xmms - en to uz translation catalogue (770 entries)

en: 
    Joystick Control: error reading
uz: 
    Жойстик бошқаргич: ўқиш хатоси

en: 
    Total length: %d:%.2d
uz: 
    Умумий узунлиги: %d:%.2d

en:  (%d data tracks)
uz:  (%d маълумот йўлакча)

en:  (disabled)
uz:  (ўчирилган)

en:  (enabled)
uz:  (ёқилган)

en: %d frames
    Filesize: %lu B
uz: %d фрейм
    Файлнинг ҳажми: %lu Б

en: %d of %d files successfully deleted.
uz: %d та %d дан файл муваффақиятли ўчирилди.

en: %s
    Error protection: %s
    Copyright: %s
    Original: %s
    Emphasis: %s
uz: %s
    Хатодан ҳимоя: %s
    Copyright: %s
    Асл нусхаси: %s
    Урғу: %s

en: %s
    Unable to open file: %s
uz: %s
    Файлни (%s) очиб бўлмади

en: %s
    Unable to write to file: %s
uz: %s
    Файлга (%s) ёзиб бўлмади

en: %s already exists.
uz: %s аллақачон мавжуд.

en: %s: illegal option -- %c
uz: %s: нотўғри параметр -- %c

en: %s: invalid option -- %c
uz: %s: нотўғри параметр -- %c

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
uz: %s: параметр "%c%s" учун аргумент керак эмас

en: %s: option `%s' is ambiguous
uz: %s: параметр "%s" номаълум

en: %s: option `%s' requires an argument
uz: %s: параметр "%s" учун аргумент керак

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
uz: %s: параметр "--%s" учун аргумент керак эмас

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
uz: %s: параметр "-W %s" учун аргумент керак эмас

en: %s: option requires an argument -- %c
uz: %s: параметр учун -- %c аргумент керак

en: %s: unrecognized option `%c%s'
uz: %s: параметр "%c%s" номаълум

en: %s: unrecognized option `--%s'
uz: %s: параметр "--%s" номаълум

en: (none)
uz: (ҳеч қанақа)

en: (unknown)
uz: (номаълум)

en: /About XMMS
uz: /XMMS ҳақида

en: /Add
uz: /Қўшиш

en: /Add/Directory
uz: /Қўшиш/Жилд

en: /Add/File
uz: /Қўшиш/Файл

en: /Add/Url
uz: /Қўшиш/URL

en: /Always On Top
uz: /Ҳамиша юқорида

en: /By extension
uz: /Кегайтма бўйича

en: /Configure Equalizer
uz: /Эквалайзерни мослаш

en: /Delete
uz: /Ўчириш

en: /DoubleSize
uz: /Икки баравар катта

en: /Easy Move
uz: /Енгил суриш

en: /Exit
uz: /Чиқиш

en: /File Info
uz: /Файл ҳақида маълумот

en: /Graphical EQ
uz: /График эквалайзер

en: /Import
uz: /Импорт

en: /Jump To File
uz: /Файлга ўтиш

en: /Jump To Time
uz: /Вақтга ўтиш

en: /Load
uz: /Юклаш

en: /Load/-
uz: /Юклаш/-

en: /Load/Default
uz: /Юклаш/Андоза

en: /Load/From WinAMP EQF file
uz: /Юклаш/WinAMP-EQF файлидан

en: /Load/From file
uz: /Юклаш/Файлдан

en: /Load/Zero
uz: /Юклаш/Нол

en: /Main Window
uz: /Асосий ойна

en: /Options
uz: /Параметрлар

en: /Physically Delete Files
uz: /Файлларни дискдан ўчириш

en: /Play Directory
uz: /Жилдни ўйнаш

en: /Play File
uz: /Файлни ўйнаш

en: /Play Location
uz: /Манзилни ўйнаш

en: /Playback
uz: /Ўйнаш

en: /Playback/-
uz: /Ўйнаш/-

en: /Playback/10 Tracks Back
uz: /Ўйнаш/10 қўшиқ олдинга

en: /Playback/10 Tracks Fwd
uz: /Ўйнаш/10 қўшиқ олдинга

en: /Playback/Back 5 Seconds
uz: /Ўйнаш/5 сония орқага

en: /Playback/Clear Queue
uz: /Ўйнаш/Навбатни тозалаш

en: /Playback/Fwd 5 Seconds
uz: /Ўйнаш/5 сония олдинга

en: /Playback/Jump to File
uz: /Ўйнаш/Файлга ўтиш

en: /Playback/Jump to Time
uz: /Ўйнаш/Вақтга ўтиш

en: /Playback/Next
uz: /Ўйнаш/Кейинги

en: /Playback/Pause
uz: /Ўйнаш/Вақтинча тўхтатиш

en: /Playback/Play
uz: /Ўйнаш/Ўйнаш

en: /Playback/Previous
uz: /Ўйнаш/Олдинги

en: /Playback/Start of List
uz: /Ўйнаш/Рўйхатни бошига

en: /Playback/Stop
uz: /Ўйнаш/Тўхтатиш

en: /Playlist
uz: /Қўшиқ рўйхати

en: /Playlist Editor
uz: /Қўшиқлар рўйхати

en: /Playlist WindowShade Mode
uz: /Ихчам қўшиқ рўйхати

en: /Playlist/Load List
uz: /Қўшиқ рўйхати/Рўйхатни юклаш

en: /Playlist/New List
uz: /Қўшиқ рўйхати/Янги рўйхат

en: /Playlist/Save List
uz: /Қўшиқ рўйхати/Рўйхатни сақлаш

en: /Preferences
uz: /Мослаш

en: /Randomize List
uz: /Рўйхатни тартибсизлаш

en: /Remove
uz: /Ўчириш

en: /Remove Dead Files
uz: /Ўлик файлларни олиб ташлаш

en: /Remove/All
uz: /Ўчириш/Ҳаммасини

en: /Remove/Crop
uz: /Ўчириш/Кесиш

en: /Remove/Misc
uz: /Ўчириш/Ҳар хил

en: /Remove/Selected
uz: /Ўчириш/Танланганни

en: /Repeat
uz: /Қайтариш

en: /Reverse List
uz: /Рўйхатни тескариси

en: /Save
uz: /Сақлаш

en: /Save/-
uz: /Сақлаш/-

en: /Save/Default
uz: /Сақлаш/Андоза

en: /Save/To WinAMP EQF file
uz: /Сақлаш/WinAMP-EQF файлига

en: /Save/To file
uz: /Сақлаш/Файлга

en: /Selection
uz: /Танлаш

en: /Selection/-
uz: /Танлаш/-

en: /Selection/Invert Selection
uz: /Танлаш/Тескарисини танлаш

en: /Selection/Read Extended Info
uz: /Танлаш/Қўшимча маълумотни ўқиш

en: /Selection/Select All
uz: /Танлаш/Ҳаммасини танлаш

en: /Selection/Select None
uz: /Танлаш/Ҳеч қайсини

en: /Show on all desktops
uz: /Ҳамма иш столларида кўрсатиш

en: /Shuffle
uz: /Тартибсиз

en: /Sort
uz: /Тартиблаш

en: /Sort List
uz: /Рўйхатни тартиблаш

en: /Sort List/By Date
uz: /Рўйхатни тартиблаш/Сана бўйича

en: /Sort List/By Filename
uz: /Рўйхатни тартиблаш/Файлнинг номи бўйича

en: /Sort List/By Path + Filename
uz: /Рўйхатни тартиблаш/Йўл + файлнинг номи бўйича

en: /Sort List/By Title
uz: /Рўйхатни тартиблаш/Қўшиқнинг номи бўйича

en: /Time Elapsed
uz: /Ўтган вақт

en: /Time Remaining
uz: /Қолган вақт

en: /View File Info
uz: /Файл ҳақида маълумот

en: /Visualization
uz: /Визуаллаштириш

en: /Visualization Mode
uz: /Визуаллаштириш усули

en: /Visualization Mode/Off
uz: /Визуаллаштириш усули/Ўчириш

en: /Visualization plugins
uz: /Визуаллаштириш плагинлари

en: /WindowShade Mode
uz: /Ихчам

en: 12KHZ
uz: 12 кГц

en: 14KHZ
uz: 14 кГц

en: 16 bit
uz: 16 бит

en: 16KHZ
uz: 16 кГц

en: 170HZ
uz: 170 Гц

en: 1:1 (44 kHz)
uz: 1:1 (44 кГц)

en: 1:2 (22 kHz)
uz: 1:2 (22 кГц)

en: 1:4 (11 kHz)
uz: 1:4 (11 кГц)

en: 1KHZ
uz: 1 кГц

en: 310HZ
uz: 310 Гц

en: 3DFX Fullscreen mode
uz: 3DFX бутун экранга

en: 3KHZ
uz: 3 кГц

en: 50/15 ms
uz: 50/15 мс

en: 600HZ
uz: 600 Гц

en: 60HZ
uz: 60 Гц

en: 6KHZ
uz: 6 кГц

en: 8 bit
uz: 8 бит

en: A Cappella
uz: Каппелла

en: ALSA %s output plugin
uz: ALSA %s чиқариш плагини

en: ALSA Driver configuration
uz: ALSA драйверини мослаш

en: Aaron Lehmann
uz: Аарон Леманн (Aaron Lehmann)

en: About
uz: Ҳақида

en: About ALSA Driver
uz: ALSA драйвери ҳақида

en: About ESounD Plugin
uz: ESounD плагини ҳақида

en: About Echo Plugin
uz: Акс садо плагини ҳақида

en: About Extra Stereo Plugin
uz: Қўшимча стерео плагини ҳақида

en: About Joystick Driver
uz: Жойстик драйвери ҳақида

en: About MPEG Layer 1/2/3 plugin
uz: MPEG Layer 1/2/3 плагини ҳақида

en: About OSS Driver
uz: OSS драйвери ҳақида

en: About Ogg Vorbis Plugin
uz: Ogg Vorbis плагини ҳақида

en: About Solaris Audio Driver
uz: Solaris аудио драйвери ҳақида

en: About XMMS
uz: XMMS ҳақида

en: About mikmod plugin
uz: Mikmod плагини ҳақида

en: About the Sun Driver
uz: Sun драйвери ҳақида

en: Acid
uz: Асид

en: Acid Jazz
uz: Асид Джаз

en: Acid Punk
uz: Асид Панк

en: Acoustic
uz: Акустик

en: Add
uz: Қўшиш

en: Add all files in directory
uz: Жилддаги ҳамма файлларни қўшиш

en: Add drive
uz: Ускунани қўшиш

en: Add selected files
uz: Танланган файлларни қўшиш

en: Additional Programming:
uz: Қўшимча дастурлаштириш:

en: Advanced settings
uz: Қўшимча мосламалар

en: Afrikaans:
uz: Африканча:

en: Aiet Kolkhi
uz: Аиет Колхи (Aiet Kolkhi)

en: Alastair McKinstry
uz: Алестейр МакКинстри (Alastair McKinstry)

en: Albanian:
uz: Албанча:

en: Albert Astals Cid
uz: Алберт Асталс Сид (Albert Astals Cid)

en: Alberto Garcia
uz: Алберто Гарсиа (Alberto García)

en: Album
uz: Албом

en: Album:
uz: Албом:

en: Aleksey Smirnov
uz: Алексей Смирнов

en: Alexandr P. Kovalenko
uz: Алехандр П. Коваленко

en: Alternative
uz: Алтернатива

en: Always use AUDIODEV environment variable
uz: Ҳамиша AUDIODEV муҳит ўзгарувчисини ишлатиш

en: Amila Akagic
uz: Амила Акажич (Amila Akagic)

en: An error occurred:
    %s
uz: Хато рўй берди:
    %s

en: Analog
uz: Аналог

en: Anders Carlsson (effect plugins)
uz: Андерс Карлсон (Anders Carlsson) (эффект плагинлари)

en: Andreas Bergstrom
uz: Андреас Бергстрём (Andreas Bergstrøm)

en: Andrew Lee
uz: Андрю Ли (Andrew Lee)

en: Apply
uz: Қўллаш

en: Arnaud Boissinot
uz: Арно Буасино (Arnaud Boissinot)

en: Arpad Biro
uz: Арпад Биро (Arpad Biro)

en: Artist:
uz: Санаткор:

en: Audio I/O Plugins
uz: Аудио К/Ч плагинлари

en: Audio control device:
uz: Аудио бошқарув ускунаси:

en: Audio device:
uz: Аудио ускуна:

en: Automatic detection
uz: Авто-аниқлаш

en: Avantgarde
uz: Авангард

en: Azerbaijani:
uz: Озарбайжонча:

en: BALANCE: %d%% LEFT
uz: БАЛАНС: %d%% ЧАПДА

en: BALANCE: %d%% RIGHT
uz: БАЛАНС: %d%% ЎНГДА

en: BALANCE: CENTER
uz: БАЛАНС: МАРКАЗДА

en: BSD Sun Driver %s
uz: BSD Sun драйвери %s

en: Back 5 tracks
uz: 5 қўшиқ орқага

en: Ballad
uz: Баллада

en: Bart Coppens
uz: Барт Коппенс (Bart Coppens)

en: Basque:
uz: Баскча:

en: Bass
uz: Басс

en: Beat
uz: Бит

en: Bebob
uz: Бебоб

en: Belarusian:
uz: Белорусча:

en: Ben Gertzfield
uz: Бен Герцфилд (Ben Gertzfield)

en: Big Band
uz: Биг Бэнд

en: Black Metal
uz: Блэк Метл

en: Bluegrass
uz: Блуграс

en: Blues
uz: Блюз

en: Booty Bass
uz: Бути Басс

en: Bosnian:
uz: Босниача:

en: Boyan Ivanov
uz: Боян Иванов (Boyan Ivanov)

en: Brazilian Portuguese:
uz: Португалча (Бразилия):

en: BritPop
uz: БритПоп

en: Browse
uz: Танлаш

en: Budi Rachmanto
uz: Буди Рачманто (Budi Rachmanto)

en: Buffer size (kb):
uz: Буффернинг ҳажми (Кб):

en: Buffer size (ms):
uz: Буффернинг хажми (мс):

en: Buffer time (ms):
uz: Буффернинг вақти (мс):

en: Buffering
uz: Буфферга ёзиш

en: Buffering:
uz: Буфферга ёзиш:

en: Bulgarian:
uz: Болгарча:

en: Button %d:
uz: Тугма %d:

en: Buttons:
uz: Тугмалар:

en: Byeong-Chan Kim
uz: Бйеонг-Чан Ким (Byeong-Chan Kim)

en: CD Audio Player %s
uz: Аудио компакт-диск плейери %s

en: CD Audio Player Configuration
uz: Аудио компакт-диск плейерини мослаш

en: CD Audio Track %02u
uz: CD аудио йўлакча %02u

en: CD Index server:
uz: Компакт-диск индекс сервери:

en: CD Index:
uz: Компакт-диск индекси:

en: CD Info
uz: Компакт-диск ҳақида маълумот

en: CD-ROM drive
uz: Компакт-диск ускунаси

en: CDDB server:
uz: CDDB сервери:

en: CDDB servers
uz: CDDB серверлари

en: CONNECTED: WAITING FOR REPLY
uz: АЛОҚА ЎРНАТИЛДИ: ЖАВОБ КУТИЛМОҚДА

en: CONNECTING TO %s:%d
uz: %s:%d БИЛАН АЛОҚА ЎРНАТИЛМОҚДА

en: Cabaret
uz: Кабарэ

en: Can't get server list from the current CDDB-server
    Unsupported CDDB protocol level
uz: Жорий CDDB серверидан сервер рўйхатини олиб бўлмади
    CDDB протокол даражаси қўлланмаган

en: Cancel
uz: Бекор қилиш

en: Carl van Schaik (pro logic plugin)
uz: Карл ван Шайк (Carl van Schaik) (pro logic плагини)

en: Catalan:
uz: Каталанча:

en: Celtic
uz: Селтик

en: Channels:
uz: Каналлар:

en: Channels: %d
uz: Каналлар: %d

en: Chanson
uz: Шансон

en: Charles Sielski (irman plugin)
uz: Чарлз Силски (Charles Sielski) (irman плагини)

en: Check drive...
uz: Ускунани текшириш

en: Chih-Wei Huang
uz: Чи-Вай Ҳуанг (Chih-Wei Huang)

en: Chinese:
uz: Хитойча:

en: Chorus
uz: Хор

en: Chris Wilson
uz: Крис Вилсон (Chris Wilson)

en: Christian Gangsta Rap
uz: Христиан Гангста Рэп

en: Christian Rap
uz: Христиан Рэп

en: Christian Rock
uz: Христиан Рок

en: Christian Rose
uz: Кристиан Росе (Christian Rose)

en: Chun-Chung Chen
uz: Чун-Чунг Чен (Chun-Chung Chen)

en: Chun-Chung Chen (xfont patch)
uz: Чун-Чунг Чен (Chun-Chung Chen) (xfont патч)

en: Classic Rock
uz: Классик рок

en: Classical
uz: Классика

en: Close
uz: Ёпиш

en: Club
uz: Клаб

en: Club-House
uz: Клаб-Хаус

en: Colin Marquardt
uz: Колин Марквард (Colin Marquardt)

en: Comedy
uz: Ҳанда

en: Command:
uz: Буйруқ:

en: Comment
uz: Изоҳ

en: Comment:
uz: Изоҳ:

en: Configure
uz: Мослаш

en: Configure Echo
uz: Акс садони мослаш

en: Configure Equalizer
uz: Эквалайзерни мослаш

en: Configure Extra Stereo
uz: Қўшимча стереони мослаш

en: Configure Solaris driver
uz: Solaris драйверини мослаш

en: Content
uz: Таркиби

en: Controls:
uz: Бошқаргичлар:

en: Copyright (C) 1997-2004 4Front Technologies and The XMMS Team
uz: Copyright (C) 1997-2004 4Front технологиялари ва XMMS жамоаси

en: Couldn't connect to host %s
uz: Хост (%s) билан алоқа ўрнатиб бўлмади

en: Couldn't connect to host %s
    Server reported: %s
uz: Хостга (%s) билан алоқа ўрнатиб бўлмади
    Сервернинг жавоби: %s

en: Couldn't connect to host %s:%d
uz: %s:%d хости билан алоқа ўрнатиб бўлмади

en: Couldn't load mod
uz: Mod'ни юклаб бўлмади

en: Couldn't look up host %s
uz: Хостни (%s) топиб бўлмади

en: Couldn't open audio
uz: Аудиони очиб бўлмади

en: Couldn't remove tag!
uz: Тэгни ўчириб бўлмади!

en: Couldn't write tag!
uz: Тэгни сақлаб бўлмади!

en: Country
uz: Кантри

en: Credits
uz: Тузганлар рўйхати

en: Croatian:
uz: Хорватча:

en: Crossover
uz: Кроссовер

en: Czech:
uz: Чехча:

en: D. Dale Gulledge
uz: Д. Дале Гулледж (D. Dale Gulledge)

en: Dance
uz: Дэнс

en: Dance Hall
uz: Дэнс-Холл

en: Daniele Pighin
uz: Даниеле Пижин (Daniele Pighin)

en: Danish:
uz: Данияликлар тили:

en: Danny Zeng
uz: Данни Ценг (Danny Zeng)

en: Darkwave
uz: Дарквейв

en: Date
uz: Сана

en: Date:
uz: Сана:

en: Dave Yearke
uz: Дейв Йеарке (Dave Yearke)

en: David Fernandez Vaamonde
uz: Давид Фернандес Ваамонде (David Fernández Vaamonde)

en: David Hedbor
uz: Давид Ҳедбор (David Hedbor)

en: David Jacoby
uz: Давид Жакоби (David Jacoby)

en: Death Metal
uz: Дес Метл

en: Decoder
uz: Декодер

en: Decoder:
uz: Декодер:

en: Default
uz: Андоза

en: Default (%s)
uz: Адоза (%s)

en: Default - %s
uz: Андоза - %s

en: Default PCM device (%s)
uz: Андоза PCM ускунаси (%s)

en: Delay: (ms)
uz: Кечикиш: (мс)

en: Delete
uz: Ўчириш

en: Derrik Pates
uz: Деррик Пейтс (Derrik Pates)

en: Description
uz: Таърифи

en: Description:
uz: Таьрифи:

en: Device
uz: Ускуна

en: Device %s OK.
    Disc has %d tracks
uz: Ускуна %s Ок.
    Дискда %d қўшиқ бор

en: Device settings
uz: Ускунанинг мосламалари

en: Device:
uz: Ускуна:

en: Device:
uz: Ускуна:

en: Devices
uz: Ускуналар

en: Devices:
uz: Ускуналар:

en: Dilshod Marupov
uz: Дилшод Марупов

en: Directionals (alternate):
uz: Йўналишлар (бошқа):

en: Directionals:
uz: Йўналишлар:

en: Directory %s OK.
uz: Жилд (%s) Ок.

en: Directory:
uz: Жилд:

en: Disable ID3V2 tags
uz: ID3V2 тэгларини ўчириш

en: Disco
uz: Диско

en: Display this text and exit.
uz: Шу ёрдамни кўрсатиш ва чиқиш.

en: Dmytro Koval'ov
uz: Дмитро Ковальов

en: Don't clear the playlist
uz: Қўшиқ рўйхатини тозаламаш

en: Dream
uz: Дрим

en: Drive %d
uz: Ускуна %d

en: Dual channel
uz: Иккиталик канал

en: Duet
uz: Дуэт

en: Dutch:
uz: Голландча:

en: ERROR: Couldn't find %s
uz: ХАТО: %s топилмади

en: ESD Plugin configuration
uz: ESD плагинини мослаш

en: Echo Plugin %s
uz: Акс садо плагини %s

en: Effect intensity:
uz: Эффект кучи:

en: Effects Plugins
uz: Эффект плагинлари

en: Effects plugins
uz: Эффект плагинлари

en: Electronic
uz: Элэктроника

en: Enable plugin
uz: Плагинни ёқиш

en: Enter URL to add:
uz: Қўшиш учун URL'ни киритинг:

en: Enter location to play:
uz: Ўйнаш учун манзилни киритинг:

en: Eric Fernandez-Bellot
uz: Эрик Фернандес-Белло (Eric Fernandez-Bellot)

en: Eric L. Hernes (FreeBSD patches)
uz: Эрик Л. Ҳернес (Eric L. Hernes) (FreeBSD патчлар)

en: Eric Lindvall
uz: Эрик Линдвалл (Eric Lindvall)

en: Error
uz: Хато

en: Error writing playlist "%s": %s
uz: Қўшиқ рўйхатини ёзишда хато рўй берди "%s": %s

en: Error!
uz: Хато!

en: Error: %s exists, but is not a directory
uz: Хато: %s мавжуд, аммо жилд эмас

en: Espen Skoglund
uz: Эспен Скоглунд (Еspen Skoglund)

en: Esperanto:
uz: Эсперанто:

en: Estonian:
uz: Эстонча:

en: Ethnic
uz: Этник

en: Euro-House
uz: Евро-Хаус

en: Euro-Techno
uz: Евро-Техно

en: Eurodance
uz: Евродэнс

en: Extension
uz: Кенгайтма

en: Extension and content
uz: Кенгайтма ва таркиби

en: Extra Stereo Plugin
    
    By Johan Levin 1999.
uz: Қўшимча стерео плагини
    
    Жоан Левин (Johan Levin) томонидан 1999.

en: Extra Stereo Plugin %s
uz: Қўшимча стерео плагини %s

en: FPU decoder
uz: FPU декодери

en: Fabian Mandelbaum
uz: Фабиан Манделбаум (Fabian Mandelbaum)

en: Failed to check directory %s
    Error: %s
uz: Жилдни (%s) текшириш муваффақиятсиз тугади
    Хато: %s

en: Failed to delete "%s": %s.
uz: Ўчириш муваффақиятсиз тугади "%s": %s.

en: Failed to modify tag
uz: Тэгни ўзгартириш муваффақиятсиз тугади

en: Failed to open device %s
    Error: %s
uz: %s ускунасини очиш муваффақиятсиз тугади
    Хато: %s

en: Failed to read "Table of Contents"
    Maybe no disc in the drive?
uz: "Мундарижани" ўқиб бўлмади
    Балки ускунада ҳеч қандай дикс йўқдир?

en: File Info
uz: Файл ҳақида маълумот

en: File Info - %s
uz: Файл ҳақида маълумот - %s

en: File exists!
uz: Файл мавжуд!

en: File extension
uz: Файлнинг кенгайтмаси

en: File name
uz: Файлнинг номи

en: File path
uz: Файлнинг йўли

en: File size: %d B
uz: Файлнинг ҳажми: %d Б

en: Filename:
uz: Файлнинг номи:

en: Files
uz: Файллар

en: Finnish:
uz: Финча:

en: Florin Grad
uz: Флорин Град (Florin Grad)

en: Folk
uz: Халқ қўшиғи

en: Folk/Rock
uz: Халқ қўшиғи/Рок

en: Folklore
uz: Халқ оғзаги ижоди

en: Fonts
uz: Шрифтлар

en: Forward 5s
uz: 5с олдинга

en: Freestyle
uz: Фристайл

en: French:
uz: Французча:

en: Fuad Sabanovic
uz: Фуад Сабановик (Fuad Sabanovic)

en: Funk
uz: Фанк

en: Fwd 5 tracks
uz: 5 қўшиқ олдинга

en: Galician:
uz: Галисияча:

en: Game
uz: Ўйин

en: Gangsta Rap
uz: Гангста Рэп

en: Gediminas Paulauskas
uz: Гедиминас Паулаускас (Gediminas Paulauskas)

en: General
uz: Умумий

en: General Plugins
uz: Умумий плагинлар

en: General plugins
uz: Умумий плагинлар

en: Genre
uz: Жанр

en: Genre:
uz: Жанр:

en: Georgian:
uz: Грузинча:

en: German:
uz: Олмонча:

en: Get server list
uz: Сервер рўйхатини олиш

en: Gian-Carlo Pascutto
uz: Гиан-Карло Паскутто (Gian-Carlo Pascutto)

en: Goa
uz: Гоа

en: Gospel
uz: Госпел

en: Gothic
uz: Готик

en: Gothic Rock
uz: Готик Рок

en: Grabovica Eldin
uz: Грабовица Элдин (Grabovica Eldin)

en: Greek:
uz: Грекча:

en: Grunge
uz: Гранж

en: Grzegorz Kowal
uz: Грцегорц Ковал (Grzegorz Kowal)

en: Haavard Kvaalen
uz: Ҳаавард Кваален (Haavard Kvaalen)

en: Hard Rock
uz: Хард Рок

en: Hardcore
uz: Хардко

en: Heavy Metal
uz: Ҳеви Метл

en: Hip-Hop
uz: Ҳип-Ҳоп

en: Hiroshi Takekawa
uz: Ҳироши Такекава (Hiroshi Takekawa)

en: Homepage and Graphics:
uz: Веб-саҳифа ва графика:

en: Host:
uz: Компютернинг номи:

en: House
uz: Хаус

en: Humour
uz: Ҳазил

en: Hungarian:
uz: Венгрча:

en: ID3 Tag:
uz: ID3 тэг:

en: ID3 Tags:
uz: ID3 тэглари:

en: ID3 format:
uz: ID3 формати:

en: IR code length:
uz: IR коднинг узунлиги:

en: ISRC number:
uz: ISRC рақам:

en: Indie
uz: Инди

en: Indonesian:
uz: Индонезча:

en: Industrial
uz: Индастриал

en: Inigo Salvador Azurmendi
uz: Иниго Салвадор Азурменди (Iñigo Salvador Azurmendi)

en: Input Plugins
uz: Киритиш плагинлари

en: Input plugin: %s
uz: Киритиш плагини: %s

en: Input plugins
uz: Киритиш плагинлари

en: Instrumental
uz: Инструментал

en: Instrumental Pop
uz: Инструментал поп

en: Instrumental Rock
uz: Инструментал рок

en: Irish:
uz: Ирландча:

en: Italian:
uz: Италянча:

en: J. Nick Koston (MikMod plugin)
uz: Ж. Ник Костон (J. Nick Koston) (MikMod плагини)

en: JPop
uz: ЖейПоп

en: Jaegeum Choe
uz: Жаегеум Чой (Jaegeum Choe)

en: James M. Cape
uz: Жеймс М. Кейп (James M. Cape)

en: Jan Matis
uz: Ян Матис (Jan Matis)

en: Japanese:
uz: Японча:

en: Jazz
uz: Джаз

en: Jazz+Funk
uz: Джаз+Фанк

en: Joerg Schuler
uz: Йорг Шулер (Jörg Schuler)

en: Johan Levin (echo + stereo plugin)
uz: Жоан Левин (Johan Levin) (акс садо ва стерео плагинлари)

en: John Riddoch (Solaris plugin)
uz: Жон Риддоч (John Riddoch) (Solaris плагини)

en: Jordi Mallach
uz: Жорди Маллах (Jordi Mallach)

en: Jorge Costa
uz: Джордж Коста (Jorge Costa)

en: Jorn Baayen
uz: Ёрн Баайен (Jorn Baayen)

en: Jouston Huang
uz: Юстон Ҳуанг (Jouston Huang)

en: Joystick 1:
uz: Жойстик 1:

en: Joystick 2:
uz: Жойстик 2:

en: Joystick Control
uz: Жойстик бошқаргич

en: Joystick Control %s
uz: Жойстик бошқаргич %s

en: Juan Carlos Castro y Castro
uz: Хуан Карлос Кастро и Кастро (Juan Carlos Castro y Castro)

en: Juan Manuel Garcia Molina
uz: Хуан Мануел Гарсиа Молина (Juan Manuel García Molina)

en: Jump
uz: Ўтиш

en: Jump to file
uz: Файлга ўтиш

en: Jump to time
uz: Вақтга ўтиш

en: Jump to:
uz: Ўтиш:

en: Jungle
uz: Жангл

en: Juris Kudins
uz: Юрис Кудинс (Juris Kudiņš)

en: Keld Simonsen
uz: Келд Симонсен (Keld Simonsen)

en: Kenneth Christiansen
uz: Кеннет Кристиансен (Kenneth Christiansen)

en: Kimura Takuhiro (3DNow!)
uz: Кимура Такуҳиро (Kimura Takuhiro) (3DNow!)

en: Korean:
uz: Корейсча:

en: Kyritsis Athanasios
uz: Киритсис Атанасиос (Kyritsis Athanasios)

en: LOOKING UP %s
uz: %s ҚИДИРИЛМОҚДА

en: Latin
uz: Латин

en: Latvian:
uz: Латвиача:

en: Length: %d:%.2d
uz: Узунлиги: %d:%.2d

en: Lithuanian:
uz: Литвача:

en: Lo-Fi
uz: Ло-Фай

en: Load files
uz: Файлларни юклаш

en: Load playlist
uz: Қўшиқ рўйхатини юклаш

en: Location:
uz: Манзили:

en: Logan Hanks
uz: Логан Ҳэнкс (Logan Hanks)

en: Lucyin Mahin
uz: Лусин Маҳин (Lucyin Mahin)

en: Lyle B Kempler
uz: Лил Б. Кемплер (Lyle B Kempler)

en: MPEG Info:
uz: MPEG ҳақида маълумот:

en: MPEG Layer 1/2/3 Player %s
uz: MPEG Layer 1/2/3 плейери %s

en: MPG123 Configuration
uz: MPG123'ни мослаш

en: Main Programming:
uz: Асосий дастурлаштириш:

en: Main Window
uz: Асосий ойна

en: Malay:
uz: Малайча:

en: Man-Yong Lee
uz: Ман-Йонг Ли (Man-Yong Lee)

en: Marek Laane
uz: Марек Лаане (Marek Laane)

en: Mashrab Kuvatov
uz: Машраб Қуватов

en: Matias Griese
uz: Матиас Грисе (Matias Griese)

en: Matthieu Sozeau (ALSA plugin)
uz: Matthieu Sozeau (ALSA плагини)

en: Maxim Koshelev
uz: Максим Кошелев

en: Metal
uz: Метл

en: Metin Amiroff
uz: Метин Амирофф (Metin Amiroff)

en: MikMod Configuration
uz: MikMod'ни мослаш

en: MikMod Player %s
uz: MikMod плейери %s

en: Mikmod Plugin
    http://www.multimania.com/miodrag/mikmod/
    Ported to xmms by J. Nick Koston
uz: Mikmod плагини
    http://www.multimania.com/miodrag/mikmod/
    XMMS'га J. Nick Koston томонидан порт қилинган

en: Misu Moldovan
uz: Мису Молдован (Mişu Moldovan)

en: Mixer
uz: Миксер

en: Mixer Settings:
uz: Миксернинг мосламалари:

en: Mixer card:
uz: Миксер картаси:

en: Mixer device:
uz: Миксер ускунаси:

en: Mixer:
uz: Миксер:

en: Mono
uz: Моно

en: Muhammad Najmi Ahmad Zabidi
uz: Муҳаммад Нажми Аҳмад Забиди (Muhammad Najmi Ahmad Zabidi)

en: Musical
uz: Мюзикл

en: Naim Daka
uz: Наим Дака (Naim Daka)

en: Name format:
uz: Номнинг формати:

en: Nazmi Savga
uz: Назми Савга (Nazmi Savga)

en: Negerpunk
uz: Нежерпанк

en: New Age
uz: Нью Эйж

en: New Wave
uz: Нью Вейв

en: Next
uz: Кейингиси

en: Next Track
uz: Кейинги қўшиқ

en: Nikolaj Berg Amondsen
uz: Николай Берг Амондсен (Nikolaj Berg Amondsen)

en: No
uz: Йўқ

en: No input plugin recognized this file
uz: Бу файлни ҳеч қандай киритиш плагини танимади

en: No mixer
uz: Миксер йўқ

en: No output plugin
uz: Чиқариш плагини йўқ

en: No output plugin has been selected
uz: Чиқариш плагини танланмаган

en: No site information available
uz: Сайт ҳақида ҳеч қандай маълумот мавжуд эмас

en: No tag to remove!
uz: Ўчириш учун тэг йўқ!

en: Noise
uz: Шовқун

en: None
uz: Йўқ

en: Norwegian:
uz: Норвегча:

en: Nothing
uz: Ҳеч нарса

en: OPTIONS MENU
uz: ПАРАМЕТРЛАР МЕНЮСИ

en: OSS Driver %s
uz: OSS драйвери %s

en: OSS Driver configuration
uz: OSS драйверини мослаш

en: OSS mixer
uz: OSS миксер

en: Ogg Vorbis Configuration
uz: Ogg Vorbis'ни мослаш

en: Ogg Vorbis Info:
uz: Ogg Vorbis маълумоти:

en: Ogg Vorbis Player %s
uz: Ogg Vorbis плейери %s

en: Ogg Vorbis Tag:
uz: Ogg Vorbis тэги:

en: Ogg Vorbis Tags:
uz: Ogg Vorbis тэглари:

en: Oldies
uz: Олдиз

en: Olle Hallnas
uz: Олле Ҳаллнас (Olle Hällnäs)

en: Omer Fadil Usta
uz: Ўмер Фадил Уста (Ömer Fadıl Usta)

en: OpenGL Spectrum configuration
uz: OpenGL спектр мосламаси

en: Opera
uz: Опера

en: Options
uz: Параметрлар

en: Options:
uz: Параметрлар:

en: Organization:
uz: Ташкилот:

en: Osamu Kayasono (3DNow!/MMX)
uz: Осаму Каясоно (Osamu Kayasono) (3DNow!/MMX)

en: Other
uz: Бошқа

en: Output Plugin
uz: Чиқариш плагини

en: Output ports:
uz: Чиқариш портлар:

en: Overwrite
uz: Алмаштириш

en: PRE-BUFFERING: %dKB/%dKB
uz: БУФФЕРГА ЁЗИЛМОҚДА: %dКб/%dКб

en: Pablo Saratxaga
uz: Пабло Сарачага (Pablo Saratxaga)

en: Pablo Saratxaga (i18n)
uz: Пабло Сарачага (i18n)

en: Paolo Lorenzin
uz: Паоло Лоренцин (Paolo Lorenzin)

en: Password:
uz: Махфий сўз:

en: Path:
uz: Йўл:

en: Pause
uz: Вақтинча тўхтатиш

en: Pause between songs for
uz: Қўшиқлар орасида тўхталиш:

en: Pause current song
uz: Жорий қўшиқни вақтинча тўхтатиш

en: Pause if playing, play otherwise
uz: Қўшиқни вақтинча тўхтатиш ёки ўйнаш

en: Pavol Cvengros
uz: Павол Квенгрос (Pavol Cvengros)

en: Performer/Artist
uz: Ижро этувчи/Санаткор

en: Peter Alm
uz: Питер Алм (Peter Alm)

en: Play
uz: Ўйнаш

en: Play files
uz: Файлларни ўйнаш

en: Play mode:
uz: Ўйнаш усули:

en: Play/Pause
uz: Ўйнаш/Вақтинча тўхтатиш

en: Playlist
uz: Қўшиқ рўйхати

en: Playlists:
uz: Қўшиқ рўйхатлари:

en: Please check that:
    
    Your soundcard is configured properly
    You have the correct output plugin selected
    No other program is blocking the soundcard
uz: Илтимос қуйидагини текширинг:
    
    Тўғри чиқариш плагини танланган.
    Товуш картани бошқа дастурлар ишлатиб "қулфлаб" қўймаган.
    Товуш картангиз тўғри мосланган.

en: Polish:
uz: Полякча:

en: Polka
uz: Полка

en: Pop
uz: Поп

en: Pop-Folk
uz: Поп-Фолк

en: Pop/Funk
uz: Поп/Фанк

en: Porn Groove
uz: Порн Груви

en: Port:
uz: Порт:

en: Portuguese:
uz: Португалча:

en: Pramote Khuwijitjaru
uz: Прамоте Хувижитжару (Pramote Khuwijitjaru)

en: Pranks
uz: Пранкс

en: Preferences
uz: Мослаш

en: Prev
uz: Олдингиси

en: Prev Track
uz: Олдинги қўшиқ

en: Primus
uz: Примус

en: Print version number and exit.
uz: Версия рақамини кўрсатиш ва чиқиш.

en: Progressive Rock
uz: Прогрессив Рок

en: Proxy:
uz: Прокси:

en: Punk
uz: Панк

en: Punk Rock
uz: Панк Рок

en: Quality
uz: Сифат

en: Quico Llach
uz: Квико Ляч (Quico Llach)

en: R&B
uz: Ритм энд Блюз

en: Radek Vybiral
uz: Радек Вибирал (Radek Vybiral)

en: Rap
uz: Рэп

en: Rave
uz: Рейв

en: Really delete %d files?
uz: Ростдан %d файлларни ўчирайми?

en: Really delete: "%s"?
uz: Ростдан ўчирайми: "%s"?

en: Reggae
uz: Рэгги

en: Remove ID3
uz: Тэгни ўчириш

en: Remove Tag
uz: Тэгни ўчириш

en: Remove drive
uz: Ускунани олиб ташлаш

en: Repeat
uz: Қайтариш

en: Retro
uz: Рэтро

en: Rewind 5s
uz: 5с орқага

en: Rhoslyn Prys
uz: Рослин Прис (Rhoslyn Prys)

en: Rhythmic Soul
uz: Ритмик Соул

en: Robin Sylvestre (Equalizer and Playlist)
uz: Робин Силвестр (Robin Sylvestre) (Эквалайзер ва қўшиқ рўйхати)

en: Rock
uz: Рок

en: Rock & Roll
uz: Рок энд Рол

en: Roger Kovacs
uz: Рочер Ковакс (Roger Kovacs)

en: Romanian:
uz: Руминча:

en: Roy-Magne Mo
uz: Рой-Магне Мо (Roy-Magne Mo)

en: Russian:
uz: Русча:

en: Ryan Weaver (RPMs among other things)
uz: Рян Вивер (Ryan Weaver) (RPM'лар ва бошқа нарсалар)

en: SEEK TO: %d:%-2.2d/%d:%-2.2d (%d%%)
uz: ҚИДИРИШ: %d:%-2.2d/%d:%-2.2d (%d%%)

en: Salsa
uz: Салса

en: Samba
uz: Самба

en: Sang-Jin Hwang
uz: Санг-Жин Ҳванг (Sang-Jin Hwang)

en: Save
uz: Сақлаш

en: Save options
uz: Сақлаш параметрлари

en: Save playlist
uz: Қўшиқ рўйхатини сақлаш

en: Save window positions
uz: Ойнанинг жойини сақлаш

en: Schalk W. Cronje
uz: Шалк В. Кронже (Schalk W. Cronjé)

en: Sean Atkinson
uz: Син Аткинсон (Sean Atkinson)

en: Search:
uz: Қидириш:

en: Seek +5s
uz: Қидириш +5с

en: Seek -5s
uz: Қидириш -5с

en: Select XMMS session (Default: 0)
uz: XMMS сеансини танлаш (Андоза: 0)

en: Select directory to add:
uz: Қўшиш учун жилдни танланг:

en: Select main window font:
uz: Асосий ойнанинг шрифтини танланг:

en: Select playlist font:
uz: Қўшиқ рўйхатининг шрифтини танланг:

en: Sensitivity (10-32767):
uz: Сезгирлик (10-32767):

en: Serbian:
uz: Сербча:

en: Server
uz: Сервер

en: Shiyu Tang
uz: Шию Танг (Shiyu Tang)

en: Show network window
uz: Тармоқ ойнасини кўрсатиш

en: Show numbers in playlist
uz: Қўшиқ рўйхатида рақамларни кўрсатиш

en: Show the main window.
uz: Асосий ойнани кўрсатиш.

en: Show window manager decorations
uz: Ойнанинг безакларини кўрсатиш

en: Shuffle
uz: Тартибсиз

en: Single channel
uz: Битталик канал

en: Ska
uz: Ска

en: Skip backwards in playlist
uz: Қўшиқ рўйхатидаги олдинги қўшиқни ўйнаш

en: Skip forward in playlist
uz: Қўшиқ рўйхатидаги кейинги қўшиқни ўйнаш

en: Slovak:
uz: Словакча:

en: Slovenian:
uz: Словенча:

en: Slow Jam
uz: Секин Жэм

en: Slow Rock
uz: Секин Рок

en: Smaliakou Zmicer
uz: Смалиаков Змисер (Smaliakou Zmicer)

en: Solaris audio plugin %s
uz: Solaris аудио плагини %s

en: Sonata
uz: Соната

en: Song Change %s
uz: Қўшиқни алмаштириш %s

en: Song Change Configuration
uz: Қўшиқни алмаштириш мосламаси

en: Sorry, your GTK+ version (%d.%d.%d) doesn't work with XMMS.
    Please use GTK+ %s or newer.
uz: Узр, сизнинг GTK+ версияси (%d.%d.%d) XMMS билан ишламайди.
    Илтимос GTK+ %s ёки янгироғидан фойдаланинг.

en: Soul
uz: Соул

en: Sound Clip
uz: Товуш клипи

en: Soundcard #%d - %s
uz: Товуш картаси #%d - %s

en: Soundtrack
uz: Саундтрэк

en: Southern Rock
uz: Жанубий Рок

en: Space
uz: Спейс

en: Spanish:
uz: Испанча:

en: Start playing current playlist
uz: Қўшиқ рўйхатидаги жорий қўшиқни ўйнаш

en: Status
uz: Ҳолати

en: Stefan Siegel
uz: Штефан Сигел (Stefan Siegel)

en: Stephan K. Zitz
uz: Штефан К. Зитц (Stephan K. Zitz)

en: Stereo
uz: Стерео

en: Stereo (if available)
uz: Стерео (агар иложи бўлса)

en: Stop
uz: Тўхтатиш

en: Stop current song
uz: Жорий қўшиқни тўхтатиш

en: Sun driver configuration
uz: Sun драйверини мослаш

en: Supphachoke Suntiwichaya
uz: Суппҳачоке Сунтивичая (Supphachoke Suntiwichaya)

en: Support and Docs:
uz: Ёрдам ва қўлланма:

en: Swedish:
uz: Шведча:

en: Swing
uz: Свинг

en: Symphonic Rock
uz: Симфоник Рок

en: Symphony
uz: Симфония

en: Synthpop
uz: Синтпоп

en: Tadej Panjtar
uz: Тадеж Панжтар (Tadej Panjtar)

en: Tajik:
uz: Тожикча:

en: Tango
uz: Танго

en: Techno
uz: Техно

en: Techno-Industrial
uz: Техно-Индустриал

en: Terje Bjerkelia
uz: Терйе Бйеркелиа (Terje Bjerkelia)

en: Terror
uz: Террор

en: Thai:
uz: Тайча:

en: Thomas Backlund
uz: Томас Баклунд (Thomas Backlund)

en: Thomas Nilsson
uz: Томас Нилсон (Thomas Nilsson)

en: Thrash Metal
uz: Трэш Метл

en: Tim Ferguson (joystick plugin)
uz: Тим Фергусон (Tim Ferguson) (жойстик плагини)

en: Title
uz: Сарлавҳа

en: Title format:
uz: Сарлавҳа кўриниши:

en: Title:
uz: Сарлавҳа:

en: Tom Laermans
uz: Том Лаерманс (Tom Laermans)

en: Tomas Hornocek
uz: Томас Ҳорносек (Tomas Hornocek)

en: Tomislav Jankovic
uz: Томислав Янковик (Томислав Јанковић)

en: Tony Arcieri
uz: Тони Арсиери (Tony Arcieri)

en: Top 40
uz: Топ 40

en: Track length:
uz: Қўшиқнинг узунлиги:

en: Track name
uz: Қўшиқнинг номи

en: Track names:
uz: Қўшиқ номлари:

en: Track number
uz: Қўшиқнинг тартиб рақами

en: Track number:
uz: Қўшиқнинг тартиб рақами:

en: Trailer
uz: Трейлер

en: Trance
uz: Транс

en: Translators
uz: Таржимонлар

en: Tribal
uz: Трибал

en: Trinh Minh Thanh
uz: Тринҳ Минҳ Танҳ (Trinh Minh Thanh)

en: Trip-Hop
uz: Трип-Ҳоп

en: Troels Liebe Bentsen
uz: Троелс Либе Бентсен (Troels Liebe Bentsen)

en: Turkish:
uz: Туркча:

en: Ukrainian:
uz: Украинча:

en: Unable to connect to CDDB-server
uz: CDDB сервери билан алоқа ўрнатиб бўлмади

en: Unable to save playlist
uz: Қўшиқ рўйхатини ёзиб бўлмади

en: Unable to write playlist!
uz: Қўшиқ рўйхатини ёзиб бўлмади!

en: Unknown soundcard
uz: Номаълум товуш картаси

en: Usage: xmms [options] [files] ...
    
    Options:
    --------
uz: Фойдаланиш: xmms [параметрлар] [файллар] ...
    
    Параметрлар:
    --------

en: Use CD Index
uz: Компакт-диск индексидан фойдаланиш

en: Use CDDB
uz: CDDB'дан фойдаланиш

en: Use X font
uz: X шрифтини ишлатиш

en: Use alternate device:
uz: Бошқа ускунадан фойдаланиш:

en: Use authentication
uz: Тасдиқлашдан фойдаланиш

en: Use meta-data in playlists
uz: Қўшиқ рўйхатида мета-маълумотни ишлатиш

en: Use proxy
uz: Проксидан фойдаланиш

en: Use remote host
uz: Масофадаги компютердан фойдаланиш

en: Username:
uz: Фойдаланувчи:

en: Uzbek:
uz: Ўзбекча:

en: VISUALIZATION MENU
uz: ВИЗУАЛЛАШТИРИШ МЕНЮСИ

en: VOLUME: %d%%
uz: ТОВУШ: %d%%

en: Valek Filippov
uz: Валек Филиппов

en: Vasif Ismailoglu
uz: Васиф Исмаилоглу (Vasif Ismailoglu)

en: Vedran Ljubovic
uz: Ведран Любович (Vedran Ljubovic)

en: Version:
uz: Версияси:

en: Vesa Halttunen
uz: Веса Ҳалттунен (Vesa Halttunen)

en: Vietnamese:
uz: Ветнамча:

en: Ville Herva
uz: Вилле Ҳерва (Ville Herva)

en: Visualization Plugins
uz: Визуаллаштириш плагинлари

en: Visualization plugins
uz: Визуаллаштириш плагинлари

en: Vitauts Stochka
uz: Витаутс Стучка (Vitauts Stučka)

en: Vladimir Marek
uz: Владимир Марек (Vladimír Marek)

en: Vladimir Vuksan
uz: Владимир Вуксан (Vladimir Vuksan)

en: Vlatko Kosturjak
uz: Влатко Коштуряк (Vlatko Kosturjak)

en: Vocal
uz: Вокал

en: Vol +
uz: Товуш +

en: Vol -
uz: Товуш -

en: Volume Down
uz: Товуш паст

en: Volume Up
uz: Товуш балан

en: Volume control:
uz: Товушни бошқариш:

en: Volume: (%)
uz: Товуш: (%)

en: Walloon:
uz: Валлунча:

en: Warning
uz: Диққат

en: Wave Player %s
uz: Wave плейери %s

en: Welsh:
uz: Уэлсча:

en: Willem Monsuwe
uz: Виллем Монсуве (Willem Monsuwe)

en: Wilmer van der Gaast
uz: Вилмер ван дер Гааст (Wilmer van der Gaast)

en: With Additional Help:
uz: Қўшимча ёрдам билан:

en: X Multimedia System
uz: X мултимедиа системаси

en: XMMS %s - Cross platform multimedia player
uz: XMMS %s - Кўп платформали мултимедиа плейер

en: XMMS Equalizer
uz: XMMS эквалайзер

en: XMMS IRman Configuration
uz: XMMS IRman мосламаси

en: XMMS IRman Plugin:
uz: XMMS IRman плагини:

en: XMMS Joystick Configuration
uz: XMMS жойстик мосламаси

en: XMMS Playlist
uz: XMMS қўшиқ рўйхати

en: XMMS Solaris Audio Driver
    
    Written by John Riddoch (jr@scms.rgu.ac.uk)
    with help from many contributors.
uz: XMMS Solaris аудио драйвери
    
    Кўп ҳисса қошувчилар ёрдами билан
    John Riddoch <jr@scms.rgu.ac.uk> томонидан ёзилган.

en: XMMS: Delete files?
uz: XMMS: Файлларни ўчирайми?

en: XMMS: Files deleted
uz: XMMS: Файллар ўчирилди

en: Year
uz: Йил

en: Year:
uz: Йил:

en: Yes
uz: Ҳа

en: Yovko D. Lambrev
uz: Ёвко Д. Ламбрев (Yovko D. Lambrev)

en: Zinx Verituse
uz: Зинкс Веритузе (Zinx Verituse)

en: `%s' Button Setup
uz: "%s" тугмасини ўрнатиш

en: eSound Output Plugin %s
uz: eSound чиқариш плагини %s

en: load
uz: юклаш

en: minutes:seconds
uz: минут:сония

en: pixels
uz: пиксел

en: play
uz: ўйнаш

en: seconds
uz: сония

en: unable to open port `%s' (%s)
uz: "%s" (%s) портини очиб бўлмади
