xmms 1.2.10 - en to sk translation catalogue (683 entries)

en: 
    Joystick Control: error reading
sk: 
    Ovládanie Joystickom: chyba pri čítaní

en: 
    Segmentation fault
    
    You've probably found a bug in XMMS, please visit
    http://bugs.xmms.org and fill out a bug report.
sk: 
    Chyba segmentácie (Segmentation fault)
    
    Pravdepodobne ste našli chybu v XMMS, prosím
    vyplňte hlásenie o chybe na http://bugs.xmms.org.

en:  (%d data tracks)
sk:  (%d dátových stôp)

en:  (disabled)
sk:  (zakázané)

en:  (enabled)
sk:  (povolené)

en: %d frames
    Filesize: %lu B
sk: %d rámcov
    Veľkosť súboru: %lu B

en: %d of %d files successfully deleted.
sk: Úspešne zmazaných %d z %d súborov.

en: %s
    Error protection: %s
    Copyright: %s
    Original: %s
    Emphasis: %s
sk: %s
    Ochrana pred chybami: %s
    Copyright: %s
    Originál: %s
    Zosilnenie: %s

en: %s
    Unable to open file: %s
sk: %s
    Nemožno otvoriť súbor: %s

en: %s
    Unable to truncate file: %s
sk: %s
    Nemožno skrátiť súbor: %s

en: %s
    Unable to write to file: %s
sk: %s
    Nemožno zapisovať do súboru: %s

en: %s: illegal option -- %c
sk: %s: nepovolená voľba -- %c

en: %s: invalid option -- %c
sk: %s: chybná voľba -- %c

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
sk: %s: voľba `%c%s' nepovoľuje parameter

en: %s: option `%s' is ambiguous
sk: %s: voľba `%s' nie je jednoznačná

en: %s: option `%s' requires an argument
sk: %s: voľba `%s' vyžaduje parameter

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
sk: %s: voľba `--%s' nepovoľuje parameter

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
sk: %s: voľba `-W %s' nemá povolené parametre

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
sk: %s: voľba `-W %s' nie je jednoznačná

en: %s: option requires an argument -- %c
sk: %s: voľba vyžaduje parameter -- %c

en: %s: unrecognized option `%c%s'
sk: %s: neznáma voľba `%c%s'

en: %s: unrecognized option `--%s'
sk: %s: neznáma voľba `--%s'

en: (none)
sk: (žiadny)

en: (unknown)
sk: (neznámy)

en: /About XMMS
sk: /O programe XMMS

en: /Add
sk: /Pridať

en: /Add/Directory
sk: /Pridať/Adresár

en: /Add/File
sk: /Pridať/Súbor

en: /Add/Url
sk: /Pridať/URL

en: /Always On Top
sk: /Vždy navrchu

en: /Analyzer Falloff
sk: /Pád analyzéru

en: /Analyzer Falloff/Fast
sk: /Pád analyzéru/Rýchly

en: /Analyzer Falloff/Fastest
sk: /Pád analyzéru/Najrýchlejší

en: /Analyzer Falloff/Medium
sk: /Pád analyzéru/Stredný

en: /Analyzer Falloff/Slow
sk: /Pád analyzéru/Pomalý

en: /Analyzer Falloff/Slowest
sk: /Pád analyzéru/Najpomalší

en: /Analyzer Mode
sk: /Mód analyzéru

en: /Analyzer Mode/-
sk: /Mód analyzéru/-

en: /Analyzer Mode/Bars
sk: /Mód analyzéru/Stĺpce

en: /Analyzer Mode/Fire
sk: /Mód analyzéru/Oheň

en: /Analyzer Mode/Lines
sk: /Mód analyzéru/Čiary

en: /Analyzer Mode/Normal
sk: /Mód analyzéru/Normálny

en: /Analyzer Mode/Peaks
sk: /Mód analyzéru/Vrcholy

en: /Analyzer Mode/Vertical Lines
sk: /Mód analyzéru/Vertikálne čiary

en: /By extension
sk: /Podľa prípony

en: /Configure Equalizer
sk: /Konfigurovať ekvalizér

en: /Delete
sk: /Zmazať

en: /Delete/Auto-load preset
sk: /Zmazať/Automatickú predvoľbu

en: /Delete/Preset
sk: /Zmazať/Predvoľbu

en: /DoubleSize
sk: /Dvojitá veľkosť

en: /Easy Move
sk: /Jednoduché presúvanie

en: /Equalizer WindowShade Mode
sk: /Minimalizovaný ekvalizér

en: /Exit
sk: /Koniec

en: /File Info
sk: /Informácie o súbore

en: /Graphical EQ
sk: /Ekvalizér

en: /Import/WinAMP Presets
sk: /Import/Predvoľby WinAMPu

en: /Jump To File
sk: /Skoč na súbor

en: /Jump To Time
sk: /Skoč na čas

en: /Load
sk: /Nahrať

en: /Load/-
sk: /Nahrať/-

en: /Load/Auto-load preset
sk: /Nahrať/Automatickú predvoľbu

en: /Load/Default
sk: /Nahrať/Predvolenú

en: /Load/From WinAMP EQF file
sk: /Nahrať/Zo súboru WinAMPu (*.eqf)

en: /Load/From file
sk: /Nahrať/Zo súboru

en: /Load/Preset
sk: /Nahrať/Predvoľbu

en: /Load/Zero
sk: /Nahrať/Nulovú predvoľbu

en: /Main Window
sk: /Hlavné okno

en: /No Playlist Advance
sk: /Nepokračovať v zozname skladieb

en: /Options
sk: /Voľby

en: /Peaks Falloff
sk: /Pád vrcholov

en: /Peaks Falloff/Fast
sk: /Pád vrcholov/Rýchly

en: /Peaks Falloff/Fastest
sk: /Pád vrcholov/Najrýchlejší

en: /Peaks Falloff/Medium
sk: /Pád vrcholov/Stredný

en: /Peaks Falloff/Slow
sk: /Pád vrcholov/Pomalý

en: /Peaks Falloff/Slowest
sk: /Pád vrcholov/Najpomalší

en: /Physically Delete Files
sk: /Fyzicky odstrániť súbory

en: /Play Directory
sk: /Prehrať adresár

en: /Play File
sk: /Prehrať súbor

en: /Play Location
sk: /Prehrať URL

en: /Playback
sk: /Prehrávanie

en: /Playback/-
sk: /Prehrávanie/-

en: /Playback/10 Tracks Back
sk: /Prehrávanie/10 stôp vzad

en: /Playback/10 Tracks Fwd
sk: /Prehrávanie/10 stôp vpred

en: /Playback/Back 5 Seconds
sk: /Prehrávanie/5 sekúnd vzad

en: /Playback/Clear Queue
sk: /Prehrávanie/Zmazať radu

en: /Playback/Fwd 5 Seconds
sk: /Prehrávanie/5 sekúnd vpred

en: /Playback/Jump to File
sk: /Prehrávanie/Skočiť na súbor

en: /Playback/Jump to Time
sk: /Prehrávanie/Skočiť na čas

en: /Playback/Next
sk: /Prehrávanie/Ďalšia

en: /Playback/Pause
sk: /Prehrávanie/Pauza

en: /Playback/Play
sk: /Prehrávanie/Spustiť

en: /Playback/Previous
sk: /Prehrávanie/Predošlá

en: /Playback/Start of List
sk: /Prehrávanie/Začiatok zoznamu

en: /Playback/Stop
sk: /Prehrávanie/Stop

en: /Playlist
sk: /Zoznam skladieb

en: /Playlist Editor
sk: /Zoznam skladieb

en: /Playlist WindowShade Mode
sk: /Minimalizovaný zoznam skladieb

en: /Playlist/Load List
sk: /Zoznam skladieb/Nahrať zoznam

en: /Playlist/New List
sk: /Zoznam skladieb/Nový zoznam

en: /Playlist/Save List
sk: /Zoznam skladieb/Uložiť zoznam

en: /Preferences
sk: /Nastavenia

en: /Randomize List
sk: /Náhodné poradie

en: /Refresh Rate
sk: /Prekresľovanie

en: /Refresh Rate/Eighth (~6 fps)
sk: /Prekresľovanie/Osminová rýchlosť (~6 fps)

en: /Refresh Rate/Full (~50 fps)
sk: /Prekresľovanie/Plná rýchlosť (~50 fps)

en: /Refresh Rate/Half (~25 fps)
sk: /Prekresľovanie/Polovičná rýchlosť (~25 fps)

en: /Refresh Rate/Quarter (~13 fps)
sk: /Prekresľovanie/Štvrtinová rýchlosť (~13 fps)

en: /Reload skin
sk: /Znovu nahraj skin

en: /Remove
sk: /Odstrániť

en: /Remove Dead Files
sk: /Odstrániť mŕtve súbory

en: /Remove/All
sk: /Odstrániť/Všetko

en: /Remove/Crop
sk: /Odstrániť/Okrem vybraných

en: /Remove/Misc
sk: /Odstrániť/Iné...

en: /Remove/Selected
sk: /Odstrániť/Vybrané

en: /Repeat
sk: /Opakovať

en: /Reverse List
sk: /Opačné poradie

en: /Save
sk: /Uložiť

en: /Save/-
sk: /Uložiť/-

en: /Save/Auto-load preset
sk: /Uložiť/Automatickú predvoľbu

en: /Save/Default
sk: /Uložiť/Predvolenú

en: /Save/Preset
sk: /Uložiť/Predvoľbu

en: /Save/To WinAMP EQF file
sk: /Uložiť/Do súboru WinAMPu (*.eqf)

en: /Save/To file
sk: /Uložiť/Do súboru

en: /Scope Mode
sk: /Mód osciloskopu

en: /Scope Mode/Dot Scope
sk: /Mód osciloskopu/Body

en: /Scope Mode/Line Scope
sk: /Mód osciloskopu/Krivka

en: /Scope Mode/Solid Scope
sk: /Mód osciloskopu/Výplň

en: /Selection
sk: /Výber

en: /Selection/-
sk: /Výber/-

en: /Selection/Invert Selection
sk: /Výber/Invertovať výber

en: /Selection/Read Extended Info
sk: /Výber/Prečítať rozšírené informácie

en: /Selection/Select All
sk: /Výber/Vybrať všetko

en: /Selection/Select None
sk: /Výber/Zrušiť výber

en: /Show on all desktops
sk: /Zobrazovať na všetkých plochách

en: /Shuffle
sk: /Náhodné poradie

en: /Skin Browser
sk: /Prehliadač skinov

en: /Sort
sk: /Zotriediť

en: /Sort List
sk: /Zotriediť zoznam

en: /Sort List/By Date
sk: /Zotriediť zoznam/Podľa dátumu

en: /Sort List/By Filename
sk: /Zotriediť zoznam/Podľa mena súboru

en: /Sort List/By Path + Filename
sk: /Zotriediť zoznam/Podľa cesty + mena súboru

en: /Sort List/By Title
sk: /Zotriediť zoznam/Podľa názvu

en: /Time Elapsed
sk: /Ubehnutý čas

en: /Time Remaining
sk: /Zostávajúci čas

en: /View File Info
sk: /Zobraziť informácie o súbore

en: /Visualization
sk: /Vizualizácia

en: /Visualization Mode
sk: /Vizualizačný mód

en: /Visualization Mode/Analyzer
sk: /Vizualizačný mód/Analyzér

en: /Visualization Mode/Off
sk: /Vizualizačný mód/Vypnúť

en: /Visualization Mode/Scope
sk: /Vizualizačný mód/Osciloskop

en: /Visualization plugins
sk: /Vizualizačné pluginy

en: /WindowShade Mode
sk: /Minimalizovaný režim

en: /WindowShade VU Mode
sk: /VU v minimalizovanom režime

en: /WindowShade VU Mode/Normal
sk: /VU v minimalizovanom režime/Normálny

en: /WindowShade VU Mode/Smooth
sk: /VU v minimalizovanom režime/Spojitý

en: 3DFX Fullscreen mode
sk: Režim pre 3Dfx na celú obrazovku

en: 3DNow! optimized decoder
sk: Dekodér optimalizovaný pre 3DNow!

en: ALSA %s output plugin
sk: Ovládač ALSA %s

en: ALSA Driver configuration
sk: Konfigurácia ovládača ALSA

en: About
sk: O plugine

en: About ALSA Driver
sk: O ovládači ALSA

en: About ESounD Plugin
sk: O EsounD Plugine

en: About Echo Plugin
sk: O Echo Plugine

en: About Extra Stereo Plugin
sk: O Plugine Extra Stereo

en: About Joystick Driver
sk: O ovládači pre Joystick

en: About MPEG Layer 1/2/3 plugin
sk: O plugine MPEG Layer 1/2/3

en: About OSS Driver
sk: O ovládači OSS

en: About Ogg Vorbis Plugin
sk: O Ogg Vorbis Plugine

en: About Solaris Audio Driver
sk: O ovládači Solaris Audio

en: About Tone Generator
sk: O generátore tónov

en: About Voice Removal Plugin
sk: O Plugine Voice Removal

en: About XMMS
sk: O XMMS

en: About mikmod plugin
sk: O mikmod plugine

en: About the Sun Driver
sk: O ovládači Sun Audio

en: Acid Jazz
sk: Acid-Jazz

en: Acoustic
sk: Akustická

en: Add
sk: Pridať

en: Add all files in directory
sk: Pridať všetky súbory v adresári

en: Add drive
sk: Pridať jednotku

en: Add selected files
sk: Pridať označené súbory

en: Additional Programming:
sk: Ďalší programátori:

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Afrikaans:
sk: Afrikánsky:

en: Alberto Garcia
sk: Alberto García

en: Album gain:
sk: Zosilnenie albumu:

en: Album peak:
sk: Vrchol albumu:

en: Allow multiple instances
sk: Povoľovať viac inštancií XMMS

en: Alternate
sk: Alternatívne

en: Alternative
sk: Alternatívna

en: Always show clutterbar
sk: Vždy zobrazovať clutterbar

en: Always use AUDIODEV environment variable
sk: Vždy použiť premennú prostredia AUDIODEV

en: Analog
sk: Analógové prehrávanie

en: Anders Carlsson (effect plugins)
sk: Anders Carlsson (efektové pluginy)

en: Andreas Bergstrom
sk: Andreas Bergstroem

en: Anime
sk: Animé

en: Apply
sk: Použiť

en: Artist:
sk: Umelec:

en: Audio I/O Plugins
sk: Audio I/O Pluginy

en: Audio device:
sk: Audio zariadenie:

en: Automatic detection
sk: Automatická detekcia

en: Avantgarde
sk: Avantgarda

en: Azerbaijani:
sk: Azerbajdžansky:

en: BALANCE: %d%% LEFT
sk: ROVNOVÁHA: %d%% VĽAVO

en: BALANCE: %d%% RIGHT
sk: ROVNOVÁHA: %d%% VPRAVO

en: BALANCE: CENTER
sk: ROVNOVÁHA: STRED

en: BSD Sun Driver %s
sk: Ovládač BSD Sun %s

en: Back 5 tracks
sk: Posun o 5 stôp vzad

en: Ballad
sk: Balada

en: Belarusian:
sk: Bielorusky:

en: Bitrate: Variable,
    avg. bitrate: %d kb/s
sk: Bitrate: Premenlivá,
    priemer: %d kb/s

en: Brazilian Portuguese:
sk: Brazílska Portugalčina:

en: Browse
sk: Prehliadať

en: Buffer size (kb):
sk: Veľkosť vyrovnávacej pamäte (kb):

en: Buffer size (ms):
sk: Veľkosť vyrovnávacej pamäte (ms):

en: Buffer time (ms):
sk: Veľkosť vyrovnávacej pamäte (ms):

en: Buffering
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Buffering:
sk: Vyrovnávacia pamäť:

en: Bulgarian:
sk: Bulharsky:

en: Button %d:
sk: Tlačidlo %d:

en: Buttons:
sk: Tlačidlá:

en: CD Audio Player %s
sk: Prehrávač CD Audio %s

en: CD Audio Player Configuration
sk: Konfigurácia CD Audio prehrávača

en: CD Audio Track %02u
sk: CD Audio Stopa %02u

en: CD Info
sk: Informácie o CD

en: CONNECTED: WAITING FOR REPLY
sk: PRIPOJENÝ: ČAKÁM NA ODPOVEĎ

en: CONNECTING TO %s:%d
sk: PRIPÁJAM SA K %s:%d

en: Cabaret
sk: Kabaret

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Catalan:
sk: Katalánsky:

en: Celtic
sk: Keltská

en: Chamber Music
sk: Chamber music

en: Channels:
sk: Kanály:

en: Channels: %d
sk: Kanály: %d

en: Chanson
sk: Šansón

en: Check drive...
sk: Overiť jednotku...

en: Chinese:
sk: Čínsky:

en: Chorus
sk: Zbor

en: Christian Gangsta Rap
sk: Kresťanský Gangsta Rap

en: Christian Rap
sk: Kresťanský Rap

en: Christian Rock
sk: Kresťanský Rock

en: Classic Rock
sk: Klasický Rock

en: Classical
sk: Klasika

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Club
sk: Klubová

en: Color Entry
sk: Nastavenie farby

en: Comedy
sk: Komédia

en: Command:
sk: Príkaz:

en: Comment
sk: Poznámka

en: Comment:
sk: Poznámka:

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Configure Echo
sk: Nastavenie ozveny

en: Configure Equalizer
sk: Konfigurácia ekvalizéru

en: Configure Extra Stereo
sk: Konfigurácia Extra Stereo

en: Configure Solaris driver
sk: Konfigurácia ovládača pre Solaris

en: Contemporary Christian
sk: Súčasná Kresťanská

en: Content
sk: Obsah

en: Controls:
sk: Ovládacie prvky:

en: Convert %20 to space
sk: Konvertovať %20 na medzeru

en: Convert underscore to space
sk: Konvertovať podčiarkovník (_) na medzeru

en: Copyright (C) 1997-2004 4Front Technologies and The XMMS Team
sk: Copyright (C) 1997-2004 4Front Technologies a tím XMMS

en: Couldn't connect to host %s
sk: Nemožno sa pripojiť k %s

en: Couldn't connect to host %s
    Server reported: %s
sk: Nemožno sa pripojiť k %s
    Odpoveď serveru: %s

en: Couldn't connect to host %s:%d
sk: Nemožno sa pripojiť k %s:%d

en: Couldn't load mod
sk: Nemožno načítať mod

en: Couldn't look up host %s
sk: Nemožno previesť %s na IP adresu

en: Couldn't open audio
sk: Nemožno otvoriť audio

en: Couldn't remove tag!
sk: Nemožno odstrániť tag

en: Couldn't write tag!
sk: Nemožno zapísať tag

en: Created by Charles Sielski <stray@teklabs.net>
    Control XMMS with your TV / VCR / Stereo remote 
    IRman page - http://www.evation.com/irman/
sk: Vytvoril Charles Sielski <stray@teklabs.net>
    Ovládanie XMMS pomocou diaľkového ovládania 
    IRman www stránka - http://www.evation.com/irman/

en: Credits
sk: Autori

en: Croatian:
sk: Chorvátsky:

en: Cult
sk: Kultová

en: Czech:
sk: Česky:

en: DISABLE ALWAYS ON TOP
sk: VYPNÚŤ VŽDY NA VRCHU

en: DISABLE ALWAYS ON TOP (N/A)
sk: VYPNÚŤ VŽDY NA VRCHU (N/A)

en: DISABLE DOUBLESIZE
sk: VYPNÚŤ DVOJITÚ VEĽKOSŤ

en: Dance Hall
sk: Tanečná hala

en: Danish:
sk: Dánsky:

en: Date
sk: Dátum

en: Date:
sk: Dátum:

en: David Fernandez Vaamonde
sk: David Fernández Vaamonde

en: Decoder
sk: Dekodér

en: Decoder:
sk: Dekodér:

en: Default
sk: Predvolené

en: Default (%s)
sk: Predvolené (%s)

en: Default - %s
sk: Predvolený - %s

en: Default panning separation
sk: Predvolená separácia kanálov

en: Default skin:
sk: Predvolený skin:

en: Delay: (ms)
sk: Zdržanie: (ms)

en: Delete
sk: Zmazať

en: Delete auto-preset
sk: Zmazať automatickú predvoľbu

en: Delete preset
sk: Zmazať predvoľbu

en: Description:
sk: Popis:

en: Determine file type:
sk: Typ súboru:

en: Device
sk: Zariadenie

en: Device %s OK.
    Disc has %d tracks
sk: Zariadenie %s OK.
    Disk má %d stôp

en: Device settings
sk: Nastavenie zariadenia

en: Device:
sk: Zariadenie:

en: Device:
sk: Zariadenie:

en: Devices
sk: Zariadenia

en: Devices:
sk: Zariadenia:

en: Digital audio extraction
sk: Digitálna extrakcia

en: Digital audio extraction not tested as the disc has no audio tracks
sk: Digitálna extrakcia audia nebola otestovaná, pretože disk nemá žiadne audio stopy

en: Digital audio extraction test failed: %s
sk: Test digitálnej extrakcie bol neúspešný: %s

en: Digital audio extraction test: OK
sk: Test digitálnej extrakcie: OK

en: Dim titlebar when inactive
sk: Pri nečinnosti stlmovať titulok

en: Directionals (alternate):
sk: Smery: (alternatívne)

en: Directionals:
sk: Smery:

en: Directory %s OK.
sk: Priečinok %s OK.

en: Directory preset file:
sk: Súbor s predvoľbou pre priečinok:

en: Directory:
sk: Priečinok:

en: Disable ID3V2 tags
sk: Zakázať ID3v2 tagy

en: Disco
sk: Disko

en: Disk Writer Configuration
sk: Konfigurácia zapisovania na disk

en: Disk Writer Plugin %s
sk: Zapisovanie na disk %s

en: Display this text and exit.
sk: Zobraz tento text a skonči.

en: Don't clear the playlist
sk: Nevymaž zoznam skladieb

en: Down sample:
sk: Vzorkovanie:

en: Drive %d
sk: Jednotka %d

en: Drum Solo
sk: Bubnové sólo

en: Dual channel
sk: Dvojitý kanál

en: Dutch:
sk: Holandsky:

en: ENABLE ALWAYS ON TOP
sk: VŽDY NA VRCHU

en: ENABLE ALWAYS ON TOP (N/A)
sk: VŽDY NA VRCHU (N/A)

en: ENABLE DOUBLESIZE
sk: ZAPNÚŤ DVOJITÚ VEĽKOSŤ

en: ERROR: Couldn't find %s
sk: CHYBA: Nemožno nájsť %s

en: ESD Plugin configuration
sk: Konfigurácia ESD Pluginu

en: Easy Listening
sk: Lahké počúvanie

en: Echo Plugin
    By Johan Levin 1999.
    
    Surround echo by Carl van Schaik 1999
sk: Echo Plugin
    
    Napísal Johan Levin, 1999
    Surround echo pridal Carl van Schaik 1999

en: Echo Plugin %s
sk: Ozvena %s

en: Effect intensity:
sk: Intenzita efektov:

en: Effects Plugins
sk: Efektové pluginy

en: Effects plugins
sk: Efektové pluginy

en: Electronic
sk: Elektronická

en: Enable 6dB Boost + Hard Limiting
sk: Povoliť 6dB zosilnenie + tvrdú limitáciu

en: Enable Clipping Prevention
sk: Povoliť prevenciu voči osekávaniu

en: Enable Icecast Metadata UDP Channel
sk: Povoliť Icecast Metadata UDP Channel

en: Enable ReplayGain
sk: Povoliť ReplayGain

en: Enable SHOUT/Icecast title streaming
sk: Povoliť SHOUT/Icecast streamovanie názvov

en: Enable plugin
sk: Povoliť plugin

en: Enqueue
sk: Zaradiť

en: Enter URL to add:
sk: Zadajte URL, ktoré chcete pridať:

en: Enter code or use remote
sk: Zadajte kód alebo použite diaľkové ovládanie

en: Enter location to play:
sk: Zadajte URL, ktoré chcete prehrať:

en: Equalizer doublesize linked
sk: Používať dvojitú veľkosť na okno ekvalizéru

en: Eric L. Hernes (FreeBSD patches)
sk: Eric L. Hernes (FreeBSD patche)

en: Error
sk: Chyba

en: Error writing playlist "%s": %s
sk: Chyba pri zápise zoznamu skladieb "%s": %s

en: Error!
sk: Chyba!

en: Ethnic
sk: Etnická

en: Extension
sk: Prípona

en: Extension and content
sk: Prípona a obsah

en: Extra Stereo Plugin
    
    By Johan Levin 1999.
sk: Extra Stereo Plugin
    
    Napísal Johan Levin, 1999.

en: Extra Stereo Plugin %s
sk: Extra Stereo %s

en: FILE INFO BOX
sk: INFORMÁCIE O SÚBORE

en: FPU decoder
sk: Dekodér pre FPU

en: Failed to check directory %s
    Error: %s
sk: Nemožno overiť priečinok %s
    Chyba: %s

en: Failed to delete "%s": %s.
sk: Nemožno zmazať "%s": %s.

en: Failed to modify tag
sk: Nemožno zmeniť tag

en: Failed to open device %s
    Error: %s
sk: Nemožno otvoriť zariadenie %s
    Chyba: %s

en: Failed to read "Table of Contents"
    Maybe no disc in the drive?
sk: Nemožno prečítať "TOC"
    Je v mechanike vložený disk?

en: Feedback: (%)
sk: Spätná väzba: (%)

en: File Info
sk: Informácie o súbore

en: File Info - %s
sk: Informácie o súbore - %s

en: File exists!
sk: Súbor už existuje

en: File extension
sk: Prípona súboru

en: File name
sk: Meno súboru

en: File path
sk: Cesta k súboru

en: File preset extension:
sk: Prípona súborov s prevoľbami:

en: File size: %d B
sk: Veľkosť súboru: %d B

en: Filename and song title tags should be inside double quotes (").  Not doing so might be a security risk.  Continue anyway?
sk: Reťazec %s by mal byť umiestnený medzi dvojité úvodzovky ("), inak hrozí bezpečnostné riziko. Chcete napriek tomu pokračovať?

en: Filename:
sk: Meno súboru:

en: Files
sk: Súbory

en: Folklore
sk: Folklór

en: Fonts
sk: Písma

en: Force volume fade at the end of the module
sk: Znižovať hlasitosť na konci modulu

en: Forward 5s
sk: Posun o 5 sekúnd vpred

en: Freestyle
sk: Voľný štýl

en: French:
sk: Francúzsky:

en: Fwd 5 tracks
sk: Posun o 5 stôp vpred

en: Game
sk: Herná hudba

en: General
sk: Nastavenia

en: General Plugins
sk: Hlavné pluginy

en: General plugins
sk: Hlavné pluginy

en: Genre
sk: Žáner

en: Genre:
sk: Žáner:

en: German:
sk: Nemecky:

en: Get server list
sk: Získať zoznam serverov

en: Gothic
sk: Gotická

en: Gothic Rock
sk: Gotický Rock

en: Greek:
sk: Grécky:

en: Headphones
sk: Slúchadlá

en: Homepage and Graphics:
sk: Web stránka a grafika:

en: Host:
sk: Adresa:

en: Humour
sk: Humor

en: Hungarian:
sk: Maďarsky:

en: ID3 Tags:
sk: ID3 Tagy:

en: ID3 format:
sk: Formát titulku:

en: IR code length:
sk: Dĺžka IR kódu:

en: IRman Control %s
sk: IRman ovládanie %s

en: ISRC number:
sk: Číslo ISRC:

en: If "Auto" is enabled on the equalizer, xmms will try to load equalizer presets like this:
    1: Look for a preset file in the directory of the file we are about to play.
    2: Look for a directory preset file in the same directory.
    3: Look for a preset saved with the "auto-load" feature
    4: Finally, try to load the "default" preset
sk: Ak je v ekvalizéri povolené "Auto", xmms sa pokúša načítať predvoľby ekvalizéru takto:
    1: Hľadá v priečinku, z ktorého sa bude bude prehrávať aktuálny súbor
    2: Hľadá súbor s predvoľbou pre priečinok v tom istom priečinku
    3: Hľadá predvoľby uložené s funkciou "auto-load"
    4: Nakoniec sa pokúsi nahrať "default" predvoľbu

en: Import equalizer presets
sk: Importovať predvoľby ekvalizéru

en: Indonesian:
sk: Indonézsky:

en: Input Plugins
sk: Vstupné pluginy

en: Input plugin: %s
sk: Vstupný plugin: %s

en: Input plugins
sk: Vstupné pluginy

en: Instrumental
sk: Inštrumetálna

en: Instrumental Pop
sk: Inštrumentálny Pop

en: Instrumental Rock
sk: Inštrumentálny Rock

en: Internal speaker
sk: Vnútorný reproduktor

en: Irish:
sk: Írsky:

en: Italian:
sk: Taliansky:

en: Japanese:
sk: Japonsky:

en: Joerg Schuler
sk: Jörg Schuler

en: Joint stereo
sk: Zmiešané stereo

en: Joystick Control
sk: Ovládanie Joystickom

en: Joystick Control %s
sk: Ovládanie Joystickom %s

en: Joystick Control Plugin
    
    Created by Tim Ferguson <timf@dgs.monash.edu.au>.
    http://www.dgs.monash.edu.au/~timf/
    
    5+ button support by Justin Wake <justin@globalsoft.com.au>
    
    Control XMMS with one or two joysticks.
sk: Joystick Control Plugin
    
    Vytvoril Tim Ferguson <timf@dgs.monash.edu.au>.
    http://www.dgs.monash.edu.au/~timf/
    
    Podporu pre >=5 tlačidiel pridal Justin Wake <justin@globalsoft.com.au>
    
    Ovládanie XMMS jedným, prípadne dvoma joystickmi.

en: Juan Manuel Garcia Molina
sk: Juan Manuel García Molina

en: Jump
sk: Skočiť

en: Jump to file
sk: Skočiť na súbor

en: Jump to time
sk: Skočiť na čas

en: Jump to:
sk: Skočiť na:

en: Korean:
sk: Kórejsky:

en: LOOKING UP %s
sk: VYHĽADÁVAM %s

en: Latin
sk: Latinská

en: Length: %d:%.2d
sk: Dĺžka: %d:%.2d

en: Load auto-preset
sk: Nahrať automatickú predvoľbu

en: Load equalizer preset
sk: Nahrať prevoľbu zo súboru

en: Load files
sk: Načítať súbory

en: Load playlist
sk: Načítať zoznam skladieb

en: Load preset
sk: Nahrať predvoľbu

en: Location:
sk: Umiestnenie:

en: Look for hidden patterns in modules
sk: Hľadať v moduloch skryté patterny

en: MMX optimized decoder
sk: Dekodér optimalizovaný pre MMX

en: MPEG Info:
sk: Informácie o MPEG:

en: MPEG Layer 1/2/3 Player %s
sk: Prehrávač MPEG Layer 1/2/3 %s

en: MPG123 Configuration
sk: Konfigurácia MPG123

en: Main Programming:
sk: Hlavný programátor:

en: Main Window
sk: Hlavné okno

en: Meditative
sk: Meditatívna

en: Michael Hipp and others (MPG123 engine)
sk: Michael Hipp a ďalší (MPG123 engine)

en: MikMod Configuration
sk: Konfigurácia MikModu

en: MikMod Player %s
sk: Prehrávač MikMod %s

en: Mikmod Plugin
    http://www.multimania.com/miodrag/mikmod/
    Ported to xmms by J. Nick Koston
sk: Mikmod Plugin
    http://www.multimania.com/miodrag/mikmod/
    Pre xmms upravil J. Nick Koston

en: Misu Moldovan
sk: Mişu Moldovan

en: Mixer Settings:
sk: Nastavenia mixeru:

en: Mixer device:
sk: Mixovacie zariadenie:

en: Mouse Wheel adjusts Volume by (%)
sk: Koliesko na myši mení hlasitosť o (%)

en: Musical
sk: Muzikál

en: Name format:
sk: Formát titulku:

en: National Folk
sk: Národný Folk

en: Native American
sk: Rodná Americká

en: New Wave
sk: Nová vlna

en: Next
sk: Ďalšia

en: Next Track
sk: Ďalšia stopa

en: No
sk: Nie

en: No input plugin recognized this file
sk: Pre tento súbor nemožno určiť vstupný plugin

en: No mixer
sk: Žiaden mixer

en: No output plugin
sk: Žiaden výstupný plugin

en: No output plugin has been selected
sk: Nebol zvolený žiaden výstupný plugin

en: No tag to remove!
sk: Nemožno odstrániť neexistujúci tag

en: Noise
sk: Hluk

en: Nominal bitrate: %d kbps
sk: Nominálna bitrate: %d kbps

en: None
sk: Žiadna

en: Norwegian:
sk: Nórsky:

en: Nothing
sk: Nič

en: OPTIONS MENU
sk: VOĽBY

en: OSS Driver %s
sk: Ovládač OSS %s

en: OSS Driver configuration
sk: Konfigurácia ovládača OSS

en: Ogg Vorbis Configuration
sk: Konfigurácia Ogg Vorbis

en: Ogg Vorbis Info:
sk: Informácie Ogg Vorbis:

en: Ogg Vorbis Player %s
sk: Prehrávač Ogg Vorbis %s

en: Ogg Vorbis Plugin by the Xiph.org Foundation
    
    Original code by
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    Contributions from
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Haavard Kvaalen <havardk@xmms.org>
    Gian-Carlo Pascutto <gcp@sjeng.org>
    
    Visit the Xiph.org Foundation at http://www.xiph.org/
sk: Ogg Vorbis Plugin vytvoril Xiphophorus
    
    Pôvodný kód:
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    Prispeli:
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Haavard Kvaalen <havardk@xmms.org>
    
    Navštívte Xiphophorus na http://www.xiph.org/

en: Ogg Vorbis Tag:
sk: Ogg Vorbis tag:

en: Ogg Vorbis Tags:
sk: Ogg Vorbis tagy:

en: Olle Hallnas
sk: Olle Hällnäs

en: Olle Hallnas (compiling fixes)
sk: Olle Hällnäs (kompilácia opráv)

en: Omer Fadil Usta
sk: Ömer Fadil Usta

en: OpenGL Spectrum configuration
sk: Konfigurácia OpenGL Spektra

en: Options
sk: Nastavenia

en: Options:
sk: Nastavenia:

en: Organization:
sk: Organizácia:

en: Other
sk: Iný

en: Output Plugin
sk: Výstupný plugin

en: Output ports:
sk: Výstupné porty:

en: Override generic titles
sk: Používať vlastný formát titulku

en: Overwrite
sk: Prepísať

en: Password:
sk: Heslo:

en: Path:
sk: Priečinok:

en: Pause
sk: Pauza

en: Pause between songs for
sk: Medzera medzi skladbami

en: Pause current song
sk: Pozastav aktuálnu skladbu

en: Pause if playing, play otherwise
sk: Pozastav ak sa prehráva, inak spusť prehrávanie

en: Performer/Artist
sk: Interpret/Umelec

en: Play
sk: Prehrávať

en: Play files
sk: Prehrať súbory

en: Play mode:
sk: Režim prehrávania:

en: Play/Pause
sk: Prehrávanie/Pauza

en: Playlist
sk: Zoznam skladieb

en: Playlists:
sk: Zoznamy skladieb:

en: Polish:
sk: Poľsky:

en: Portuguese:
sk: Portugalsky:

en: Pre-buffer (percent):
sk: Prebuffering (%):

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Presets
sk: Predvoľby

en: Prev
sk: Predošlá

en: Prev Track
sk: Predošlá stopa

en: Previous session ID
sk: ID predchádzajúceho sedenia

en: Print version number and exit.
sk: Zobraz číslo verzie a skonči.

en: Progressive Rock
sk: Progresívny Rock

en: Psychedelic
sk: Psychedelická

en: Psychedelic Rock
sk: Psychedelický Rock

en: Quality
sk: Kvalita

en: Queue
sk: Zaradiť

en: Read info on
sk: Načítať informácie o súbore pri:

en: Read song title and length as soon as the song is loaded to the playlist
sk: Načítavať názov a dĺžku skladby ihneď po načítaní do zoznamu skladieb

en: Read song title and length only when starting to play
sk: Načítavať názov a dĺžku skladby až keď začína hrať

en: Read song title and length when the song is visible in the playlist
sk: Načítavať názov a dĺžku skladby keď je viditeľná v zozname skladieb

en: Really delete %d files?
sk: Naozaj zmazať %d súborov?

en: Really delete: "%s"?
sk: Naozaj zmazať: "%s"?

en: Remove ID3
sk: Odstrániť ID3

en: Remove Tag
sk: Odstrániť Tag

en: Remove drive
sk: Odstrániť jednotku

en: Repeat
sk: Opakovať

en: ReplayGain Settings:
sk: Nastavenia ReplayGain:

en: ReplayGain Type:
sk: Typ ReplayGain:

en: Resolution:
sk: Rozlíšenie:

en: Rewind 5s
sk: Posun o 5 sekúnd vzad

en: Rhythmic Soul
sk: Rytmický Soul

en: Robin Sylvestre (Equalizer and Playlist)
sk: Robin Sylvestre (ekvalizér a zoznam skladieb)

en: Romanian:
sk: Rumunky:

en: Russian:
sk: Rusky:

en: Ryan Weaver (RPMs among other things)
sk: Ryan Weaver (RPM a iné veci)

en: SEEK TO: %d:%-2.2d/%d:%-2.2d (%d%%)
sk: POSUN NA: %d:%-2.2d/%d:%-2.2d (%d%%)

en: Samplerate: %d Hz
sk: Vzorkovanie: %d Hz

en: Satire
sk: Satira

en: Save
sk: Uložiť

en: Save auto-preset
sk: Uložiť auto-predvoľbu

en: Save equalizer preset
sk: Uložiť predvoľbu do súboru

en: Save options
sk: Uložiť nastavenia

en: Save playlist
sk: Uložiť zoznam skladieb

en: Save preset
sk: Uložiť predvoľbu

en: Save stream to disk
sk: Ukladať stream na disk

en: Save stream to disk:
sk: Ukladať stream na disk:

en: Save window positions
sk: Ukladať usporiadanie okien

en: Schalk W. Cronje
sk: Schalk W. Cronjé

en: Search:
sk: Hľadať:

en: Seek +5s
sk: Posun o +5s

en: Seek -5s
sk: Posun o -5s

en: Select XMMS session (Default: 0)
sk: Zvoľ XMMS sedenie (štandardne: 0)

en: Select directory to add:
sk: Vyberte adresár, ktorý chcete pridať:

en: Select main window font:
sk: Vyberte písmo pre hlavné okno:

en: Select playlist font:
sk: Vyberte písmo pre zoznam skaldieb:

en: Select random skin on play
sk: Náhodný skin pri prehrávaní

en: Select the directory where you want to store the MPEG streams:
sk: Vyberte priečinok pre ukladanie MPEG streamov:

en: Select the directory where you want to store the Ogg Vorbis streams:
sk: Vyberte adresár pre ukladanie Ogg Vorbis streamov:

en: Select the directory where you want to store the output files:
sk: Vyberte priečinok pre ukladanie výstupných súborov:

en: Sensitivity (10-32767):
sk: Citlivosť (10-32767):

en: Serbian:
sk: Srbsky:

en: Shell-command to run when xmms reaches the end of the playlist.
sk: Príkaz shellu, ktorý sa spustí, keď xmms príde na koniec zoznamu skladieb.

en: Show network window
sk: Zobraziť okno s komunikáciou

en: Show numbers in playlist
sk: Zobrazovať čísla v zozname skladieb

en: Show the main window.
sk: Zobraz hlavné okno.

en: Shuffle
sk: Náhodné poradie

en: Simple spectrum analyzer %s
sk: Jednoduchý spectrum analyzer %s

en: Single channel
sk: Jeden kanál

en: Sinus tone generator by Haavard Kvaalen <havardk@xmms.org>
    Modified by Daniel J. Peng <danielpeng@bigfoot.com>
    
    To use it, add a URL: tone://frequency1;frequency2;frequency3;...
    e.g. tone://2000;2005 to play a 2000Hz tone and a 2005Hz tone
sk: Generátor sinusových tónov napísal Haavard Kvaalen <havardk@xmms.org>
    Modifikoval Daniel J. Peng <danielpeng@bigfoot.com>
    
    Použitie: vložte URL tone://frekvencia1;frekvencia2;frekvencia3;...
    napr. tone://2000;2005 pre prehratie 2000Hz a 2005Hz tónu

en: Skin selector
sk: Zvoľte skin

en: Skins
sk: Skiny

en: Skip backwards in playlist
sk: Posun vzad v zozname skladieb

en: Skip forward in playlist
sk: Posun vpred v zozname skladieb

en: Slovak:
sk: Slovensky:

en: Slovenian:
sk: Slovinsky:

en: Smooth title scroll
sk: Plynulé posúvanie titulku

en: Snap windows at
sk: Prichytávať okná na vzdialenosť

en: Solaris audio plugin %s
sk: Plugin pre Solaris audio %s

en: Sonata
sk: Sonáta

en: Song Change %s
sk: Zmena skladby %s

en: Song Change Configuration
sk: Konfigurácia zmeny skladby

en: Sorry, your GTK+ version (%d.%d.%d) doesn't work with XMMS.
    Please use GTK+ %s or newer.
sk: Prepáčte, vaša verzia knižnice GTK+ (%d.%d.%d) nefunguje s XMMS.
    Prosím použite GTK+ %s alebo novšiu.

en: Sound Clip
sk: Zvukový klip

en: Soundcard #%d - %s
sk: Zvuková karta #%d - %s

en: Soundtrack
sk: Filmová hudba

en: Southern Rock
sk: Južný Rock

en: Spanish:
sk: Španielsky:

en: Speech
sk: Hovorené slovo

en: Start playing current playlist
sk: Začni hrať aktuálny zoznam skladieb

en: Status
sk: Stav

en: Stereo (if available)
sk: Stereo (ak je k dispozícii)

en: Stop current song
sk: Zastav aktuálnu skladbu

en: Streaming
sk: Streamovanie

en: Sun driver configuration
sk: Konfigurácia ovládača Sun

en: Support and Docs:
sk: Podpora a dokumentácia:

en: Surround echo
sk: Priestorová ozvena

en: Swedish:
sk: Švédsky:

en: Symphonic Rock
sk: Symfonický Rock

en: Symphony
sk: Symfónia

en: Thai:
sk: Thajsky:

en: The "clutterbar" is the row of buttons at the left side of the main window
sk: "Clutterbar" je stĺpec tlačidieľ po ľavej strane hlavného okna.

en: Title
sk: Titulok

en: Title format:
sk: Formát titulku:

en: Title:
sk: Názov:

en: Tone Generator %s
sk: Generátor tónov %s

en: Tone Generator:
sk: Generátor tónov:

en: Track gain:
sk: Zosilnenie stopy:

en: Track length:
sk: Dĺžka stopy:

en: Track name
sk: Názov stopy

en: Track names:
sk: Názvy stôp:

en: Track number
sk: Čislo stopy

en: Track number:
sk: Číslo stopy:

en: Track peak:
sk: Vrchol stopy:

en: Translators
sk: Prekladatelia

en: Turkish:
sk: Turecky:

en: Ukrainian:
sk: Ukrajinsky:

en: Unable to save playlist
sk: Nemožno uložiť zoznam skladieb

en: Unable to write playlist!
sk: Nemožno uložiť zoznam skladieb

en: Usage: %s [options]
    
    Options:
    --------
    
    -h, --help		Display this text and exit.
    -g, --geometry		Set the geometry (for example +20+20)
    -s, --session		Set the xmms session to use (Default: 0)
    -c, --command		Command to launch xmms (Default: xmms)
    -i, --icon		Set the icon to use when xmms is not running
    -n, --single		Only a single click is needed to start xmms
    -t, --title		Display song title when mouse is in window
    -v, --version		Display version information and exit
sk: Použitie: %s [voľby]
    
    Voľby:
    --------
    
    -h, --help		Zobrazí tento text a skončí.
    -g, --geometry		Nastaví geometriu (napríklad +20+20)
    -s, --session		Vyberie xmms sedenie (Predvolené: 0)
    -c, --command		Príkaz na spustenie xmms (Predvolené: xmms)
    -i, --icon		Nastaví ikonu keď xmms nebeží
    -n, --single		Spúšťanie xmms jedným kliknutím
    -t, --title		Zobrazuje titulok skladby ak je myš v okne
    -v, --version		Zobrazí informácie o verzii a skončí

en: Usage: xmms [options] [files] ...
    
    Options:
    --------
sk: Použitie: xmms [voľby] [súbory] ...
    
    Voľby:
    --------

en: Use '\' as a directory delimiter
sk: Používať '\' ako oddelovač priečinkov

en: Use CD Index
sk: Používať CD Index

en: Use CDDB
sk: Používať CDDB

en: Use X font
sk: Používať písma X

en: Use alternate device:
sk: Používať iné zariadenie:

en: Use authentication
sk: Používať autentizáciu

en: Use fontsets (Enable for multi-byte charset support)
sk: Používať skupiny písem (Povoľte pre podporu viacbajtových znakových sád)

en: Use interpolation
sk: Používať interpoláciu

en: Use proxy
sk: Používať proxy

en: Use realtime priority when available
sk: Používať realtime prioritu, ak je dostupná

en: Use remote host
sk: Používať vzdialený počítač

en: Use surround mixing
sk: Používať surround mixovanie

en: Username:
sk: Užívateľské meno:

en: VISUALIZATION MENU
sk: VIZUALIZÁCIA

en: VOLUME: %d%%
sk: HLASITOSŤ: %d%%

en: Version:
sk: Verzia:

en: Vietnamese:
sk: Vietnamsky:

en: Visualization Plugins
sk: Vizualizačné pluginy

en: Visualization plugins
sk: Vizualizačné pluginy

en: Vladimir Marek
sk: Vladimír Marek

en: Vocal
sk: Vokál

en: Voice removal plugin %s
sk: Odstránenie hlasu %s

en: Vol +
sk: Hlasitosť +

en: Vol -
sk: Hlasitosť -

en: Volume Down
sk: Zníženie hlasitosti

en: Volume Up
sk: Zvýšenie hlasitosti

en: Volume control:
sk: Ovládanie hlasitosti:

en: Volume controls Master not PCM
sk: Meniť celkovú hlasitosť (Master), nie PCM

en: Volume controls OSS mixer
sk: Zmena hlasitosti cez OSS mixer

en: Volume: (%)
sk: Hlasitosť: (%)

en: Warning
sk: Varovanie

en: Wave Player %s
sk: Wave Prehrávač %s

en: Welsh:
sk: Walesky:

en: With Additional Help:
sk: Dodatočná pomoc:

en: XMMS %s - Cross platform multimedia player
sk: XMMS %s - multimediálny prehrávač

en: XMMS ALSA Driver
    
     This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.
    Author: Matthieu Sozeau (mattam@altern.org)
sk: XMMS Ovládač ALSA
    
     Tento program je slobodný software; môžete ho voľne distribuovať
    a/alebo meniť pod podmienkami GNU General Public License vydanej
    Free Software Foundation; verzie 2, alebo (podľa vášho rozhodnutia)
    akejkoľvek neskoršej verzie.
    
    Tento program je distribuovaný v nádeji, že bude užitočný, avšak
    BEZ AKÝCHKOĽVEK ZÁRUK; bez záruky PREDAJNOSTI alebo 
    VHODNOSTI PRE DANÝ ÚČEL. Detaily viď. GNU General Public License.
    
    S týmto programom by ste mali obdržať kópiu GNU General Public
    License, v opačnom prípade sa písomne obráťte na Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston,
    MA 02111-1307, USA

en: XMMS BSD Sun Driver
    
    Copyright (c) 2001 CubeSoft Communications, Inc.
    Maintainer: <vedge at csoft.org>.
sk: XMMS BSD Sun Driver
    
    Copyright (c) 2001 CubeSoft Communications, Inc.
    Správca: <vedge at csoft.org>.

en: XMMS ESounD Plugin
    
     This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.
sk: XMMS ESounD Plugin
    
     Tento program je slobodný software; môžete ho voľne distribuovať
    a/alebo meniť pod podmienkami GNU General Public License vydanej
    Free Software Foundation; verzie 2, alebo (podľa vášho rozhodnutia)
    akejkoľvek neskoršej verzie.
    
    Tento program je distribuovaný v nádeji, že bude užitočný, avšak
    BEZ AKÝCHKOĽVEK ZÁRUK; bez záruky PREDAJNOSTI alebo 
    VHODNOSTI PRE DANÝ ÚČEL. Detaily viď. GNU General Public License.
    
    S týmto programom by ste mali obdržať kópiu GNU General Public
    License, v opačnom prípade sa písomne obráťte na Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston,
    MA 02111-1307, USA

en: XMMS Equalizer
sk: XMMS Ekvalizér

en: XMMS IRman Configuration
sk: XMMS Konfigurácia IRman

en: XMMS Joystick Configuration
sk: XMMS Konfigurácia Joysticku

en: XMMS OSS Driver
    
     This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.
sk: XMMS OSS Ovládač
    
     Tento program je slobodný software; môžete ho voľne distribuovať
    a/alebo meniť pod podmienkami GNU General Public License vydanej
    Free Software Foundation; verzie 2, alebo (podľa vášho rozhodnutia)
    akejkoľvek neskoršej verzie.
    
    Tento program je distribuovaný v nádeji, že bude užitočný, avšak
    BEZ AKÝCHKOĽVEK ZÁRUK; bez záruky PREDAJNOSTI alebo 
    VHODNOSTI PRE DANÝ ÚČEL. Detaily viď. GNU General Public License.
    
    S týmto programom by ste mali obdržať kópiu GNU General Public
    License, v opačnom prípade sa písomne obráťte na Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston,
    MA 02111-1307, USA

en: XMMS Playlist
sk: XMMS Zoznam skladieb

en: XMMS Solaris Audio Driver
    
    Written by John Riddoch (jr@scms.rgu.ac.uk)
    with help from many contributors.
sk: XMMS Ovládač Solaris Audio
    
    Napísal John Riddoch (jr@scms.rgu.ac.uk)
    s pomocou mnohých prispievateľov.

en: XMMS Voice Removal Plugin
    
    A simple voice removal plugin by Anders Carlsson <andersca@gnu.org>
sk: XMMS Voice Removal Plugin
    
    Jednoduchý plugin na odstraňovanie hlasu napísal Anders Carlsson <andersca@gnu.org>

en: XMMS uses mixer exclusively.
sk: XMMS používa mixer exkluzívne.

en: XMMS: Delete files?
sk: XMMS: Zmazať súbory?

en: XMMS: Files deleted
sk: XMMS: Zmazané súbory

en: Year
sk: Rok

en: Year:
sk: Rok:

en: Yes
sk: Áno

en: You cannot use the Disk Writer plugin
    when you're running in realtime mode.
sk: Nemožno používať plugin Zapisovanie na disk
    keď xmms beží v režime realtime.

en: demand
sk: požiadaní

en: eSound Output Plugin %s
sk: Výstup cez eSound %s

en: load
sk: načítaní

en: minutes:seconds
sk: minúty:sekundy

en: mpg123 decoding engine by Michael Hipp <mh@mpg123.de>
    Plugin by The XMMS team
sk: mpg123 decoding engine napísal Michael Hipp <mh@mpg123.de>
    Plugin od tímu XMMS

en: pixels
sk: pixelov

en: play
sk: prehrávaní

en: seconds
sk: sek.

en: unable to open port `%s' (%s)
sk: nemožno otvoriť port `%s' (%s)

en: use Album Gain/Peak
sk: používať zosilnenie/vrchol albumu

en: use Track Gain/Peak
sk: používať zosilnenie/vrchol stopy
