Якщо Ви "клацнете" на підкреслену тему листа, то у правому вікні відкриється сторінка з текстом цього листа. Ви можливо відмітите, що усі посилання з листа, що містяться у тілі, будуть автоматично розпізнані та підкреслені, так що Ви можете відкрити сайт, що згадується, у новому вікні або відправити кому-небудь ел. поштою по тій адресі, що згадується у листі. Також, Ви можливо відмітите що текст листа розмальований різними кольорами залежно від того, чи є даний текст авторським, чи даний рядок є лише частиною попереднього листа (іншими словами якщо рядок починається з символу ">", то це найчастіше частина попереднього листа і він виділяється іншим кольором).
Услід за звичайним меню Ви відмітите додаткове, розділене на три частини. Зліва є два посилання при натисненні на які Ви можете або повернутися назад до списку листів, або видалити даний лист. У середній частині меню є посилання "Попереднє" та "Наступне". Якщо у поштовій скриньці є інші листи, Ви можете перейти до них використовуючи дане меню. Ну і, у правій частині Ви можете вибрати що робити з цим листом - переслати його іншому адресатові, відповісти авторові, або відповісти усім, кому цей лист був посланий.
Натисніть на це посилання щоб повернутися до списку листів.
Натисніть на це посилання щоб видалити це повідомлення. Потрібно також відмітити що будь-які файли що прийшли з цим листом будуть видалені разом з листом. Щоб цього не відбувалося, збережіть їх спершу на диску (див. далі).
В середині меню є два посилання - "Попереднє" та "Наступне". Обидва ці посилання можуть бути недійсні якщо поточне повідомлення є найпершим, найостаннішим, або взагалі єдиним у всій поштовій теці. Натиснення на ці посилання виведе на екран відповідно наступне або попереднє повідомлення.
У правій частині меню є три інших посилання, одне з яких є посилання "Переслати". Натиснення на це посилання викличе на екран сторінку з формою для відсилання листа. У тілі цього листа буде тіло даного листа, з відповідними позначками що цей лист є пересилкою. Так, у заголовку листа будуть додані букви "Fwd:" (від англ. Forward -- пересилка), а в тіло листа будуть поміщені слова "Original Message" та деякі початкові параметри листа, що пересилається. Крім цього, Ви можете додати будь-які свої коментарі у тіло листа. Ви також можете використовувати функцію "Вставити файл" при необхідності.
При натисненні на посилання "Відповісти", на екран виведеться форма для відправки листа, в якому деякі поля будуть вже заповнені. Так, у полі "для" буде проставлена адреса автора вихідного листа, у полі "заголовок" буде поставлений заголовок вихідного листа з доданими буквами "Re:" від англійського "Reply", що означає - даний лист є відповіддю на попередній лист з даною темою. Також, у форму буде доданий весь текст вихідного листа, у якому кожен рядок буде помічений символом ">", що є стандартним індикатором того, що даний текст є словами попереднього автора. Може трапитися так, що рядки початкового листа перевищуватимуть дозволену довжину рядка і тому деякі слова будуть перенесені на інший рядок. Щоб цього уникнути, спробуйте налаштувати "Перенесення рядка" у меню "Налаштування". Крім вихідного тексту, Ви можете додати свої власні коментарі у будь-якому місці, але стежте щоб рядки ваших слів не починалися зі символу ">", оскільки це збиває з пантелику ту людину, що читає такий лист.
Це те ж саме що і "Відповісти", за винятком того, що даний лист буде відісланий не тільки авторові початкового листа, але також на всі інші адреси згадані у заголовках вихідного листа. Дана функція часто вигідна якщо Ви переписуєтеся з декількома людьми і їх адреси проставлені в полі "Копія".
Дана опція зазвичай використовується для проглядання всіх технічних заголовків листа і зазвичай використовується системними адміністраторами.
Зі самого низу, під листом, Ви знайдете посилання "завантажити даний лист на диск". Дана опція дозволяє зберегти початковий лист на Ваш локальний диск.
Будь-які файли переслані з даним листом будуть відображені зі самого низу в спеціальній барвистій рамочці. "Клацнувши" по посиланню з ім'ям файлу Ви можете або проглянути його, або завантажити на диск, у залежності від типу даного файлу. Якщо Ви не бажаєте проглядати файл, а бажаєте його просто завантажити на диск, то тисніть на посилання "Завантажити" в правій частини від імені файлу.