá modř #2

en: dull green
cs: mdlá zeleň

en: dull purple
cs: mdlý purpur

en: filename
cs: název souboru

en: first
cs: první

en: first label on first sheet (default=1)
cs: první etiketa na prvním listu (standartně=1)

en: format:
cs: formát:

en: from:
cs: od:

en: gLabels Label Designer
cs: Návrhář etiket gLabels

en: gLabels Preferences
cs: Nastavení programu gLabels

en: gLabels Template Designer
cs: Návrhář šablon gLabels

en: gLabels documents
cs: Dokumenty gLabels

en: gold
cs: zlatá

en: gray
cs: šedá

en: green
cs: zelená

en: inches
cs: palce

en: input file for merging
cs: vstupní soubor pro sloučení

en: light blue
cs: světle modrá

en: light brown
cs: světle hnědá

en: light cyan
cs: světle azurová

en: light green
cs: světle zelená

en: light grey
cs: světle šedá

en: light orange
cs: světle oranžová

en: light purple
cs: světle purpurová

en: light yellow
cs: světle žlutá

en: lime
cs: citrónová

en: magenta
cs: fialová

en: missing glabels file
cs: chybí soubor programu glabels

en: navy
cs: námořnická modř

en: number of copies (default=1)
cs: počet kopií (standartní nastavení = 1)

en: number of sheets (default=1)
cs: počet stránek (standartně=1)

en: on 1st sheet
cs: na první stránce

en: or visit http://glabels.sourceforge.net/
cs: nebo navštivte http://glabels.sourceforge.net/

en: orange
cs: oranžová

en: pink
cs: růžová

en: points
cs: bodů

en: print crop marks
cs: tisknout značky pro ořez

en: print in reverse (i.e. a mirror image)
cs: obrácený tisk (např. převrácený obrázek)

en: print outlines (to test printer alignment)
cs: tisk obrysů (test zarovnávání tiskárny)

en: print the version of glabels-batch being used
cs: vypíše verzi glabels-batch, která je používána

en: print this message
cs: tisk této zprávy

en: purple
cs: purpurová

en: purple #2
cs: purpurová #2

en: purplish blue
cs: fialovomodrá

en: red
cs: červená

en: red purple
cs: červenofialová

en: red-orange
cs: červenooranžová

en: set output filename (default="output.ps")
cs: nastavte jméno souboru výstupu  (standartně="output.ps")

en: sheets
cs: sešity

en: sky blue
cs: nebeská modř

en: sky blue #2
cs: nebeská modř #2

en: to:
cs: komu:

en: very dark gray
cs: velmi tmavě šedá

en: white
cs: bílá

en: xmlParseFile error
cs: chyba (xmlParseFile)

en: yellow
cs: žludá
