GQview 1.3.1 - en to nl translation catalogue (629 entries)

en:   +t, --with-tools           force show of tools
nl:  +t, --with-tools           forceer weergave van gereedschap

en:   --debug                    turn on debug output
nl:   --debug                   zet debug uitvoer aan

en:   -f, --fullscreen           start in full screen mode
nl:   -f, --fullscreen          start in volledig scherm

en:   -h, --help                 show this message
nl:   -h, --help          deze boodschap weergeven

en:   -l, --list                 open collection window for command line
nl:   -l, --list                open collectie venster voor command line

en:   -r, --remote               send following commands to open window
nl:   -r, --remote                stuur de volgende opdrachten naar het open venster

en:   -rh,--remote-help          print remote command list
nl:   -rh,--remote-help          externe opdrachtenlijst afdrukken

en:   -s, --slideshow            start in slideshow mode
nl:   -s, --slideshow           start met diavoorstelling

en:   -t, --without-tools        force hide of tools
nl:   -t, --without-tools       forceer verbergen van gereedschap

en:   -v, --version              print version info
nl:   -v, --version             print versie info

en:  Paused
nl:  Gepauzeerd

en:  Slideshow
nl:  Diavoorstelling

en: % similar to
nl: % gelijkend op

en: %.1f GB
nl: %.1f Gb

en: %.1f MB
nl: %.1f Mb

en: %d bytes
nl: %d byte

en: %d files
nl: %d bestanden

en: %d files (set 2)
nl: %d bestanden (set 2)

en: %d files%s
nl: %d bestanden%s

en: %d images
nl: %d afbeeldingen

en: %d images (%d)
nl: %d afbeeldingen (%d)

en: %d matches found in %d files
nl: %d overeenkomsten gevonden in %d bestanden

en: %s - GQview Collection
nl: %s - GQview collectie

en: %s, %d files
nl: %s, %d bestanden

en: %s, %d files (%s, %d)
nl: %s, %d bestanden (%s, %d)

en: %s, %d files (%s, %d)%s
nl: %s, %d bestanden (%s, %d)%s

en: %s, %d files%s
nl: %s, %d bestanden%s

en: ( %d x %d ) %s bytes
nl: ( %d x %d ) %s byte

en: ( ? x ? ) %s bytes
nl: ( ? x ? ) %s byte

en: (drag to change order)
nl: (slepen om de volgorde te veranderen)

en: (no read permission) %s bytes
nl: (geen schrijfpermissie) %s byte

en: <printer name>
nl: <printernaam>

en: A file with name %s already exists.
nl: Een bestand met de naam %s bestaat reeds.

en: About - GQview
nl: Info - GQview

en: About to delete the file:
     %s
nl: Het bestand: %s
    zal worden verwijderd

en: Active monitor
nl: Actieve monitor

en: Active screen
nl: Actieve scherm

en: Add Bookmark
nl: Favoriet toevoegen

en: Add Collection
nl: Collectie toevoegen

en: Add _Bookmark
nl: _Favoriet toevoegen

en: Add contents _recursive
nl: Inhoud _recursief toevoegen

en: Add image
nl: Afbeelding toevoegen

en: Add keywords to selected files
nl: Steekwoorden toevoegen aan geselecteerde bestanden

en: Add keywords to selected files, replacing the existing ones.
nl: Steekwoorden toevoegen aan geselecteerde bestanden, de huidige vervangen.

en: Add selection
nl: Selectie toevoegen

en: Add to new collection
nl: Toevoegen aan nieuwe collectie

en: Advanced
nl: Extra

en: Advanced view
nl: Geavanceerd

en: All
nl: Alles

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Allow enlargement of image for zoom to fit.
nl: Afbeeldingen zoomen zodat ze in het venster passen

en: An error occured printing to %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het afdrukken naar %s.

en: Aperture
nl: Diafragma

en: Appearance
nl: Weergave

en: Append collection
nl: Collectie aanvullen

en: Append from collection...
nl: Aanvullen vanuit collectie...

en: Append from file list
nl: Aanvullen vanaf bestandslijst

en: Art
nl: Kunst

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Auto rename
nl: Automatisch hernoemen

en: Auto rotate image using Exif information
nl: Afbeelding automatisch draaien afgaand op Exif info

en: Begin text
nl: Begintekst

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Best
nl: Beste

en: Black background
nl: Zwarte achtergrond

en: Bottom:
nl: Onder:

en: C_lear
nl: _Wissen

en: C_lose window
nl: Venster sl_uiten

en: Cache Maintenance - GQview
nl: Cache-beheer - GQview

en: Cache and Data Maintenance
nl: Cache en data beheer

en: Cache thumbnails
nl: Miniaturen 'cachen'

en: Cache thumbnails into .thumbnails
nl: Miniaturen 'cachen' in .thumbnails

en: Can not auto rename with the selected
    number set, one or more files exist that
    match the resulting name list.
nl: Kan niet automatisch hernoemen met de opgegeven
    nummers. Een of meer bestanden komen overeen
    met de resulterende bestandsnamen.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Case sensitive sort
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Change to folder:
nl: Ga naar map:

en: Change to home folder
nl: Naar de persoonlijke map gaan

en: Checksum
nl: Controlesom

en: Choose the destination folder.
nl: Selecteer de doelmap.

en: Clean up
nl: Opruimen

en: Clear cache
nl: Cache legen

en: Clear trash
nl: Prullenbak legen

en: Clearing cached thumbnails...
nl: Gebufferde miniaturen worden opgeruimd...

en: Clearing thumbnails...
nl: De miniaturen worden opgeschoond...

en: Close _window
nl: Venster sl_uiten

en: Close collection
nl: Collectie sluiten

en: Co_ntinue
nl: _Doorgaan

en: Collection Files
nl: Collectie bestanden

en: Collection empty
nl: Collectie leeg

en: Collection exists
nl: Collectie bestaat

en: Collection has been modified.
    Save first?
nl: Collectie is gewijzigd.
    Eerst opslaan?

en: Collections
nl: Collecties

en: Collections have been modified. Quit anyway?
nl: Collecties zijn gewijzigd. Evengoed afsluiten?

en: Command Line
nl: Opdrachtregel

en: Command line
nl: Opdrachtregel

en: Comment:
nl: Opmerking:

en: Compare by:
nl: Vergelijken via:

en: Compare to:
nl: Vergelijken met:

en: Compare two file sets
nl: Twee verzamelingen vergelijken

en: Comparing...
nl: Vergelijken...

en: Compress ratio:
nl: Compressieverhouding:

en: Configure options
nl: Configuratie-opties

en: Confirm file delete
nl: Verwijderen van bestand bevestigen

en: Continue slides_how
nl: Diavoorstelling verv_olgen

en: Convenience
nl: Gebruiksvriendelijk

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy - GQview
nl: Kopiëren - GQview

en: Copy file
nl: Bestand kopiëren

en: Copy multiple files
nl: Meerdere bestanden kopiëren

en: Could not create dir:%s
nl: Kan map niet aanmaken:%s

en: Could not create folder
nl: Kon map niet aanmaken

en: Create folder in:
    %s
    named:
nl: Map aanmaken in:
    %s
    met de naam:

en: Create thumbnails
nl: Miniaturen aanmaken

en: Creating GQview dir:%s
nl: Bezig met maken van GQview map:%s

en: Credits...
nl: Met dank aan...

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom printer
nl: Aangepaste printer

en: Custom printer:
nl: Aangepaste printer:

en: Custom similarity threshold:
nl: Aangepaste drempelwaarde voor overeenkomst:

en: DPI:
nl: Scherpte (DPI):

en: Date
nl: Datum

en: Date digitized
nl: Gedigitaliseerde datum

en: Date original
nl: Oorspronkelijke datum

en: Default printer
nl: Standaard printer

en: Defaults
nl: Standaarden

en: Delay between image change:
nl: Afbeelding wisselingstijd:

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete all cached thumbnails.
nl: Alle gebufferde miniaturen verwijderen.

en: Delete failed
nl: Verwijderen mislukt

en: Delete file
nl: Bestand verwijderen

en: Delete file - GQview
nl: Bestand verwijderen - GQview

en: Delete file?
nl: Bestand verwijderen?

en: Delete files - GQview
nl: Bestand verwijderen - GQview

en: Delete multiple files
nl: Meerdere bestanden verwijderen

en: Descend folders in tree view
nl: Mappen binnengaan in boom-weergave

en: Description
nl: Beschrijving

en: Destination:
nl: Doel:

en: Determined by Window Manager
nl: Bepaald door vensterbeheer

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Dimensions:
nl: Afmetingen:

en: Disable File Filtering
nl: Bestandsfiltering uitschakelen

en: Disable screen saver
nl: Schermbeveiliging uit

en: Dithering method:
nl: Dithering methode:

en: Drop files to compare them.
nl: Plaats bestanden om ze te vergelijken

en: Dropped list includes folders.
nl: De lijst bevat mappen.

en: E_xif data
nl: E_xif-gegevens

en: Edit Bookmark
nl: Favorieten bewerken

en: Edit command results
nl: Resultaat van bewerkingsopdracht

en: Edit favorite keywords list.
nl: Favoriete steekwoordenlijst bewerken.

en: Elements
nl: Elementen

en: Empty
nl: Legen

en: Enable Delete key
nl: Delete-toets verwijdert bestand

en: End text
nl: Eindtekst

en: Envelope #9
nl: Envelop #9

en: Envelope C4
nl: Envelop C4

en: Envelope C5
nl: Envelop C5

en: Envelope C6
nl: Envelop C6

en: Error copying file
nl: Fout bij kopieren bestand

en: Error creating folder
nl: Fout bij het aanmaken van map

en: Error moving file
nl: Fout bij het verplaatsen

en: Error renaming file
nl: Fout bij het hernoemen van bestand

en: Existing file
nl: Huidige bestand

en: Exit _full screen
nl: _Volledig scherm verlaten

en: Exposure bias
nl: Belichtingsafwijking

en: Exposure program
nl: Belichtingstijd

en: F_ull screen
nl: _Volledig scherm

en: Failed to rename
    %s
    The number was %d.
nl: Kon %s niet hernoemen
    
    Het getal was %d.

en: Failed to rename %s to %s.
nl: Kon %s niet hernoemen tot %s.

en: Failed to run command:
    %s
nl: Kan opdracht niet uitvoeren:
    %s

en: Failed to save the collection:
    %s
nl: Opslaan van collectie mislukt:
    %s

en: Failure writing to file %s
nl: Fout bij schrijven naar bestand %s

en: Favorite
nl: Favoriet

en: Favorite keywords list
nl: Favoriete steekwoordenlijst

en: File %d of %d
nl: Bestand %d van %d

en: File date is
nl: Bestandsdatum is:

en: File date:
nl: Bestandsdatum:

en: File deletion failed
nl: Verwijderen van bestand mislukt

en: File format:
nl: Bestandsformaat:

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File name:
nl: Bestandsnaam:

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: File size is
nl: Bestandsgrootte is:

en: File size:
nl: Bestandsgrootte:

en: File type:
nl: Bestandstype:

en: File types
nl: Bestandstypes

en: File:
nl: Bestand:

en: Filename:
nl: Bestandsnaam:

en: Files
nl: Bestanden

en: Filtering
nl: Filteren

en: Find _duplicates...
nl: _Dubbele zoeken...

en: Find duplicates - GQview
nl: Dubbele bestanden zoeken - GQview

en: Find duplicates recursive...
nl: Recursief dubbele zoeken...

en: Fit image to _window
nl: Afbeelding _passend maken

en: Fit image to window
nl: Afbeelding passend maken

en: Fit window to image when tools are hidden/floating
nl: Venster aanpassen aan afbeelding als werkbalk zweeft/verborgen is

en: Flash
nl: Flits

en: Float Controls
nl: Bedieningsvenster loskoppelen

en: Focal length
nl: Brandpuntafstand

en: Folder exists
nl: Map bestaat

en: Folder not found
nl: Map niet gevonden

en: Folder:
nl: Map:

en: Folders
nl: Mappen

en: Font
nl: Lettertype

en: Format
nl: Formaat

en: Format:
nl: Formaat:

en: Full screen
nl: _Volledig scherm

en: Full size
nl: Volledige grootte

en: GQview %s
    
    Copyright (c) %s John Ellis
    website: %s
    email: %s
    
    Released under the GNU General Public License
nl: GQview %s
    
    Copyright ©  %s John Ellis
    website: %s
    email: %s
    
    Uitgegeven onder de GNU General Public License

en: GQview - exit
nl: Gqview - Afsluiten

en: GQview Preferences
nl: GQview - voorkeuren

en: GQview Tools
nl: GQview gereedschap

en: GQview full screen
nl: GQview volledig scherm

en: GQview thumbnail cache
nl: GQview miniaturen cache

en: General
nl: Algemeen

en: Group:
nl: Groep:

en: Height
nl: Hoogte

en: Help - GQview
nl: Hulp - GQview

en: Hide file _list
nl: Bestands_lijst verbergen

en: Hide tool_bar
nl: _Werkbalk verbergen

en: Home
nl: Persoonlijke map

en: Hyper (best, but slowest)
nl: Hyper (beste, maar langzaamste)

en: ISO sensitivity
nl: ISO gevoeligheid

en: I_cons
nl: Pi_ctogrammen

en: Icon:
nl: Pictogram:

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image %d of %d
nl: Afbeelding %d van %d

en: Image content is
nl: Inhoud is

en: Image description
nl: Beschrijving

en: Image dimensions are
nl: Afmetingen zijn

en: Image file
nl: Afbeeldings-bestand

en: Image properties - GQview
nl: Eigenschappen van afbeelding - GQview

en: Image search - GQview
nl: Afbeelding zoeken - GQview

en: Image size:
nl: Grootte afbeelding:

en: In place renaming
nl: Snel hernoemen van bestanden

en: Include subfolders
nl: Inclusief submappen

en: Invalid destination
nl: Ongeldige doellocatie

en: Invalid file name:
    %s
nl: Ongeldige bestandsnaam:
    %s

en: Invalid filename
nl: Ongeldige bestandsnaam

en: Invalid folder
nl: Ongeldige map

en: Keyword Presets
nl: Steekwoord voorinstellingen

en: Keywords
nl: Steekwoorden

en: Keywords:
nl: Steekwoorden:

en: Landscape
nl: Liggend

en: Layout
nl: Indeling

en: Leave Zoom at previous setting
nl: Zoom-waarde niet veranderen

en: Left:
nl: Links:

en: Light source
nl: Lichtbron

en: Limit size when auto-sizing window (%):
nl: Grootte beperken bij automatisch aanpassen van venster (%):

en: Link failed
nl: Link maken mislukt

en: Loading thumbs...
nl: Miniaturen worden geladen...

en: Location:
nl: Locatie:

en: Maintenance
nl: Beheer

en: Margins
nl: Marges

en: Match case
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Maximum size:
nl: Maximale grootte:

en: Menu name
nl: Naam van programma

en: Metering mode
nl: Afstandsmethode

en: Miscellaneous
nl: Overige

en: Mouse wheel scrolls image
nl: Muiswiel schuift afbeelding

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Move - GQview
nl: Verplaatsen - GQview

en: Move _down
nl: Naar _beneden

en: Move _up
nl: Naar _boven

en: Move file
nl: Bestand verplaatsen

en: Move multiple files
nl: Meerdere bestanden verplaatsen

en: N_ew folder...
nl: _Nieuwe map...

en: Name
nl: Naam

en: Name:
nl: Naam:

en: Nature
nl: Natuur

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Nearest (worst, but fastest)
nl: Meest gelijkend (meest beroerd, maar snelst)

en: New Bookmark
nl: Nieuwe favoriet

en: New _window
nl: _Nieuw venster

en: New file
nl: Nieuw bestand

en: New folder
nl: Nieuw map

en: New folder - GQview
nl: Nieuwe map - GQview

en: New name:
nl: Nieuw naam:

en: None
nl: Geen

en: Normal
nl: Normaal

en: Offscreen cache size (Mb per image):
nl: Offscreen cache grootte (Mb per afbeelding):

en: One image per page
nl: Een afbeelding per pagina

en: Open _recent
nl: _Recente openen

en: Open collection
nl: Collectie openen

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Orientation:
nl: Ligging

en: Original Name
nl: Oorspronkelijke naam

en: Original name:
nl: Oorspronkelijke naam:

en: Output of %s
nl: Uitvoer van %s

en: Overwrite File
nl: Bestand overschrijven

en: Overwrite _all
nl: _Allen overschrijven

en: Overwrite existing file?
nl: Huidige bestand overschrijven?

en: Overwrite file
nl: Overschrijf bestanden

en: Overwrite file?
nl: Bestand overschrijven?

en: Owner:
nl: Eigenaar:

en: P_references...
nl: _Eigenschappen...

en: Padding:
nl: Opvulling:

en: Page %d
nl: Pagina %d

en: Paper
nl: Papier

en: Path
nl: Pad

en: Path:
nl: Pad:

en: Pause slides_how
nl: Diavoorstelling _pauzeren

en: People
nl: Mensen

en: Permission denied
nl: Toestemming geweigerd

en: Photo 6x4
nl: Foto 6x4

en: Photo 8x10
nl: Foto 8x10

en: Places
nl: Plaatsen

en: Please enter an existing file for image content.
nl: Selecteer een bestaand bestand voor inhoud.

en: Please enter an existing folder to search.
nl: Selecteer een bestaande map om te doorzoeken.

en: Please select an existing folder.
nl: Selecteer een bestaande map.

en: Portrait
nl: Staand

en: Possessions
nl: Bezittingen

en: PostScript file
nl: PostScript-bestand

en: Postcard
nl: Ansichtkaart

en: Preload next image
nl: Alvast de volgende afbeelding laden

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Print - GQview
nl: Afdrukken - GQview

en: Print...
nl: Afdrukken...

en: Printing %d pages to %s.
nl: Afdrukken van %d pagina's naar %s.

en: Printing error
nl: Afdrukfout

en: Progressive keyboard scrolling
nl: Versnelling bij het schuiven van afbeelding via toetsenbord

en: Proof sheet
nl: Meerdere afbeeldingen op een pagina

en: Proof size:
nl: Afdrukgrootte:

en: Quality:
nl: Kwaliteit:

en: Quit GQview
nl: GQview afsluiten

en: Random
nl: Willekeurig

en: Rank
nl: Rang

en: Re_fresh
nl: _Herladen

en: Reading checksums...
nl: Lezen van checksums...

en: Reading dimensions...
nl: Lezen van afmetingen...

en: Reading similarity data...
nl: Lezen van overeenkomsten...

en: Rectangular selection in icon view
nl: Rechthoekige selectie bij pictogramweergave

en: Recurse
nl: Recursief

en: Refresh file list
nl: Bestandslijst herladen

en: Refresh on file change
nl: Verversen bij aanpassing van bestand

en: Rem_ove
nl: _Verwijderen

en: Remember print settings
nl: Afdrukinstellingen onthouden

en: Remember tool state (float/hidden)
nl: De werkbalk-toestand (zwevend/verborgen) onthouden

en: Remember window positions
nl: Positie van vensters onthouden

en: Remote GQview not running, starting...
nl: Externe GQview niet opgestart, starten...

en: Remote command list:
nl: Externe opdrachtenlijst:

en: Remote not available
nl: Extern niet beschikbaar

en: Remove orphaned keywords and comments.
nl: Steekwoorden en opmerkingen zonder bron, verwijderen.

en: Remove orphaned or outdated thumbnails.
nl: Verouderde en miniaturen zonder bron verwijderen.

en: Removing old metadata...
nl: Verwijderen van oude metadata...

en: Removing old thumbnails...
nl: Oude miniaturen worden verwijderd...

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Rename - GQview
nl: Hernoemen - GQview

en: Rename file
nl: Bestand hernoemen

en: Rename multiple files
nl: Meerdere bestanden hernoemen

en: Render
nl: Aanmaken

en: Render thumbnails for a specific folder.
nl: Miniaturen voor een bepaalde map aanmaken.

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Replace existing file by renaming new file.
nl: Huidige bestand vervangen door het nieuwe bestand te hernoemen.

en: Replace existing file with new file.
nl: Huidige bestand vervangen door dit nieuwe bestand.

en: Reset editors
nl: Editors resetten

en: Reset filters
nl: Filters resetten

en: Resolution
nl: Resolutie

en: Review %d files
nl: %d bestanden herzien

en: Right:
nl: Rechts:

en: Rotate 1_80
nl: _180 draaien

en: Rotate _180
nl: _180 draaien

en: Rotate _counterclockwise
nl: _Antiklokgewijs draaien

en: Rotate jpeg clockwise
nl: Klokgewijs draaien

en: Rotate jpeg counterclockwise
nl: Antiklokgewijs draaien

en: SIGPIPE error writing to printer.
nl: SIGPIPE fout bij schrijven naar printer.

en: S_kip all
nl: Allen _overslaan

en: S_tart
nl: S_tarten

en: Safe delete
nl: Veilig verwijderen

en: Safe delete: %s
nl: Veilig verwijderen: %s

en: Save Failed
nl: Opslaan mislukt

en: Save collection
nl: Collectie opslaan

en: Save collection _as...
nl: Collectie opslaan _als...

en: Save comment now
nl: Opmerking nu opslaan

en: Screen
nl: Scherm

en: Search:
nl: Zoeken:

en: Searching...
nl: Zoeken...

en: Select _all
nl: _Alles selecteren

en: Select _none
nl: _Niets selecteren

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Select folder
nl: Map selecteren

en: Select group _1 duplicates
nl: Groep _1 dubbele selecteren

en: Select group _2 duplicates
nl: Groep _2 dubbele selecteren

en: Select icon
nl: Pictogram selecteren

en: Select none
nl: Niets selecteren

en: Select path
nl: Pad selecteren

en: Selection
nl: Selectie

en: Set as _wallpaper
nl: Als achter_grond gebruiken

en: Set zoom 1:1
nl: 1:1 zoomen

en: Shared thumbnail cache
nl: Gedeelde miniaturen-cache

en: Show
nl: Weergeven

en: Show _thumbnails
nl: _Miniaturen tonen

en: Show entries that begin with a dot
nl: Mappen tonen die met een punt beginnen

en: Show filename _text
nl: Bestandsnaam _tekst tonen

en: Show hidden
nl: Verborgen weergeven

en: Show thumbnails
nl: Miniaturen tonen

en: Shutter speed
nl: Sluitertijd

en: Similarity
nl: Overeenkomst

en: Similarity (custom)
nl: Overeenkomst (aangepast)

en: Similarity (high)
nl: Overeenkomst (groot)

en: Similarity (low)
nl: Overeenkomst (klein)

en: Size
nl: Grootte

en: Size:
nl: Grootte:

en: Slide show
nl: Diavoorstelling

en: Slideshow recursive
nl: Recursieve diavoorstelling

en: Smooth image flip
nl: Afbeeldingswisseling vloeiend

en: Sort
nl: Sorteren

en: Sort Manager
nl: Archiefbeheer

en: Sort _manager
nl: _Sorteerbeheer

en: Sort by date
nl: Op datum gesorteerd

en: Sort by name
nl: Op naam gesorteerd

en: Sort by number
nl: Op nummer gesorteerd

en: Sort by path
nl: Op pad gesorteerd

en: Sort by size
nl: Op grootte gesorteerd

en: Sorting...
nl: Sorteren...

en: Source
nl: Bron

en: Source and destination are the same, operation cancelled.
nl: Bron is gelijk aan doellocatie, actie onderbroken

en: Source matches destination
nl: Bron is gelijk aan doellocatie

en: Source to copy matches destination
nl: Bron voor kopiëren is gelijk aan doel

en: Source to move matches destination
nl: Te verplaatsen bron is gelijk aan doel

en: Specified path:
    %s
    is a folder, collections are files
nl: Gegeven pad:
    %s
    is een map, collecties zijn bestanden

en: Startup
nl: Opstarten

en: State
nl: Toestand

en: Stay above other windows
nl: Boven andere vensters blijven

en: Store keywords and comments local to source images
nl: Steekwoorden en opmerkingen locaal bij de afbeeldingen opslaan

en: Store thumbnails local to source images
nl: Miniaturen locaal bij de afbeeldingen opslaan

en: Subject distance
nl: Afstand voorwerp

en: Text
nl: Tekst

en: The collection:
    %s
    already exists.
nl: De collectie:
    %s
    bestaat al.

en: The current collection is empty, save aborted.
nl: De huidige collectie is leeg, opslaan afgebroken.

en: The folder:
    %s
    already exists.
nl: De map:
    %s
    bestaat al.

en: The path:
    %s
    already exists as a file.
nl: Het pad:
    %s
    bestaat al als bestand.

en: The specified folder can not be found.
nl: De opgegeven map is niet gevonden.

en: This will remove all thumbnails that have
    been saved to disk, continue?
nl: Alle opgeslagen miniaturen worden hiermee
    gewist, wilt u verder gaan?

en: This will remove the trash contents.
nl: Hiermee zal de inhoud van de prullenbak verwijderd worden

en: This will reset the edit commands to the defaults.
    Continue?
nl: Dit zal de oude waarden voor de edit-opdrachten herstellen.
    Doorgaan?

en: This will reset the file filters to the defaults.
    Continue?
nl: Dit zal de oude waarden voor bestandsfilters terughalen.
    Doorgaan?

en: Thumbnail image in cache failed to load, trying to recreate.
nl: Laden van miniatuur in cache mislukt, probeer een nieuwe te maken.

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Tiles
nl: Tegels

en: Todo
nl: Nog doen

en: Toggle _slideshow
nl: _Diavoorstelling aan/uit

en: Tools
nl: Gereedschap

en: Top:
nl: Boven:

en: Tr_ee
nl: _Boom

en: Transparent:
nl: Doorzichtig:

en: Turn off safe delete
nl: Veilig bestanden verwijdern uitzetten

en: Two pass zooming
nl: Zoomen in twee stappen

en: Unable to access or create the trash folder.
    "%s"
nl: Kan de prullenbak-map niet benaderen of aanmaken.
    "%s"

en: Unable to copy file:
    %s
    to itself.
nl: Kan bestand:
    %s
    niet naar zichzelf kopieren.

en: Unable to copy file:
    %s
    to:
    %s
nl: Fout bij het kopieren van bestand:
    %s
    naar:
    %s

en: Unable to copy file:
    %s
    to:
    %s
    during multiple file copy.
nl: Kan niet kopiëren, bestand:
    %s 
    naar:
    %s
    tijdens het kopiëren van meerdere bestanden.

en: Unable to create folder:
    %s
nl: Kan map:
    %s niet aanmaken

en: Unable to delete file:
     %s
     Continue multiple delete operation?
nl: Kan bestand: 
    %s niet verwijderen
    Wilt u verder gaan met het verwijderen van bestanden?

en: Unable to delete file:
    %s
nl: Kan het bestand: 
    %s niet verwijderen

en: Unable to load:
    %s
nl: Kan bestand: 
    %s niet laden

en: Unable to move file:
    %s
    to itself.
nl: Kan bestand:
    %s
    niet naar zichzelf verplaatsen.

en: Unable to move file:
    %s
    to:
    %s
nl: Fout bij het verplaatsen van bestand:
    %s
    naar:
    %s

en: Unable to move file:
    %s
    to:
    %s
    during multiple file move.
nl: Kan niet verplaatsen, bestand:
    %s
    naar:
    %s
    tijdens het verplaatsen van meerdere bestanden.

en: Unable to open pipe for writing.
    "%s"
nl: Kon geen pijp openen voor schrijven.
    "%s"

en: Unable to remove old file from trash folder
nl: Kan oud bestand niet uit de prullenbak verwijderen

en: Unable to rename file:
    %s
     to:
    %s
nl: Kan bestand:
    %s
    niet hernoemen tot:
    %s

en: Unable to rename file:
    %s
    to:
    %s
nl: Kan bestand:
    %s
    niet hernoemen tot:
    %s

en: Unable to write history lists to: %s
nl: Kon geschiedenis niet schrijven naar: %s

en: Undo last image
nl: Laatste afbeelding herstellen

en: Units:
nl: Eenheid:

en: Unlimited
nl: Ongelimiteerd

en: Unlink failed
nl: Link verwijderen mislukt

en: Unsorted
nl: Ongesorteerd

en: Untitled
nl: Naamloos

en: Untitled (%d)
nl: Naamloos (%d)

en: Usage: gqview [options] [path]
nl: Gebruik: gqview [opties] [pad]

en: Use current
nl: Huidige gebruiken

en: Use shared thumbnail cache
nl: Gedeelde miniaturen cache gebruiken

en: Use xvpics thumbnails when found (read only)
nl: xvpics-miniaturen gebruiken, indien gevonden (alleen lezen)

en: Value
nl: Waarde

en: View
nl: Weergeven

en: View as _icons
nl: Als _pictogrammen weergeven

en: View as _tree
nl: Als _boom weergeven

en: View in _new window
nl: Weergeven in _nieuw venster

en: When new image is selected:
nl: Bij het tonen van de volgende afbeelding

en: When operating with multiple files, please select
    a folder, not a file.
nl: Bij het werken met meerdere bestanden moet u een map
    selecteren, geen bestand.

en: Width
nl: Breedte

en: Windows
nl: Vensters

en: Zoom
nl: Zoomen

en: Zoom _1:1
nl: _1:1 zoomen

en: Zoom _in
nl: _Inzoomen

en: Zoom _out
nl: _Uitzoomen

en: Zoom in
nl: Inzoomen

en: Zoom increment:
nl: Stapgrootte voor zoomen:

en: Zoom out
nl: Uitzoomen

en: Zoom to original size
nl: Op oorspronkelijke grootte tonen

en: _About
nl: In_fo

en: _Add contents
nl: Inhoud _toevoegen

en: _Adjust
nl: _Aanpassen

en: _Append
nl: _Bijvoegen

en: _Contents
nl: _Info

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: _Copy...
nl: _Kopiëren...

en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: _Delete...
nl: _Verwijderen...

en: _Discard
nl: _Verwerpen

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _File
nl: _Bestand

en: _Find duplicates...
nl: _Dubbele zoeken...

en: _Flip
nl: _Omdraaien

en: _Float file list
nl: Bestandslijst _zwevend

en: _Full screen
nl: _Volledig scherm

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Hide file list
nl: Bestands_lijst verbergen

en: _Keyboard shortcuts
nl: _Sneltoetsen

en: _Keywords
nl: Steekwoorden

en: _List
nl: _Lijst

en: _Mirror
nl: _Spiegelen

en: _Move
nl: _Verplaatsen

en: _Move...
nl: Ver_plaatsen...

en: _New collection
nl: Nieuwe _collectie

en: _New folder...
nl: _Nieuw map...

en: _Open collection...
nl: Collectie _openen

en: _Overwrite
nl: _Overschrijven

en: _Print...
nl: _Afdrukken...

en: _Properties
nl: _Eigenschappen

en: _Properties...
nl: _Eigenschappen...

en: _Quit
nl: A_fsluiten

en: _Refresh
nl: _Herladen

en: _Release notes
nl: _Versie-informatie

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: _Rename
nl: _Hernoemen

en: _Rename...
nl: _Hernoemen...

en: _Rotate clockwise
nl: _Klokgewijs draaien

en: _Save collection
nl: Collectie op_slaan

en: _Search...
nl: _Zoeken...

en: _Skip
nl: _Overslaan

en: _Skip folders
nl: Mappen _overslaan

en: _Slideshow
nl: _Diavoorstelling

en: _Sort
nl: _Sorteren

en: _Start slideshow
nl: Diavoorstelling _starten

en: _Stop slideshow
nl: Diavoorstelling _stoppen

en: _Thumbnail maintenance...
nl: _Miniaturen beheer...

en: _Thumbnails
nl: _Miniaturen

en: _Up to parent
nl: Naar _bovenliggende

en: _View
nl: Beel_d

en: _Zoom to fit
nl: _Passend zoomen

en: action
nl: actie

en: after
nl: na

en: and
nl: en

en: aperture
nl: diafragma

en: average
nl: gemiddeld

en: before
nl: voor

en: between
nl: tussen

en: bottom left
nl: onder links

en: bottom right
nl: onder rechts

en: center weighted
nl: centrum gewogen

en: click start to begin
nl: klik start om te beginnen

en: comments
nl: opmerkingen

en: contains
nl: bevat

en: creative
nl: creatief

en: daylight
nl: daglicht

en: detected by strobe
nl: ontdekt met de strobe

en: done
nl: klaar

en: empty
nl: leeg

en: equal to
nl: gelijk aan

en: error saving config file: %s
nl: Fout bij opslaan van bestand: %s

en: exclude
nl: uitgezonderd

en: first image
nl: eerste afbeelding

en: flash
nl: flits

en: folder
nl: map

en: greater than
nl: groter dan

en: hide tools
nl: Gereedschap verbergen

en: in (unknown)...
nl: in (onbekend)...

en: inches
nl: inch

en: infinity
nl: oneindig

en: invalid or ignored: %s
    Use --help for options
nl: onjuist of verworpen: %s
    Gebruik --help voor opties

en: jpeg, high quality
nl: jpeg, hoge kwaliteit

en: jpeg, low quality
nl: jpeg, lage kwaliteit

en: jpeg, normal quality
nl: jpeg, normala kwaliteit

en: landscape
nl: liggend

en: last image
nl: laatste afbeelding

en: left bottom
nl: links onder

en: left top
nl: links boven

en: less than
nl: minder dan

en: manual
nl: handmatig

en: match all
nl: elk woord

en: match any
nl: een van

en: mode:
nl: modus:

en: multi-spot
nl: multi-focus

en: new_folder
nl: Nieuwe map

en: next image
nl: volgende afbeelding

en: no
nl: nee

en: normal
nl: normaal

en: not defined
nl: niet gedefinieerd

en: not detected by strobe
nl: noet ontdekt met de strobe

en: off
nl: uit

en: on
nl: aan

en: open file
nl: bestand openen

en: open file in new window
nl: bestand openen in nieuw venster

en: other
nl: overige

en: page %d of %d
nl: pagina %d van %d

en: partial
nl: gedeeltelijk

en: points
nl: punten

en: portrait
nl: staand

en: previous image
nl: vorige afbeelding

en: quit
nl: afsluiten

en: red-eye reduction
nl: rode ogen reductie

en: results
nl: resultaten

en: right bottom
nl: rechts onder

en: right top
nl: rechts boven

en: running...
nl: vergelijken...

en: seconds
nl: seconden

en: set slide show delay in seconds
nl: Diavoorstelling vertraging instellen in seconden

en: show tools
nl: Gereedschap tonen

en: shutter
nl: sluiter

en: spot
nl: focus

en: start full screen
nl: _Volledig scherm starten

en: start recursive slide show
nl: Recursieve diavoorstelling starten

en: start slide show
nl: Diavoorstelling starten

en: stop full screen
nl: _Volledig scherm stoppen

en: stop slide show
nl: Diavoorstelling stoppen

en: stopped by user
nl: afgebroken door gebruiker

en: stopping...
nl: stoppen...

en: toggle full screen
nl: volledig scherm aan/uit

en: toggle slide show
nl: Diavoorstelling aan/uit

en: top left
nl: boven links

en: top right
nl: boven rechts

en: unknown
nl: onbekend

en: valid options are:
nl: geldige opties zijn:

en: yes
nl: ja

en: yes, detected by strobe
nl: ja, ontdekt met de strobe

en: yes, not detected by strobe
nl: ja, niet ontdenkt met de strobe
