xmms - en to et translation catalogue (796 entries)

en: 
    Joystick Control: error reading
et: 
    Juhtkangi juhtelement: vea kirjeldus

en: 
    Segmentation fault
    
    You've probably found a bug in XMMS, please visit
    http://bugs.xmms.org and fill out a bug report.
et: 
    Segmentimise viga
    
    Tõenäoliselt leidsite XMMSis vea, palun külastage
    saiti http://bugs.xmms.org ja täitke vearaport.

en: 
    Total length: %d:%.2d
et: 
    Kogupikkus: %d:%.2d

en:  (%d data tracks)
et:  (%d andmerada)

en:  (disabled)
et:  (keelatud)

en:  (enabled)
et:  (lubatud)

en: %d frames
    Filesize: %lu B
et: %d raami
    Faili suurus: %lu B

en: %d of %d files successfully deleted.
et: %d faili %d failist edukalt kustutatud.

en: %s
    Error protection: %s
    Copyright: %s
    Original: %s
    Emphasis: %s
et: %s
    Veakaitse: %s
    Autoriõigus: %s
    Originaal: %s
    Emfaas: %s

en: %s
    Unable to open file: %s
et: %s
    Ei õnnestunud avada faili: %s

en: %s
    Unable to truncate file: %s
et: %s
    Ei õnnestunud kokku suruda faili: %s

en: %s
    Unable to write to file: %s
et: %s
    Ei õnnestunud kirjutada faili: %s

en: %s already exists.
et: %s on juba olemas.

en: %s: illegal option -- %c
et: %s: keelatud parameeter -- %c

en: %s: invalid option -- %c
et: %s: vigane parameeter -- %c

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
et: %s: parameeter '%c%s' ei luba argumente

en: %s: option `%s' is ambiguous
et: %s: parameeter '%s' on mitmetähenduslik

en: %s: option `%s' requires an argument
et: %s: parameeter '%s' nõuab argumente

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
et: %s: parameeter '--%s' ei luba argumente

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
et: %s: parameeter '-W %s' ei luba argumente

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
et: %s: parameeter '-W %s' on mitmetähenduslik

en: %s: option requires an argument -- %c
et: %s: parameeter nõuab argumenti -- %c

en: %s: unrecognized option `%c%s'
et: %s: tundmatu parameeter '%c%s'

en: %s: unrecognized option `--%s'
et: %s: tundmatu parameeter '--%s'

en: (none)
et: (puudub)

en: (unknown)
et: (tundmatu)

en: /About XMMS
et: /XMMS info

en: /Add
et: /Lisamine

en: /Add/Directory
et: /Lisamine/Kataloog

en: /Add/File
et: /Lisamine/Fail

en: /Add/Url
et: /Lisamine/URL

en: /Always On Top
et: /Alati peal

en: /Analyzer Falloff
et: /Analüsaatori kahanemine

en: /Analyzer Falloff/Fast
et: /Analüsaatori kahanemine/Kiire

en: /Analyzer Falloff/Fastest
et: /Analüsaatori kahanemine/Kiireim

en: /Analyzer Falloff/Medium
et: /Analüsaatori kahanemine/Keskmine

en: /Analyzer Falloff/Slow
et: /Analüsaatori kahanemine/Aeglane

en: /Analyzer Falloff/Slowest
et: /Analüsaatori kahanemine/Aeglaseim

en: /Analyzer Mode
et: /Analüsaatoriresiim

en: /Analyzer Mode/-
et: /Analüsaatoriresiim/-

en: /Analyzer Mode/Bars
et: /Analüsaatoriresiim/Tulbad

en: /Analyzer Mode/Fire
et: /Analüsaatoriresiim/Tuli

en: /Analyzer Mode/Lines
et: /Analüsaatoriresiim/Jooned

en: /Analyzer Mode/Normal
et: /Analüsaatoriresiim/Normaalne

en: /Analyzer Mode/Peaks
et: /Analüsaatoriresiim/Tipud

en: /Analyzer Mode/Vertical Lines
et: /Analüsaatoriresiim/Vertikaalsed jooned

en: /Autoscroll Song Name
et: /Laulunime automaatne kerimine

en: /By extension
et: /Laiendi järgi

en: /Configure Equalizer
et: /Ekvalaiseri seadistamine

en: /Delete
et: /Kustutamine

en: /Delete/Auto-load preset
et: /Kustutamine/Eelmääratluste automaatlaadimine

en: /Delete/Preset
et: /Kustutamine/Eelmääratlused

en: /DoubleSize
et: /Topeltsuurus

en: /Easy Move
et: /Hõlpus liigutamine

en: /Equalizer WindowShade Mode
et: /Ekvalaiseri aknavarjundusresiim

en: /Exit
et: /Välju

en: /File Info
et: /Failiinfo

en: /Graphical EQ
et: /Graafiline ekvalaiser

en: /Import
et: /Importimine

en: /Import/WinAMP Presets
et: /Importimine/WinAMP eelmääratlustest

en: /Jump To File
et: /Hüppa failile

en: /Jump To Time
et: /Hüppa ajale

en: /Load
et: /Laadimine

en: /Load/-
et: /Laadimine/-

en: /Load/Auto-load preset
et: /Laadimine/Eelmääratluste automaatlaadimine

en: /Load/Default
et: /Laadimine/Vaikimisi

en: /Load/From WinAMP EQF file
et: /Laadimine/WinAMP EQF failist

en: /Load/From file
et: /Laadimine/Failist

en: /Load/Preset
et: /Laadimine/Eelmääratlus

en: /Load/Zero
et: /Laadimine/Null

en: /Main Window
et: /Peaaken

en: /No Playlist Advance
et: /Ilma etteantud lugude nimekirjata

en: /Options
et: /Valikud

en: /Peaks Falloff
et: /Tippude kahanemine

en: /Peaks Falloff/Fast
et: /Tippude kahanemine/Kiire

en: /Peaks Falloff/Fastest
et: /Tippude kahanemine/Kiireim

en: /Peaks Falloff/Medium
et: /Tippude kahanemine/Keskmine

en: /Peaks Falloff/Slow
et: /Tippude kahanemine/Aeglane

en: /Peaks Falloff/Slowest
et: /Tippude kahanemine/Aeglaseim

en: /Physically Delete Files
et: /Failide füüsiline kustutamine

en: /Play Directory
et: /Kataloogi mängimine

en: /Play File
et: /Faili mängimine

en: /Play Location
et: /Asukoha mängimine

en: /Playback
et: /Mängimine

en: /Playback/-
et: /Mängimine/-

en: /Playback/10 Tracks Back
et: /Mängimine/10 rada tagasi

en: /Playback/10 Tracks Fwd
et: /Mängimine/10 rada edasi

en: /Playback/Back 5 Seconds
et: /Mängimine/5 sekundit tagasi

en: /Playback/Clear Queue
et: /Mängimine/Puhasta järjekord

en: /Playback/Fwd 5 Seconds
et: /Mängimine/5 sekundit edasi

en: /Playback/Jump to File
et: /Mängimine/Hüppa failile

en: /Playback/Jump to Time
et: /Mängimine/Hüppa ajale

en: /Playback/Next
et: /Mängimine/Järgmine

en: /Playback/Pause
et: /Mängimine/Paus

en: /Playback/Play
et: /Mängimine/Mängi

en: /Playback/Previous
et: /Mängimine/Eelmine

en: /Playback/Start of List
et: /Mängimine/Nimekirja algusest

en: /Playback/Stop
et: /Mängimine/Peatamine

en: /Playlist
et: /Lugude nimekiri

en: /Playlist Editor
et: /Lugude nimekirja redaktor

en: /Playlist WindowShade Mode
et: /Lugude nimekirja aknavarjundusresiim

en: /Playlist/Load List
et: /Lugude nimekiri/Nimekirja laadimine

en: /Playlist/New List
et: /Lugude nimekiri/Uus nimekiri

en: /Playlist/Save List
et: /Lugude nimekiri/Nimekirja salvestamine

en: /Preferences
et: /Häälestus

en: /Queue - Unqueue
et: /Järjekorda - Järjekorrast ära

en: /Randomize List
et: /Nimekiri juhuslikuks

en: /Refresh Rate
et: /Värskendamissagedus

en: /Refresh Rate/Eighth (~6 fps)
et: /Värskendamissagedus/Kaheksandik (~6 fps)

en: /Refresh Rate/Full (~50 fps)
et: /Värskendamissagedus/Täielik (~50 fps)

en: /Refresh Rate/Half (~25 fps)
et: /Värskendamissagedus/Pool (~25 fps)

en: /Refresh Rate/Quarter (~13 fps)
et: /Värskendamissagedus/Veerand (~13 fps)

en: /Reload skin
et: /Naha taaslaadimine

en: /Remove
et: /Eemaldamine

en: /Remove Dead Files
et: /Olematute failide eemaldamine

en: /Remove/All
et: /Eemaldamine/Kõik

en: /Remove/Crop
et: /Eemaldamine/Kärbe

en: /Remove/Misc
et: /Eemaldamine/Muud

en: /Remove/Selected
et: /Eemaldamine/Valitud

en: /Repeat
et: /Kordamine

en: /Reverse List
et: /Nimekiri pahupidi

en: /Save
et: /Salvestamine

en: /Save/-
et: /Salvestamine/-

en: /Save/Auto-load preset
et: /Salvestamine/Eelmääratluste automaatlaadimine

en: /Save/Default
et: /Salvestamine/Vaikimisi

en: /Save/Preset
et: /Salvestamine/Eelmääratlused

en: /Save/To WinAMP EQF file
et: /Salvestamine/WinAMP EQF faili

en: /Save/To file
et: /Salvestamine/Faili

en: /Scope Mode
et: /Ostsilloskoobiresiim

en: /Scope Mode/Dot Scope
et: /Ostsilloskoobiresiim/Punkt-ostsilloskoop

en: /Scope Mode/Line Scope
et: /Ostsilloskoobiresiim/Joon-ostsilloskoop

en: /Scope Mode/Solid Scope
et: /Ostsilloskoobiresiim/Ühtlane ostsilloskoop

en: /Selection
et: /Valik

en: /Selection/-
et: /Valik/-

en: /Selection/Invert Selection
et: /Valik/Valik pahupidi

en: /Selection/Read Extended Info
et: /Valik/Laiendatud info lugemine

en: /Selection/Select All
et: /Valik/Kõik valida

en: /Selection/Select None
et: /Valik/Mitte midagi valida

en: /Show on all desktops
et: /Kõigil töölaudadel

en: /Shuffle
et: /Segamine

en: /Skin Browser
et: /Nahalehitseja

en: /Sort
et: /Sortimine

en: /Sort List
et: /Nimekirja sortimine

en: /Sort List/By Date
et: /Nimekirja sortimine/Aja järgi

en: /Sort List/By Filename
et: /Nimekirja sortimine/Failinime järgi

en: /Sort List/By Path + Filename
et: /Nimekirja sortimine/Asukoha ja failinime järgi

en: /Sort List/By Title
et: /Nimekirja sortimine/Tiitli järgi

en: /Time Elapsed
et: /Aega kulunud

en: /Time Remaining
et: /Aega jäänud

en: /View File Info
et: /Vaata failiinfot

en: /Visualization
et: /Visualiseering

en: /Visualization Mode
et: /Visualiseerimisresiim

en: /Visualization Mode/Analyzer
et: /Visualiseerimisresiim/Analüsaator

en: /Visualization Mode/Off
et: /Visualiseerimisresiim/Väljas

en: /Visualization Mode/Scope
et: /Visualiseerimisresiim/Ostsilloskoop

en: /Visualization plugins
et: /Visualiseerimispluginad

en: /WindowShade Mode
et: /Aknavarjundusresiim

en: /WindowShade VU Mode
et: /Aknavarjunduse VU resiim

en: /WindowShade VU Mode/Normal
et: /Aknavarjunduse VU resiim/Normaalne

en: /WindowShade VU Mode/Smooth
et: /Aknavarjunduse VU resiim/Pehmendatud

en: 16 bit
et: 16-bitine

en: 3DFX Fullscreen mode
et: 3DFX täisekraanrežiim

en: 3DNow! optimized decoder
et: 3DNow! jaoks optimeeritud dekooder

en: 8 bit
et: 8-bitine

en: A Cappella
et: A capella

en: ALSA %s output plugin
et: ALSA %s väljundiplugin

en: ALSA Driver configuration
et: ALSA draiveri seadistamine

en: About
et: Info

en: About ALSA Driver
et: ALSA draiveri info

en: About ESounD Plugin
et: ESounD plugina info

en: About Echo Plugin
et: Kajaplugina info

en: About Extra Stereo Plugin
et: Lisastereoplugina info

en: About Joystick Driver
et: Juhtkangi draiveri info

en: About MPEG Layer 1/2/3 plugin
et: MPEG Layer 1/2/3 plugina info

en: About OSS Driver
et: OSS draiveri info

en: About Ogg Vorbis Plugin
et: Ogg Vorbis plugina info

en: About Solaris Audio Driver
et: Solaris helidraiveri info

en: About Tone Generator
et: Toonigeneraatori info

en: About Voice Removal Plugin
et: Helieemaldamisplugina info

en: About XMMS
et: XMMS info

en: About mikmod plugin
et: Mikmodi plugina info

en: About the Sun Driver
et: Sun draiveri info

en: Acoustic
et: Akustiline

en: Add
et: Lisa

en: Add all files in directory
et: Kataloogi kõigi failide lisamine

en: Add drive
et: Seadme lisamine

en: Add selected files
et: Kõigi valitud failide lisamine

en: Additional Programming:
et: Lisaprogrammeerimine:

en: Advanced settings
et: Muud seadistused

en: Afrikaans:
et: Afrikaani:

en: Albanian:
et: Albaania:

en: Alberto Garcia
et: Alberto García

en: Album gain:
et: Albumi lõige:

en: Album peak:
et: Albumi tipp:

en: Aleksey Smirnov
et: Aleksei Smirnov

en: Alexandr P. Kovalenko
et: Aleksandr P. Kovalenko

en: Allow multiple instances
et: Korduvkäivitamise lubamine

en: AlternRock
et: Alternatiivrock

en: Alternate
et: Vahetatud

en: Alternative
et: Alternatiivne

en: Always show clutterbar
et: Alati näidatakse rämpsuriba

en: Always use AUDIODEV environment variable
et: Alati kasutatakse keskkonnamuutujat AUDIODEV

en: Amila Akagic
et: Amila Akagić

en: An error occurred:
    %s
et: Tekkis viga:
    %s

en: Analog
et: Analoog

en: Anders Carlsson (effect plugins)
et: Anders Carlsson (efektipluginad)

en: Andreas Bergstrom
et: Andreas Bergstrøm

en: Apply
et: Rakenda

en: Artist:
et: Esitaja:

en: Audio I/O Plugins
et: Audiosisendi/väljundi pluginad

en: Audio control device:
et: Helijuhtimisseade:

en: Audio device:
et: Heliseade:

en: Automatic detection
et: Automaatne tuvastamine

en: Avantgarde
et: Avangard

en: Azerbaijani:
et: Aseri:

en: BALANCE: %d%% LEFT
et: BALANSS: %d%% VASAKUL

en: BALANCE: %d%% RIGHT
et: BALANSS: %d%% PAREMAL

en: BALANCE: CENTER
et: BALANSS: KESKEL

en: BSD Sun Driver %s
et: BSD Sun draiver %s

en: Back 5 tracks
et: 5 rada tagasi

en: Ballad
et: Ballaad

en: Basque:
et: Baski:

en: Beat
et: Biit

en: Belarusian:
et: Valgevene:

en: Big Band
et: Bigbänd

en: Bitrate: %d kb/s
et: Bitikiirus: %d kb/s

en: Bitrate: Variable,
    avg. bitrate: %d kb/s
et: Bitikiirus: muutuv,
    keskm. kiirus: %d kb/s

en: Blues
et: Bluus

en: Blur Scope %s
et: Blur ostsilloskoop %s

en: Blur scope
et: Blur ostsilloskoop

en: Bosnian:
et: Bosnia:

en: Boyan Ivanov
et: Bojan Ivanov

en: Brazilian Portuguese:
et: Portugali (Brasiilia):

en: BritPop
et: Britipop

en: Browse
et: Lehitse

en: Buffer size (kb):
et: Puhvri suurus (kb):

en: Buffer size (ms):
et: Puhvri suurus (ms):

en: Buffer time (ms):
et: Puhverdusaeg (ms):

en: Buffering
et: Puhverdamine

en: Buffering:
et: Puhverdamine:

en: Bulgarian:
et: Bulgaaria:

en: Button %d:
et: Nupp %d:

en: Buttons:
et: Nupud:

en: CD Audio Player %s
et: CD-audio mängija %s

en: CD Audio Player Configuration
et: CD-audio mängija seadistamine

en: CD Audio Track %02u
et: CD audiorada %02u

en: CD Index server:
et: CD indeksi server:

en: CD Index:
et: CD indeks:

en: CD Info
et: CD info

en: CD-ROM drive
et: CD-ROM seade

en: CDDB servers
et: CDDB serverid

en: CONNECTED: WAITING FOR REPLY
et: ÜHENDATUD: VASTUSE OOTAMINE

en: CONNECTING TO %s:%d
et: ÜHENDUSE LOOMINE SERVERIGA %s:%d

en: Cabaret
et: Kabaree

en: Can't get server list from the current CDDB-server
    Unsupported CDDB protocol level
et: Praeguselt CDDB serverilt ei saanud serverite nimekirja
    CDDB protokolli tase ei ole toetatud

en: Cancel
et: Loobu

en: Catalan:
et: Katalaani:

en: Celtic
et: Keldi

en: Chamber Music
et: Kammermuusika

en: Channels:
et: Kanalid:

en: Channels: %d
et: Kanalid: %d

en: Chanson
et: Šansoon

en: Check drive...
et: Seadme kontrollimine...

en: Chinese:
et: Hiina:

en: Chorus
et: Koorimuusika

en: Christian Gangsta Rap
et: Kristlik gängstaräpp

en: Christian Rap
et: Kristlik räpp

en: Christian Rock
et: Kristlik rock

en: Chun-Chung Chen (xfont patch)
et: Chun-Chung Chen (xfont paikamine)

en: Classic Rock
et: Klassikaline rock

en: Classical
et: Klassikaline

en: Close
et: Sulge

en: Club
et: Klubimuusika

en: Color Entry
et: Värvikirje

en: Comedy
et: Komöödia

en: Command:
et: Käsk:

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment:
et: Kommentaar:

en: Configure
et: Seadistamine

en: Configure Echo
et: Kaja seadistamine

en: Configure Equalizer
et: Ekvalaiseri seadistamine

en: Configure Extra Stereo
et: Lisastereoplugina seadistamine

en: Configure Solaris driver
et: Solaris draiveri seadistamine

en: Contemporary Christian
et: Kaasaegne kristlik muusika

en: Content
et: Sisu

en: Controls:
et: Juhtelemendid:

en: Convert %20 to space
et: %20 teisendamine tühikuks

en: Convert underscore to space
et: Alakriipsu teisendamine tühikuks

en: Copyright (C) 1997-2004 4Front Technologies and The XMMS Team
et: Autoriõigus (C) 1997-2004: 4Front Technologies ja XMMSi meeskond

en: Copyright:
et: Autoriõigus:

en: Couldn't connect to host %s
et: Ei suudetud luua ühendust masinaga %s

en: Couldn't connect to host %s
    Server reported: %s
et: Ei suudetud luua ühendust masinaga %s
    Server teatas: %s

en: Couldn't connect to host %s:%d
et: Ei suudetud luua ühendust masinaga %s:%d

en: Couldn't load mod
et: Modi ei õnnestunud avada

en: Couldn't look up host %s
et: Ei õnnestunud leida masinat %s

en: Couldn't open audio
et: Audio avamine ebaõnnestus

en: Couldn't remove tag!
et: Silti ei õnnestunud eemaldada!

en: Couldn't write tag!
et: Silti ei õnnestunud kirjutada!

en: Country
et: Kantri

en: Created by Charles Sielski <stray@teklabs.net>
    Control XMMS with your TV / VCR / Stereo remote 
    IRman page - http://www.evation.com/irman/
et: Loonud Charles Sielski <stray@teklabs.net>
    XMMSi juhtimine tele-, video- või muusikakeskuse puldiga 
    IRmani veebileht - http://www.evation.com/irman/

en: Credits
et: Autorid

en: Croatian:
et: Horvaadi:

en: Cult
et: Kultusmuusika

en: Czech:
et: Tšehhi:

en: DISABLE ALWAYS ON TOP
et: ALATI PEAL KEELAMINE

en: DISABLE ALWAYS ON TOP (N/A)
et: ALATI PEAL (-) KEELAMINE

en: DISABLE DOUBLESIZE
et: TOPELTSUURUSE KEELAMINE

en: Dance
et: Tantsumuusika

en: Danish:
et: Taani:

en: Darkwave
et: Dark Wave

en: Date
et: Kuupäev

en: Date:
et: Kuupäev:

en: David Fernandez Vaamonde
et: David Fernández Vaamonde

en: Decoder
et: Dekooder

en: Decoder:
et: Dekooder:

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default (%s)
et: Vaikimisi (%s)

en: Default - %s
et: Vaikimisi - %s

en: Default PCM device (%s)
et: Vaikimisi PCM seade (%s)

en: Default panning separation
et: Vaikimisi balansieristus

en: Default skin:
et: Vaikenahk:

en: Delay: (ms)
et: Viivitus: (ms)

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete auto-preset
et: Automaateelmääratluse kustutamine

en: Delete preset
et: Eelmääratluse kustutamine

en: Description
et: Kirjeldus

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Determine file type:
et: Failitüübi määramine:

en: Device
et: Seade

en: Device %s OK.
    Disc has %d tracks
et: Seade %s on korras.
    CD-l on %d rada.

en: Device settings
et: Seadme seadistused

en: Device:
et: Seade:

en: Device:
et: Seade:

en: Devices
et: Seadmed

en: Devices:
et: Seadmed:

en: Digital audio extraction
et: Digitaalaudio

en: Digital audio extraction not tested as the disc has no audio tracks
et: Digitaalaudio ekstraktimist ei testitud, sest plaadil pole audioradu

en: Digital audio extraction test failed: %s
et: Digitaalaudio ekstraktimise test ebaõnnestus: %s

en: Digital audio extraction test: OK
et: Digitaalaudio ekstraktimise test: OK

en: Dim titlebar when inactive
et: Tiitliriba kahvatuks, kui ei ole aktiivne

en: Directionals (alternate):
et: Nooleklahvid (vahetatud):

en: Directionals:
et: Nooleklahvid:

en: Directory %s OK.
et: Kataloog %s on korras.

en: Directory preset file:
et: Eelmääratluse failide kataloog:

en: Directory:
et: Kataloog:

en: Disable ID3V2 tags
et: ID3V2 siltide keelamine

en: Disco
et: Disko

en: Disk Writer Configuration
et: Kõvakettale kirjutaja seadistamine

en: Disk Writer Plugin %s
et: Kõvakettale kirjutamise plugin %s

en: Display this text and exit.
et: Selle teksti näitamine ja väljumine.

en: Don't clear the playlist
et: Lugude nimekirja puhastamatajätmine

en: Down sample:
et: Allapoole diskreetimine:

en: Downsample:
et: Allapoole diskreetimine:

en: Dream
et: Unelemismuusika

en: Drive %d
et: Seade %d

en: Drum Solo
et: Trummisoolo

en: Dual channel
et: Topeltkanal

en: Duet
et: Duett

en: Dutch:
et: Hollandi:

en: ENABLE ALWAYS ON TOP
et: ALATI PEAL LUBAMINE

en: ENABLE ALWAYS ON TOP (N/A)
et: ALATI PEAL (-) LUBAMINE

en: ENABLE DOUBLESIZE
et: TOPELTSUURUSE LUBAMINE

en: ERROR: Couldn't find %s
et: VIGA: %s leidmine ei õnnestunud

en: ESD Plugin configuration
et: ESD plugina seadistamine

en: Easy Listening
et: Kerge muusika

en: Echo Plugin
    By Johan Levin 1999.
    
    Surround echo by Carl van Schaik 1999
et: Kajaplugin
    Autor: Johan Levin 1999.
    
    Ruumiline kaja: Carl van Schalk 1999

en: Echo Plugin %s
et: Kajaplugin %s

en: Effect intensity:
et: Efekti intensiivsus:

en: Effects Plugins
et: Efektipluginad

en: Effects plugins
et: Efektipluginad

en: Electronic
et: Elektrooniline

en: Enable 6dB Boost + Hard Limiting
et: 6dB-boost ja tugeva limiteerimise lubamine

en: Enable Clipping Prevention
et: Lõikamise vältimine lubatud

en: Enable Icecast Metadata UDP Channel
et: Icecast metaandmete UDP kanali lubamine

en: Enable ReplayGain
et: ReplayGain lubatud

en: Enable SHOUT/Icecast title streaming
et: SHOUT/Icecast tiitli andmevoo lubamine

en: Enable plugin
et: Plugina lubamine

en: Enqueue
et: Nimekirja lisamine

en: Enter URL to add:
et: Lisatav URL:

en: Enter code or use remote
et: Sisesta kood või kasuta pulti

en: Enter location to play:
et: Mängitav asukoht:

en: Equalizer doublesize linked
et: Ekvalaiseri topeltsuurus mõjutab peaakent

en: Eric L. Hernes (FreeBSD patches)
et: Eric L. Hernes (FreeBSD paikamised)

en: Error
et: Viga

en: Error writing playlist "%s": %s
et: Viga lugude nimekirja "%s" salvestamisel: %s

en: Error!
et: Viga!

en: Error: %s exists, but is not a directory
et: Viga: %s on olemas, aga pole kataloog

en: Estonian:
et: Eesti:

en: Ethnic
et: Etno

en: Euro-Techno
et: Eurotechno

en: Extension
et: Laiend

en: Extension and content
et: Laiend ja sisu

en: Extra Stereo Plugin
    
    By Johan Levin 1999.
et: Lisastereoplugin
    
    Autor: Johan Levin 1999.

en: Extra Stereo Plugin %s
et: Lisastereoplugin %s

en: FILE INFO BOX
et: FAILIINFO KAST

en: FPU decoder
et: FPU dekooder

en: Failed to check directory %s
    Error: %s
et: Kataloogi %s kontrollimine ebaõnnestus
    Viga: %s

en: Failed to delete "%s": %s.
et: "%s" kustutamine ebaõnnestus: %s.

en: Failed to modify tag
et: Ei õnnestunud muuta silti

en: Failed to open device %s
    Error: %s
et: Seadme %s avamine ebaõnnestus
    Viga: %s

en: Failed to read "Table of Contents"
    Maybe no disc in the drive?
et: Sisukorra (TOC) lugemine ebaõnnestus
    Võib-olla ei ole CD seadmesse asetatud?

en: Feedback: (%)
et: Tagasiside: (%)

en: File Info
et: Failiinfo

en: File Info - %s
et: Failiinfo - %s

en: File exists!
et: Fail on olemas!

en: File extension
et: Faili tüüp

en: File name
et: Failinimi

en: File path
et: Faili asukoht

en: File preset extension:
et: Eelmääratluse failide laiend:

en: File size: %d B
et: Faili suurus: %d B

en: Filename and song title tags should be inside double quotes (").  Not doing so might be a security risk.  Continue anyway?
et: Failinime ja laulu pealkirja sildid peavad olema topeltjutumärkide vahel ("), muidu võib tekkida oht turvalisusele. Kas sellele vaatamata jätkata?

en: Filename:
et: Faili nimi:

en: Files
et: Failid

en: Finnish:
et: Soome:

en: Folk/Rock
et: Folk/rock

en: Folklore
et: Folkloor

en: Fonts
et: Fondid

en: Force volume fade at the end of the module
et: Heli sunnitakse mooduli lõpus kahanema

en: Forward 5s
et: Edasi 5s

en: French:
et: Prantsuse:

en: Fwd 5 tracks
et: 5 rada edasi

en: GLib does not support threads.
et: GLib ei toeta lõimi.

en: Galician:
et: Galeegi:

en: Game
et: Muusika mängudest

en: Gangsta Rap
et: Gängstaräpp

en: General
et: Üldine

en: General Plugins
et: Üldised pluginad

en: General plugins
et: Üldised pluginad

en: Genre
et: Žanr

en: Genre:
et: Žanr:

en: Georgian:
et: Gruusia:

en: German:
et: Saksa:

en: Get server list
et: Serverite nimekirja tõmbamine

en: Gothic
et: Gooti

en: Gothic Rock
et: Gooti rock

en: Greek:
et: Kreeka:

en: Haavard Kvaalen
et: Håvard Kvålen

en: Headphones
et: Kõrvaklapid

en: Hip-Hop
et: Hip-hop

en: Homepage and Graphics:
et: Koduleht ja graafika:

en: Host:
et: Server:

en: Humour
et: Huumor

en: Hungarian:
et: Ungari:

en: ID3 Tag:
et: ID3 silt:

en: ID3 Tags:
et: ID3 sildid:

en: ID3 format:
et: ID3 vorming:

en: IR code length:
et: IR koodi pikkus:

en: IRman Control %s
et: IRmani juhtelement %s

en: If "Auto" is enabled on the equalizer, xmms will try to load equalizer presets like this:
    1: Look for a preset file in the directory of the file we are about to play.
    2: Look for a directory preset file in the same directory.
    3: Look for a preset saved with the "auto-load" feature
    4: Finally, try to load the "default" preset
et: Kui ekvalaiseril on lubatud "Auto", püüab xmms laadida ekvalaiseri eelmääratud seadeid järgmiselt:
    1: Otsib eelmääratluse faili kataloogis, mille faili mängitakse.
    2: Otsib eelmääratluse faili eelmääratluste kataloogis.
    3: Otsib eelmääratlust, mis on salvestatud võtmega "automaatlaadimine".
    4: Lõpuks püüab laadida "vaikimisi" eelmääratlust.

en: Import equalizer presets
et: Ekvalaiseri eelmääratluse importimine

en: Indonesian:
et: Indoneesia:

en: Inigo Salvador Azurmendi
et: Iñigo Salvador Azurmendi

en: Input Plugins
et: Sisendipluginad

en: Input plugin: %s
et: Sisendiplugin: %s

en: Input plugins
et: Sisendipluginad

en: Instrumental
et: Instrumentaal

en: Instrumental Pop
et: Instrumentaalpopp

en: Instrumental Rock
et: Instrumentaalrock

en: Internal speaker
et: Sisemine valjuhääldi

en: Irish:
et: Iiri:

en: Italian:
et: Itaalia:

en: Japanese:
et: Jaapani:

en: Jazz+Funk
et: Jazz+funk

en: Joerg Schuler
et: Jörg Schuler

en: Johan Levin (echo + stereo plugin)
et: Johan Levin (kaja ja stereoplugin)

en: Joint stereo
et: Liitstereo

en: Joystick 1:
et: Juhtkang 1:

en: Joystick 2:
et: Juhtkang 2:

en: Joystick Control
et: Juhtkangi juhtelement

en: Joystick Control %s
et: Juhtkangi juhtelement %s

en: Joystick Control Plugin
    
    Created by Tim Ferguson <timf@dgs.monash.edu.au>.
    http://www.dgs.monash.edu.au/~timf/
    
    5+ button support by Justin Wake <justin@globalsoft.com.au>
    
    Control XMMS with one or two joysticks.
et: Juhtkangi kasutamise plugin
    
    Loonud Tim Ferguson <timf@dgs.monash.edu.au>
    http://www.dgs.monash.edu.au/~timf/
    
    Enam kui viie nupu toetus: Justin Wake <justin@globalsoft.com.au>
    
    XMMSi kasutamine ühe või kahe juhtkangi abil.

en: Juan Manuel Garcia Molina
et: Juan Manuel García Molina

en: Jump
et: Hüppa

en: Jump to file
et: Hüppa failile

en: Jump to time
et: Hüppa ajale

en: Jump to:
et: Hüppa:

en: Juris Kudins
et: Juris Kudiņs

en: Korean:
et: Korea:

en: LOOKING UP %s
et: %s OTSIMINE

en: Latin
et: Ladina

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Latvian:
et: Läti:

en: Length: %d:%.2d
et: Pikkus: %d:%.2d

en: Lithuanian:
et: Leedu:

en: Load auto-preset
et: Eelmääratluse automaatlaadimine

en: Load equalizer preset
et: Ekvalaiseri eelmääratluse laadimine

en: Load files
et: Faili(de) laadimine

en: Load playlist
et: Lugude nimekirja laadimine

en: Load preset
et: Eelmääratluse laadimine

en: Location:
et: Asukoht:

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Look for hidden patterns in modules
et: Peidetud mustrite otsimine moodulitest

en: MMX optimized decoder
et: MMX jaoks optimeeritud dekooder

en: MPEG Info:
et: MPEG info:

en: MPEG Layer 1/2/3 Player %s
et: MPEG Layer 1/2/3 mängija %s

en: MPG123 Configuration
et: MPG123 seadistamine

en: Main Programming:
et: Peamine programmeerija:

en: Main Window
et: Peaaken

en: Malay:
et: Malai:

en: Maxim Koshelev
et: Maksim Košelev

en: Meditative
et: Meditatiivne

en: Metin Amiroff
et: Metin Ämirov

en: Michael Hipp and others (MPG123 engine)
et: Michael Hipp ja teised (MPG123 mootor)

en: MikMod Configuration
et: MikModi seadistamine

en: MikMod Player %s
et: MikMod mängija %s

en: Mikmod Plugin
    http://www.multimania.com/miodrag/mikmod/
    Ported to xmms by J. Nick Koston
et: Mikmodi plugin
    http://www.multimania.com/miodrag/mikmod/
    Portinud xmmsi jaoks J. Nick Koston

en: Misu Moldovan
et: Mişu Moldovan

en: Mixer
et: Mikser

en: Mixer Settings:
et: Mikseri seadistused:

en: Mixer card:
et: Mikseriseade:

en: Mixer device:
et: Mikseriseade:

en: Mixer:
et: Mikser:

en: Mouse Wheel adjusts Volume by (%)
et: Hiireratas muudab helitugevust (%) võrra

en: Musical
et: Muusikal

en: Name format:
et: Nime formaat:

en: National Folk
et: Rahvuslik folk

en: Native American
et: Põlisameerika

en: Negerpunk
et: Neegerpunk

en: Next
et: Järgm

en: Next Track
et: Järgm rada

en: No
et: Ei

en: No input plugin recognized this file
et: Seda faili ei tundnud ära ükski sisendiplugin

en: No mixer
et: Mikser puudub

en: No output plugin
et: Väljundiplugin puudub

en: No output plugin has been selected
et: Väljundiplugin on valimata

en: No site information available
et: Saidi info pole kättesaadav

en: No tag to remove!
et: Pole ühtegi silti eemaldada!

en: Noise
et: Müra

en: Nominal bitrate: %d kbps
et: Nominaalne bitikiirus: %d kbps

en: None
et: Puudub

en: Norwegian:
et: Norra:

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: OPTIONS MENU
et: VALIKUTE MENÜÜ

en: OSS Driver %s
et: OSS draiver %s

en: OSS Driver configuration
et: OSS draiveri seadistamine

en: OSS mixer
et: OSS-mikser

en: Ogg Vorbis Configuration
et: Ogg Vorbis seadistamine

en: Ogg Vorbis Info:
et: Ogg Vorbis info:

en: Ogg Vorbis Player %s
et: Ogg Vorbis mängija %s

en: Ogg Vorbis Plugin by the Xiph.org Foundation
    
    Original code by
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    Contributions from
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Haavard Kvaalen <havardk@xmms.org>
    Gian-Carlo Pascutto <gcp@sjeng.org>
    
    Visit the Xiph.org Foundation at http://www.xiph.org/
et: Ogg Vorbis plugin: Xiph.org Foundation
    
    Originaalkood:
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    Kaasa aitasid:
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Gian-Carlo Pascutto <gcp@sjeng.org>
    
    Xiph.org Foundationi kodulehekülg: http://www.xiph.org/

en: Ogg Vorbis Tag:
et: Ogg Vorbis silt:

en: Ogg Vorbis Tags:
et: Ogg Vorbis sildid:

en: Oldies
et: Vanad lood

en: Olle Hallnas
et: Olle Hällnäs

en: Olle Hallnas (compiling fixes)
et: Olle Hällnäs (paranduste kompileerimine)

en: Omer Fadil Usta
et: Ömer Fadil Usta

en: OpenGL Spectrum analyzer
et: OpenGL spektrianalüüsija

en: OpenGL Spectrum analyzer %s
et: OpenGL spektrianalüüsija %s

en: OpenGL Spectrum configuration
et: OpenGL spektri seadistamine

en: Opera
et: Ooper

en: Options
et: Valikud

en: Options:
et: Valikud:

en: Organization:
et: Organisatsioon:

en: Other
et: Muu

en: Output Plugin
et: Väljundipluginad

en: Output ports:
et: Väljundipordid:

en: Override generic titles
et: Vaiketiitli tühistamine

en: Overwrite
et: Ülekirjutamine

en: PRE-BUFFERING: %dKB/%dKB
et: EELPUHVERDAMINE: %dKB/%dKB

en: PREAMP
et: EELVÕIM

en: Password:
et: Parool:

en: Path:
et: Asukoht:

en: Pause
et: Katkesta

en: Pause between songs for
et: Paus lugude vahel:

en: Pause current song
et: Aktiivse laulu paus

en: Pause if playing, play otherwise
et: Mängimise korral paus, muul juhul mängimine

en: Performer/Artist
et: Esitaja

en: Period time (ms):
et: Perioodi aeg (ms):

en: Play
et: Mängi

en: Play files
et: Faili(de) mängimine

en: Play mode:
et: Esitusrežiim:

en: Play/Pause
et: Mängi/Katkesta

en: Playlist
et: Lugude nimekiri

en: Playlists:
et: Lugude nimekirjad:

en: Please check that:
    
    Your soundcard is configured properly
    You have the correct output plugin selected
    No other program is blocking the soundcard
et: Palun kontrollige, et:
    
    Helikaart on korrektselt seadistatud
    Te olete valinud õige väljundplugina
    Ükski muu rakendus ei blokeeri helikaarti

en: Polish:
et: Poola:

en: Polsk Punk
et: Polska punk

en: Pop
et: Popmuusika

en: Pop-Folk
et: Popfolk

en: Pop/Funk
et: Pop/funk

en: Portuguese:
et: Portugali:

en: Pranks
et: Kõllid

en: Pre-buffer (percent):
et: Eelpuhverdus (protsent):

en: Preferences
et: Häälestus

en: Presets
et: Eelmääratlused

en: Prev
et: Eelm

en: Prev Track
et: Eelm rada

en: Previous session ID
et: Eelmise seansi ID

en: Print version number and exit.
et: Versiooninumbri näitamine ja väljumine.

en: Progressive Rock
et: Progressiivrock

en: Proxy:
et: Vahendaja:

en: Psychedelic
et: Psühhedeelia

en: Psychedelic Rock
et: Psühhedeeliline rock

en: Punk Rock
et: Punkrock

en: Quality
et: Kvaliteet

en: Queue
et: Järjekorda

en: Rap
et: Räpp

en: Rave
et: Reiv

en: Read info on
et: Info lugemine

en: Read song title and length as soon as the song is loaded to the playlist
et: Võta laulu nimi ja pikkus ainult siis, kui laul on lugude nimekirjas

en: Read song title and length only when starting to play
et: Võta laulu nimi ja pikkus ainult mängimahakkamisel

en: Read song title and length when the song is visible in the playlist
et: Võta laulu nimi ja pikkus, kui laul on lugude nimekirjas nähtav

en: Really delete %d files?
et: Kas tõesti kustutada %d faili?

en: Really delete: "%s"?
et: Kas tõesti kustutada: "%s"?

en: Realtime priority is a way for XMMS to get a higher
    priority  for CPU time.  This might give less "skips".
    
    This requires that XMMS is run with root privileges and
    may, although it's very unusual, lock up your computer.
    Running XMMS with root privileges might also have other
    security implications.
    
    Using this feature is not recommended.
    To activate this you need to restart XMMS.
et: Reaalaja prioriteet võimaldab XMMSil alati saada just
    nii palju protsessori aega, kui seda on vaja helifailide
    dekodeerimiseks ilma "vahelejäteteta".
    
    See nõuab, et XMMS töötaks administraatori privileegidega
    ja võiks - kuigi see on väga ebatavaline - lukustada Teie arvuti.
    XMMSi käivitamine administraatorina võib kaasa tuua ka
    muid ohte turvalisusele, mistõttu see ei ole soovitatav.
    
    Igatahes on Teid hoiatatud!
    Selle rakendamiseks tuleb XMMS taaskäivitada.

en: Remove ID3
et: Eemalda ID3

en: Remove Tag
et: Eemalda silt

en: Remove drive
et: Seadme eemaldamine

en: Repeat
et: Kordus

en: ReplayGain Settings:
et: ReplayGain seadistused:

en: ReplayGain Type:
et: ReplayGain tüüp:

en: Resolution:
et: Resolutsioon:

en: Rewind 5s
et: Tagasi 5s

en: Rhythmic Soul
et: Rütmiline soul

en: Robin Sylvestre (Equalizer and Playlist)
et: Robin Sylvestre (ekvalaiser ja lugude nimekiri)

en: Rock & Roll
et: Rock'n'roll

en: Romanian:
et: Rumeenia:

en: Run XMMS with higher priority (not recommended)
et: XMMSi käivitamine suurendatud prioriteediga (pole soovitatav)

en: Russian:
et: Vene:

en: Ryan Weaver (RPMs among other things)
et: Ryan Weaver (lisaks kõigele muule ka RPMid)

en: SEEK TO: %d:%-2.2d/%d:%-2.2d (%d%%)
et: OTSI: %d:%-2.2d/%d:%-2.2d (%d%%)

en: Samplerate: %d Hz
et: Diskreetimissagedus: %d Hz

en: Satire
et: Satiir

en: Save
et: Salvesta

en: Save auto-preset
et: Automaateelmääratluse salvestamine

en: Save equalizer preset
et: Ekvalaiseri eelmääratluse salvestamine

en: Save options
et: Häälestuse salvestamine

en: Save playlist
et: Lugude nimekirja salvestamine

en: Save preset
et: Eelmääratluse salvestamine

en: Save stream to disk
et: Andmevoo (stream) salvestamine kõvakettale

en: Save stream to disk:
et: Salvesta andmevoog (stream) kõvakettale:

en: Save window positions
et: Aknapositsioonide salvestamine

en: Schalk W. Cronje
et: Schalk W. Cronjé

en: Search:
et: Otsi:

en: Seek +5s
et: Otsing +5s

en: Seek -5s
et: Otsing -5s

en: Select XMMS session (Default: 0)
et: XMMS seansi valimine (vaikimisi: 0)

en: Select directory to add:
et: Lisatav kataloog:

en: Select main window font:
et: Peaakna fondi valimine:

en: Select playlist font:
et: Lugude nimekirja fondi valimine:

en: Select random skin on play
et: Suvalise naha valimine mängimisel

en: Select the directory where you want to store the MPEG streams:
et: Valige kataloog, kuhu soovite salvestada MPEG andmevood (stream):

en: Select the directory where you want to store the Ogg Vorbis streams:
et: Valige kataloog, kuhu soovite salvestada Ogg Vorbis andmevood (stream):

en: Select the directory where you want to store the output files:
et: Kataloog, kuhu soovite salvestada väljundfailid:

en: Sensitivity (10-32767):
et: Tundlikkus (10-32767):

en: Serbian:
et: Serbia:

en: Shell-command to run when xmms reaches the end of the playlist.
et: Käivitatav shellikäsk, kui xmms jõuab lugude nimekirja lõppu.

en: Show network window
et: Võrguakna näitamine

en: Show numbers in playlist
et: Numbrite näitamine lugude nimekirjas

en: Show the main window.
et: Peaakna näitamine.

en: Show window manager decorations
et: Aknahalduri dekoratsioonide näitamine

en: Showtunes
et: Teatrimuusika

en: Shuffle
et: Segatud

en: Simple spectrum analyzer %s
et: Lihtne spektrianalüüsija %s

en: Single channel
et: Üksikkanal

en: Sinus tone generator by Haavard Kvaalen <havardk@xmms.org>
    Modified by Daniel J. Peng <danielpeng@bigfoot.com>
    
    To use it, add a URL: tone://frequency1;frequency2;frequency3;...
    e.g. tone://2000;2005 to play a 2000Hz tone and a 2005Hz tone
et: Siinustooni generaator: Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Muutnud Daniel J. Peng <danielpeng@bigfoot.com>
    
    Selle kasutamiseks lisage URL: tone://frequenzy1;frequenzy2;frequenzy3;...
    nt tone://2000;2005 mängimaks 2000HZ ja 2005HZ tooni

en: Skin selector
et: Naha valija

en: Skins
et: Nahad

en: Skip backwards in playlist
et: Lugude nimekirjas tagasi hüppamine

en: Skip forward in playlist
et: Lugude nimekirjas edasihüppamine

en: Slovak:
et: Slovaki:

en: Slovenian:
et: Sloveeni:

en: Slow Jam
et: Aeglane jam

en: Slow Rock
et: Aeglane rock

en: Smooth title scroll
et: Tiitli ühtlane kerimine

en: Snap windows at
et: Aknasuuruse kohandamine

en: Solaris audio plugin %s
et: Solaris heliplugin %s

en: Sonata
et: Sonaat

en: Song Change %s
et: Laulumuutja %s

en: Song Change Configuration
et: Laulumuutja seadistamine

en: Sorry, your GTK+ version (%d.%d.%d) doesn't work with XMMS.
    Please use GTK+ %s or newer.
et: Vabandust, Teie GTK+ versioon (%d.%d.%d) ei tööta XMMSiga.
    Palun kasutage GTK+ %s või uuemat.

en: Sort "Jump to file" alphabetically
et: "Hüppa failile" sortimine tähestiku järgi

en: Sound Clip
et: Heliklipp

en: Soundcard #%d - %s
et: Helikaart #%d - %s

en: Soundtrack
et: Filmimuusika

en: Space
et: Kosmiline muusika

en: Spanish:
et: Hispaania:

en: Spectrum analyzer
et: Spektrianalüüsija

en: Speech
et: Kõne

en: Start playing current playlist
et: Aktiivse lugude nimekirja mängima hakkamine

en: Status
et: Olek

en: Stereo (if available)
et: Stereo (kui võimalik)

en: Stop
et: Peata

en: Stop current song
et: Aktiivse laulu peatamine

en: Streaming
et: Andmevoog (stream)

en: Sun driver configuration
et: Sun draiveri seadistamine

en: Support and Docs:
et: Toetus ja dokumentatsioon:

en: Surround echo
et: Ruumiline kaja

en: Swedish:
et: Rootsi:

en: Swing
et: Sving

en: Symphonic Rock
et: Sümfooniline rock

en: Symphony
et: Sümfoonia

en: Synthpop
et: Syndipop

en: Tajik:
et: Tadžiki:

en: Techno-Industrial
et: Techno-industrial

en: Thai:
et: Tai:

en: The "clutterbar" is the row of buttons at the left side of the main window
et: "Rämpsuriba" on nupurida peaakna vasakul küljel

en: Thomas Nilsson (New titles and cleanups)
et: Thomas Nilsson (uued tiitlid ja puhastustöö)

en: Tim Ferguson (joystick plugin)
et: Tim Ferguson (juhtkangiplugin)

en: Title
et: Tiitel

en: Title format:
et: Tiitli vorming:

en: Title:
et: Tiitel:

en: Tone Generator %s
et: Toonigenerator %s

en: Tone Generator:
et: Toonigenerator:

en: Track gain:
et: Rajalõige:

en: Track length:
et: Raja pikkus:

en: Track name
et: Raja nimi

en: Track names:
et: Radade nimed:

en: Track number
et: Raja number

en: Track number:
et: Radade arv:

en: Track peak:
et: Raja tipp:

en: Trailer
et: Tutvustusmuusika

en: Translators
et: Tõlkijad

en: Tribal
et: Hõimumuusika

en: Trip-Hop
et: Trip-hop

en: Turkish:
et: Türgi:

en: Ukrainian:
et: Ukraina:

en: Unable to connect to CDDB-server
et: CDDB serveriga ei õnnestunud ühendust saada

en: Unable to save playlist
et: Lugude nimekirja salvestamine ebaõnnestus

en: Unable to write playlist!
et: Lugude nimekirja salvestamine ebaõnnestus!

en: Unknown soundcard
et: Tundmatu helikaart

en: Unqueue
et: Järjekorrast ära

en: Usage: %s [options]
    
    Options:
    --------
    
    -h, --help		Display this text and exit.
    -g, --geometry		Set the geometry (for example +20+20)
    -s, --session		Set the xmms session to use (Default: 0)
    -c, --command		Command to launch xmms (Default: xmms)
    -i, --icon		Set the icon to use when xmms is not running
    -n, --single		Only a single click is needed to start xmms
    -t, --title		Display song title when mouse is in window
    -v, --version		Display version information and exit
et: Kasutamine: %s [VÕTMED]
    
    Võtmed:
    
    --------
    -h, --help		Näitab seda teksti ja välju.
    -g, --geometry		Määrab geomeetria (nt +20+20)
    -s, --session		Määrab kasutatava xmms seansi (vaikimisi: 0)
    -c, --command		Käsk xmms käivitamiseks (Vaikimisi: xmms)
    -i, --icon		Määrab ikooni, mida kasutada, kui xmms ei tööta
    -n, --single		Xmms käivitamiseks on vaja vaid üht hiireklõpsu
    -t, --title		Näitab laulu pealkirja, kui hiir on aknas
    -v, --version		Näitab versiooniinfot ja väljub

en: Usage: xmms [options] [files] ...
    
    Options:
    --------
et: Kasutamine: xmms [VÕTMED] [FAILID] ...
    
    Võtmed:
    --------

en: Use '\' as a directory delimiter
et: '\' kasutamine kataloogieraldajana

en: Use CD Index
et: CD indeksi kasutamine

en: Use CDDB
et: Kasutatakse CDDBd

en: Use X font
et: X fondi kasutamine

en: Use alternate device:
et: Muu seade:

en: Use authentication
et: Autentimise kasutamine

en: Use fontsets (Enable for multi-byte charset support)
et: Fondistike kasutamine (mitmebaidilise märgistiku toetuse lubamine)

en: Use interpolation
et: Interpolatsiooni kasutamine

en: Use meta-data in playlists
et: Metaandmete kasutamine lugude nimekirjas

en: Use proxy
et: Vahendaja kasutamine

en: Use realtime priority when available
et: Reaalaja prioriteedi kasutamine, kui võimalik

en: Use remote host
et: Kaugmasina kasutamine

en: Use software volume control
et: Kasutatakse tarkvaralist helikontrolli

en: Use surround mixing
et: Ruumilise miksimise kasutamine

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Uzbek:
et: Usbeki:

en: VISUALIZATION MENU
et: VISUALISEERINGUTE MENÜÜ

en: VOLUME: %d%%
et: HELITUGEVUS: %d%%

en: Version:
et: Versioon:

en: Vietnamese:
et: Vietnami:

en: Visualization Plugins
et: Visualiseerimispluginad

en: Visualization plugins
et: Visualiseerimispluginad

en: Vladimir Marek
et: Vladimír Marek

en: Vocal
et: Vokaalmuusika

en: Voice removal plugin %s
et: Helieemaldamisplugin %s

en: Vol +
et: Heli +

en: Vol -
et: Heli -

en: Volume Down
et: Heli maha

en: Volume Up
et: Heli juurde

en: Volume control:
et: Helitugevus:

en: Volume controls Master not PCM
et: Helitugevuse juhtimine üldine, mitte PCM

en: Volume controls OSS mixer
et: OSS mikseri helitugevuse juhtimine

en: Volume controls device:
et: Helitugevuse juhtimisseade:

en: Volume: (%)
et: Helitugevus: %

en: Walloon:
et: Vallooni:

en: Warning
et: Hoiatus

en: Wave Player %s
et: Wave-failide mängija %s

en: Welsh:
et: Uelsi:

en: With Additional Help:
et: Abistasid ka:

en: X Multimedia System
et: X multimeediasüsteem

en: XMMS %s - Cross platform multimedia player
et: XMMS %s - Platvormist sõltumatu multimeediamängija

en: XMMS ALSA Driver
    
     This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.
    Author: Matthieu Sozeau (mattam@altern.org)
et: XMMS ALSA draiver
    
    Käesolev programm on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või
    muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on
    avaldanud Vaba Tarkvara Fond; kas Litsentsi versioon number 2 või
    (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.
    
    Seda programmi levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid
    ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDI
    GARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS.
    Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.
    
    Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos selle
    programmiga. Kui see nii ei ole, võtke ühendust Vaba Tarkvara Fondiga:
     Free Software Foundation, 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.
    Autor: Matthieu Sozeau (mattam@altern.org)

en: XMMS BSD Sun Driver
    
    Copyright (c) 2001 CubeSoft Communications, Inc.
    Maintainer: <vedge at csoft.org>.
et: XMMS BSD Sun draiver
    
     Autoriõigus (c) 2001: CubeSoft Communications, Inc.
    Hooldaja: <vedge at csoft.org>.

en: XMMS ESounD Plugin
    
     This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.
et: XMMS Esound plugin
    
    Käesolev programm on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või
    muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on
    avaldanud Vaba Tarkvara Fond; kas Litsentsi versioon number 2 või
    (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.
    
    Seda programmi levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid
    ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDI
    GARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS.
    Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.
    
    Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos selle
    programmiga. Kui see nii ei ole, võtke ühendust Vaba Tarkvara Fondiga:
     Free Software Foundation, 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.

en: XMMS Equalizer
et: XMMS ekvalaiser

en: XMMS IRman Configuration
et: XMMS IRmani seadistamine

en: XMMS IRman Plugin:
et: XMMS IRman plugin:

en: XMMS Joystick Configuration
et: XMMS juhtkangi seadistamine

en: XMMS OSS Driver
    
     This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.
et: XMMS OSS draiver
    
    Käesolev programm on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või
    muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on
    avaldanud Vaba Tarkvara Fond; kas Litsentsi versioon number 2 või
    (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.
    
    Seda programmi levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid
    ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDI
    GARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS.
    Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.
    
    Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos selle
    programmiga. Kui see nii ei ole, võtke ühendust Vaba Tarkvara Fondiga:
     Free Software Foundation, 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.

en: XMMS Playlist
et: XMMS lugude nimekiri

en: XMMS Solaris Audio Driver
    
    Written by John Riddoch (jr@scms.rgu.ac.uk)
    with help from many contributors.
et: XMMS Solaris helidraiver
    
    Kirjutanud John riddoch (jr@scms.rgu.ac.uk)
    paljude kaasaaitajate abiga.

en: XMMS Voice Removal Plugin
    
    A simple voice removal plugin by Anders Carlsson <andersca@gnu.org>
et: XMMS helieemaldamisplugin
    
    Lihtne heli eemaldamise plugin, autor: Anders Carlsson <andersca@gnu.org>

en: XMMS uses mixer exclusively.
et: XMMS kasutab ainult mikserit.

en: XMMS: Delete files?
et: XMMS: kas kustutada failid?

en: XMMS: Files deleted
et: XMMS: failid kustutatud

en: Year
et: Aasta

en: Year:
et: Aasta:

en: Yes
et: Jah

en: You cannot use the Disk Writer plugin
    when you're running in realtime mode.
et: Kõvakettale kirjutamise pluginat ei saa
    pruukida reaalaja režiimi kasutamise korral.

en: Yovko D. Lambrev
et: Jovko D. Lambrev

en: `%s' Button Setup
et: '%s' nupu seadistus

en: demand
et: nõudmisel

en: eSound Output Plugin %s
et: eSound väljundi plugin %s

en: load
et: laadimisel

en: minutes:seconds
et: minutit:sekundit

en: mpg123 decoding engine by Michael Hipp <mh@mpg123.de>
    Plugin by The XMMS team
et: mpg123 dekodeerimismootor: Michael Hipp <mh@mpg123.de>
    Plugin: XMMSi meeskond

en: pixels
et: pikslile

en: play
et: mängimisel

en: seconds
et: sekundit

en: unable to open port `%s' (%s)
et: ei suuda avada porti '%s' (%s)

en: use Album Gain/Peak
et: Albumilõike ja -tipu kasutamine

en: use Track Gain/Peak
et: Rajalõike ja -tipu kasutamine
