calendar - en to nl translation catalogue (204 entries)

en: %s day
nl: %s dag

en: %s days
nl: %s dagen

en: %s hr.
nl: %s uur

en: %s wk.
nl: %s.wk.

en: <b>Public</b> calendars are available to all users in addition to their private personal calendar.
nl: <b>Publiek</b> kalenders zijn beschikbaar voor alle gebruikers als aanvulling op hun persoonlijke kalender.

en: <b>Shared</b> calendars can be assigned to users with read only or read/write access. To manage user access to your shared calendars, use the "Users" button.
nl: <b>Gedeeld</b> kalenders kunnen worden toegewezen een gebruikers met lees/ schrijf toegang. Om gebruikers toegang te geven gebruik de "Gebruikers" knop.

en: <b>To add a holiday</b> to a calendar, blah blah blah and click the 'Blah Blah' button.
nl: <b>Om een feestdag toe te voegen</b> aan een kalender, blah blah blah en klik op de 'Blah Blah' knop.

en: <b>To add a user</b> to a calendar, type in the username below the calendar, choose the user's access level, and click the 'Add User' button.
nl: <b>Om gebruikers toe te voegen</b> bij een agenda type de gebruikersnaam onder de kalender, kies het toegangsniveau, en klik op de 'Voeg Gebruiker Toe' knop.

en: <b>To create a holiday,</b> blah blah and click the 'Blah Blah' button.
nl: <b>Om een feetsdag toe te voegen,</b> blah, blah en klik op de 'Blah Blah' knop.

en: <b>To delete one or more users</b> from a calendar, check the box next to each username and click the 'Delete Users' button.
nl: <b>Verwijder één of meer gebruikers</b> van een agenda, vink het vakje aan naast elke gebruikersnaam en klik op de 'Verwijder Gebruikers' knop.

en: <b>To remove a holiday</b> from a calendar, blah blah blah, then click the 'Blah' button below that calendar.
nl: <b>Om een feestdag te verwijderen</b> van een kalender, blah blah blah, en klik op de 'Blah' knop onder die kalender.

en: <b>To update user access levels</b> for a calendar, adjust the 'Access Level' selections, then click the 'Save' button below that calendar.
nl: <b>Om gebruikers toegangs niveau te vernieuwen</b> voor een kalender, wijzig de 'Toegangsniveau' selectie, klik op de 'Opslaan' knop onder de kalender.

en: Access Level
nl: Toegangsniveau

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Event
nl: Evenement Toevoegen

en: Add External Calendar
nl: Toevoegen Externe Kalender

en: Add Personal Calendar
nl: Toevoegen Persoonlijk Kalender

en: Add User
nl: Gebruiker Toevoegen

en: Add a new calender
nl: Voeg een nieuwe kalender toe

en: Address:
nl: Adres:

en: All Day
nl: Hele dag

en: At least one parent calendar must be given
nl: Er moet minstens één hoofd kalender opgegeven worden

en: Auto-detect
nl: Autodetecteren

en: Available Calendars
nl: Beschikbare Kalenders

en: Badly formatted day color
nl: Onjuiste dag kleur

en: Badly formatted event color
nl: Onjuiste gebeurtenis kleur

en: Badly formatted header color
nl: Onjuiste kop kleur

en: Badly formatted today color
nl: Onjuiste vandaag kleur

en: Box
nl: Vak

en: Calendar
nl: Agenda

en: Calendar Administration
nl: Kalender Administratie

en: Calendar Helper
nl: Kalender Helper

en: Calendar Information
nl: Kalender Informatie

en: Calendar Preferences
nl: Kalender Voorkeuren

en: Calendar Setup
nl: Kalender Instellen

en: Calendars
nl: Kalenders

en: Can't find old personal calendar: %s
nl: Kan oude persoonlijke kalender niet vinden: %s

en: Can't rename %s to %s
nl: Kan %s niet hernoemen naar %s

en: Change the way your calendars behave and are displayed, including the miniature calendar beneath the folder list.
nl: Wijzig de manier waarop je kalenders eruit zien inclusief de miniatuur kalender onder de folder lijst.

en: Click a box and the hexadecimal color will be shown below.  Use these hex values for color box settings.
nl: Klik op een vakje en de hexadecimale kleur zal onderaan getoond worden. Gebruik deze waarde voor de kleur instellingen.

en: Click on Event in Month View Goes To:
nl: Klik op Evenement in Maand Weergave Gaat Naar:

en: Clock Skew To Remotely Hosted Calendars:
nl: Tijds Verschil Met Kalenders Op Afstand:

en: Color Picker
nl: Kleurenkiezer

en: Confirm Deletion
nl: Bevestig Verwijderen

en: Converting old calendar. . .
nl: Oude kalender converteren...

en: Could not load external calendar
nl: Kan externe kalender niet laden

en: Could not load external calendar; bad address
nl: Kan externe kalender niet laden, foutief adres

en: Create
nl: Aanmaken

en: Create Event
nl: Voeg Evenement Toe

en: Create New Calendar
nl: Maak Een Nieuwe Kalender Aan

en: Create and maintain shared calendars. Edit holidays, assign calendar access by user, or create publicly available calendars.
nl: Aanmaken en bewerken van gedeelde kalenders. Bewerk feestdagen, regel gebruikerstoegang of creeer publieke kalenders.

en: Create shared access calendars for select users
     or public calendars for all users.
nl: Aanmaken voor
    Maak een gedeelde kalender voor de geselecteerde gebruikers
     of een publieke kalender voor alle gebruikers.

en: Created:
nl: Aangemaakt:

en: Day Color:
nl: Dag Kleur:

en: Day View
nl: Dag Weergave

en: Day View End Time:
nl: Dag Weergave Eind Tijd:

en: Day View Start Time:
nl: Dag Weergave Start Tijd:

en: Day view start time must come before end time
nl: Dag start tijd moet vroeger zijn dan eind tijd

en: Days
nl: Dagen

en: Default
nl: Standaard

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Event
nl: Evenement Verwijderen

en: Delete Users
nl: Verwijder Gebruikers

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Duration:
nl: Duur:

en: Edit Calendar
nl: Kalender Bewerken

en: Edit Holidays
nl: Vakanties Bewerken

en: Emergency
nl: Nood

en: End Recurrence:
nl: Einde Herhaling:

en: End date/time must come after start date and time
nl: Einde tijd/datum moet na de start tijd/datum komen

en: End:
nl: Einde:

en: Error:
nl: Fout:

en: Event Color:
nl: Evenement Kleur:

en: Event Created Successfully
nl: Evenement Succesvol gemaakt

en: Event Text Style:
nl: Evenement Tekst Stijl:

en: Event Updated Successfully
nl: Evenement Succesvol gewijzigt

en: Event View
nl: Maand weergave

en: Event must have a creation date
nl: Gebeurtenis moet de datum bevatten

en: Event must have a creator
nl: Gebeurtenis moet de maker bevatten

en: Event must have a summary/title
nl: Gebeurtenis moet een samenvatting/titel hebben

en: Event must have a valid end date/time
nl: Evenement moet een geldige eind tijd/datum hebben

en: Event must have a valid start date/time
nl: Evenement moet een geldige start tijd/datum hebben

en: Event must have at least one owner
nl: Evenement moet ten minste één eigenaar hebben

en: First Day of Week:
nl: Eerst Dag van Week:

en: Fri
nl: Vr

en: Friday
nl: vrijdag

en: General Calendar Options
nl: Algemene Kalender Opties

en: Go
nl: Ga naar

en: Header Color:
nl: Berichtkop Kleur:

en: Hex Value
nl: Hex Waarde

en: Horizontal rule
nl: Horizontale lijn

en: Ignore
nl: Negeren

en: Import Calendar
nl: Kalender Importeren.

en: Important
nl: Belangrijk

en: Insignificant
nl: Onbelangrijk

en: Last Updated:
nl: Laatst Gewijzigd:

en: Location:
nl: Locatie:

en: Low
nl: Laag

en: Manage user permissions for your shared calendars.
nl: Gebruikers permissies instellen voor de gedeelde kalenders.

en: Maximum Number Events Shown Per Day in Month View:
nl: Maximum Aantal Evenementen Per Dag in Maand Weergave:

en: Mon
nl: Ma

en: Monday
nl: maandag

en: Month View
nl: Maand Weergave

en: Months
nl: Maanden

en: More
nl: Meer

en: Must have domain information
nl: Heb domein informatie nodig

en: Must specify valid event priority
nl: Evenement prioriteit moet gespecificeerd worden

en: Must specify valid recurrence interval
nl: Geldig herhalings interval moet worden gespecificeerd

en: Must specify valid recurrence type
nl: Geldig herhalings-type moet worden gespecificeerd

en: Name
nl: Naam

en: No
nl: Nee

en: No Holidays Have Been Defined
nl: Geen Feestdagen Gedefinieerd

en: No Public Calendars Defined
nl: Geen Publieke Kalenders Gedefinieerd

en: No Shared Calendars Defined
nl: Geen Gedeelde Kalenders Gedefinieerd

en: No Shared Calendars Have Been Defined
nl: Geen Gedeelde Kalenders gespecificeerd

en: No users defined for this calendar
nl: Geen gebruikers gedefinieerd voor deze kalender

en: None
nl: Geen

en: Normal
nl: Normaal

en: Note that only owners of public calendars will have write access to those calendars.
nl: Let op dat alleen de eigenaars van publieke kalenders schrijf-toegang hebben tot die kalenders.

en: Note that you may use wildcards in user names: * means "zero or more characters" and ? means "exactly one alphanumeric character". For example, "*@mydomain.com" will give everyone in "mydomain.com" access to the calendars you assign to that username.
nl: Let op, je kan ook wildcards gebruikern in namen: * betekend "nul of meer karakters" en ? betekend "excact één alfanumeriek karakter". B.v. "*@mijndomein.nl" geeft iedereen in "mijndomein.nl" toegang tot de kalender behorende bij die naam.

en: Note that you must also add the new holiday to your calendar if desired.
nl: Let op dat je ook een nieuwe feestdag toe moet voegen in je kalender.

en: Occurrences
nl: Aanwezig

en: On
nl: Aan

en: One Time
nl: Eenmalig

en: Overall end of recurrence for recurring events must come after end of initial occurrence
nl: Het einde van de herhaling moet komen na het einde van de start periode

en: Override Name:
nl: Naam Forceren:

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Personal
nl: Persoonlijk

en: Personal Calendar for %s
nl: Persoonlijke kalender voor %s

en: Priority at which Events Are Highlighted:
nl: Prioriteit bij welke Evenementen Geaccentueerd Worden:

en: Priority:
nl: Prioriteit:

en: Problem converting old calendar; please contact your administrator (%s)
nl: Probleem met converteren oude kalender, neem a.u.b. contact met uw systeembeheerder (%s)

en: Problem converting old calendar; please contact your administrator (cannot execute %s)
nl: Probleem met converteren oude kalender, neem a.u.b. contact met uw systeembeheerder (kan %s niet uitvoeren)

en: Public
nl: Publiek

en: Public Calendars
nl: Kalender

en: Public calendars
nl: Publieke Kalenders

en: Read
nl: Lezen

en: Recurrence Count:
nl: Aantal Herhalingen:

en: Recurrence:
nl: Herhaling:

en: Recurring Every
nl: Herhalen Iedere

en: Reminder not set
nl: Herinnering niet gezet

en: Reminder:
nl: Herinnering:

en: S M T W T F S
nl: Z M D W D V Z

en: Sat
nl: Za

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Save
nl: Opslaan

en: Secondary
nl: Secundair

en: Serious
nl: Serieus

en: Shared Calendars
nl: Gedeelde Kalenders

en: Shared calendars
nl: Gedeelde kalenders

en: Show Compacted Time of Day in Day View:
nl: Tonen Tijd van Dag in Dag Weergave:

en: Show Daily Add Event Buttons in Month View:
nl: Toon Dagelijks de Evenement Toevoegen Knop in Maand Weergave:

en: Show Day Headers Above Small Calendar:
nl: Toon Dag Berichtkoppen Boven Kleine Agenda:

en: Show Event Start Times in Month View:
nl: Toon Evenement Start Tijd in Maand Weergave:

en: Show Hourly Add Event Buttons in Day View:
nl: Toon Elk Uur Toevoegen Evenement Knop in Dag Weergave:

en: Show Small Calendar Under Folder List:
nl: Toon Kleine Agenda Onder Map Lijst:

en: Show Today Link Above Small Calendar:
nl: Toon Vandaag Koppeling Boven Kleine Agenda:

en: Show Week Numbers in Month View:
nl: Toon Week Getallen in Maand Weergave:

en: Show Year Title Above Small Calendar:
nl: Toon Jaartal Boven Kleine Agenda:

en: Small Calendar
nl: Kleine Kalender

en: Small Calendar Separator:
nl: Kleine Agenda Scheidingslijn:

en: Small Calendar Size:
nl: Kleine Agenda Grootte:

en: Small Calendar Source:
nl: Kleine Agenda Bron:

en: Start:
nl: Aanvang:

en: Successfully merged calendar into "%s"
nl: Kalender succesvol geintergreerd in "%s"

en: Summary:
nl: Samenvatting:

en: Sun
nl: Zo

en: Sunday
nl: zondag

en: Synch/Merge With
nl: Synchroniseren/Samenvoegen met:

en: TODAY
nl: VANDAAG

en: Tasks
nl: Taken

en: Thu
nl: Do

en: Thursday
nl: donderdag

en: Time Helper
nl: Tijd Helper

en: To avoid overwriting all events when publishing this calendar from elsewhere (usually not recommended), use this address:
nl: Om te voorkomen dat alle evenementen worden overschreven bij publiceren op afstand (niet aangeraden), gebruik dit adres:

en: To publish a new calendar from a remote location, use this address:
nl: Om een nieuwe kalender te publiceren op afstand, gebruik dit adres:

en: To subscribe or publish to this calendar, use this address:
nl: Om deze kalender te publiceren of om aan te melden, gebruik dit adres:

en: Today
nl: Vandaag

en: Today Color:
nl: Vandaag Kleur:

en: Tue
nl: Di

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Update Event
nl: Bijwerken Evenement

en: Urgent
nl: Dringend

en: Use Same Background Colors for Days as Regular Calendar:
nl: Gebruiken Achtergrond Kleuren voor Dagen ook voor Standaard Agenda:

en: User
nl: Gebruiker

en: Users
nl: Gebruikers

en: Valid event type must be specified
nl: Geldig evenement type moet worden gespecificeerd

en: Wed
nl: Wo

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Weeks
nl: Weken

en: Write
nl: Schrijven

en: Year View
nl: Jaar Weergave

en: Years
nl: Jaren

en: Yes
nl: Ja

en: You already have a calendar with the same ID.  Are you sure you don't want to merge/synch the calendar you are uploading?
nl: U heeft al een kalender met die naam.  Weet U zeker dat die wilt samenvoegen met de kalender die U wilt uploaden?

en: before event start
nl: voor evenement start

en: edit
nl: bewerken

en: export
nl: exporteren

en: italic
nl: cursief

en: make <b>PUBLIC</b> (readable for all users)
nl: maak <b>PUBLIEK</b> (leesbaar voor alle gebruikers)

en: normal
nl: normaal

en: remove
nl: verwijderen

en: subscribe
nl: aanmelden
