jpilot 0.99.8-pre12 - en to uk translation catalogue (591 entries)

en: 
    Unable to open file: %s
uk: 
    Не вдається відкрити файл: %s

en: 
    Unable to open file: '%s': %s!
uk: 
    Не вдається відкрити файл '%s': %s!

en: 
    Unable to sync file: '%s': file corrupted?
uk: 
    Не вдається синхронізувати файл '%s': файл пошкоджений?

en:  (TODAY)
uk:  (СЬОГОДНІ)

en:  -A dump Address book.
uk:  -A дамп адресної книги.

en:  -M dump Memos.
uk:  -M дамп пам'яток.

en:  -P = do not load plugins.
uk:  -P = не завантажувати модулі.

en:  -b = Do a sync and then a backup, otherwise just do a sync.
uk:  -b = синхронізувати а потім робити резервну копію, чи просто синхронізувати.

en:  -d = run in debug mode
uk:  -d = запустити у налагоджувальному режимі

en:  -d displays debug info to stdout.
uk:  -d вивести налагоджувальну інформацію у стандартний вивід.

en:  -h = help
uk:  -h = довідка

en:  -h displays help and exits.
uk:  -h вивести версію та завершитись.

en:  -l = loop, otherwise sync once and exit.
uk:  -l = циклічно, у іншому випадку один раз виконати синхронізацію та вийти.

en:  -p {port} = Use this port to sync with instead of getting preferences.
uk:  -p {порт} = Використовувати цей порт для синхронізації замість отримання параметрів.

en:  -v = version
uk:  -v = версія

en:  -v displays version and compile options and exits.
uk:  -v вивести версію та параметри компіляції.

en:  -v displays version and exits.
uk:  -v вивести версію та завершитись.

en:  Blank lines between each record
uk:  порожніх рядків між записами

en:  If PILOTPORT is not set then it defaults to /dev/pilot.
uk:  Якщо PILOTPORT не встановлено, то типове значення /dev/pilot.

en:  J-Pilot preferences are read to get port, rate, number of backups, etc.
uk:  Читаються параметри J-Pilot для визначення порта, швидкості, кількості резервних копій, тощо.

en:  Press the HotSync button now
uk:  Зараз натисніть кнопку ГарячаСинхронізація

en:  Syncing on device %s
uk:  Синхронізація на пристрій %s

en:  The PILOTPORT, and PILOTRATE env variables are used to specify
uk:  Змінні оточення PILOTPORT та PILOTRATE використовуються для

en:  This User ID-->%d
uk:  Цей ID користувача-->"%d"

en:  This Username-->"%s"
uk:  Це ім'я користувача-->"%s"

en:  User:
uk: Користувач:

en:  may not be installed.
uk:  можливо не встановлений.

en:  plugin is invalid: [%s]
uk:  модуль неправильний: [%s]

en:  which port to sync on, and at what speed.
uk:  визначення порта та швидкості синхронізації.

en: " and change the "
uk: " та змініть "

en: %D (description substitution) is disabled in this build
uk: %D (підстановку опису) вимкнено у цій збірці

en: %D is replaced with the alarm description
uk: %D замінюється на опис сповіщення

en: %N (note substitution) is disabled in this build
uk: %D (підстановку приміток) вимкнено у цій збірці

en: %N is replaced with the alarm note
uk: %N замінюється на примітку сповіщення

en: %d is replaced with the alarm date
uk: %d замінюється на дату сповіщення

en: %d of %d records
uk: %d з %d записів

en: %s (Creator ID '%s') is up to date, fetch skipped.
uk: %s (ID автора '%s') оновлено, отримання пропущено.

en: %s doesn't appear to be a directory.
    I need it to be.
uk: %s не схожий на каталог.
    Має бути каталогом.

en: %s is a directory
uk: %s є каталогом

en: %s is replaced by the e-mail address
uk: %s замінено на адресу ел.пошти

en: %s: press the hotsync button on the cradle or "kill %d"
uk: %s: натисніть кнопку ГарячаСинхронізація на пристрої або виконайте "kill %d"

en: %s:%d Error getting app info %s
uk: %s:%d Помилка отримання інформації про додаток %s

en: %s:%d Error opening file: %s
uk: %s:%d Помилка відкривання файлу: %s

en: %s:%d Error reading category info %s
uk: %s:%d Помилка при читанні інформації категорії %s

en: %s:%d Error reading file: %s
uk: %s:%d Помилка читання файлу: %s

en: %s:%d Error unpacking app info %s
uk: %s:%d Помилка розпаковування інформації про додаток %s

en: %s:%d Record %d, field %d: Invalid type.  Expected %d, found %d
uk: %s:%d Запис %d, поле %d: Неправильний тип.  Очікувалось %d, знайдено %d

en: %t is replaced with the alarm time
uk: %t замінюється на час сповіщення

en: (Creator ID is '%s')...
uk: (ID автора '%s')...

en: -Unnamed-
uk: -Без назви-

en: /File/Export
uk: /Файл/Експорт

en: /File/Import
uk: /Файл/Імпорт

en: /File/Install User
uk: /Файл/Встановити користувача

en: /File/Preferences
uk: /Файл/Вподобання

en: /File/Restore Handheld
uk: /Файл/Відновити КПК

en: /File/_Find
uk: /Файл/З_найти

en: /File/_Install
uk: /Файл/_Встановити

en: /File/_Print
uk: /Файл/Д_рук

en: /File/_Quit
uk: /Файл/Ви_йти

en: /File/sep1
uk: /Файл/sep1

en: /File/tear
uk: /Файл/tear

en: /Help/PayBack program
uk: /Довідка/Програма PayBack

en: /View/Addresses
uk: /Вигляд/Адресна книга

en: /View/Datebook
uk: /Вигляд/Календар

en: /View/Hide Private Records
uk: /Вигляд/Сховати приватні записи

en: /View/Mask Private Records
uk: /Вигляд/Маскувати приватні записи

en: /View/Memos
uk: /Вигляд/Пам'ятки

en: /View/Show Private Records
uk: /Вигляд/Показати приватні записи

en: /View/Todos
uk: /Вигляд/Завдання

en: /View/sep1
uk: /Файл/sep1

en: /_File
uk: /_Файл

en: /_Help
uk: /_Довідка

en: /_Help/%s
uk: /_Довідка/%s

en: /_Plugins
uk: /_Модулі

en: /_Plugins/%s
uk: /_Модулі/%s

en: /_View
uk: /_Вигляд

en: 0 records
uk: 0 записів

en: 1. Choose all the applications you wish to restore.  The default is all.
uk: 1. Виберіть усі додатки, які слід відновити.  Типово відновлюються усі.

en: 2. Enter the User Name and User ID.
uk: 2. Введіть ім'я та ідентифікатор користувача.

en: 3. Press the OK button.
uk: 3. Натисніть кнопку Гаразд.

en: 4th
uk: 4-й

en: About %s
uk: Про %s

en: Account
uk: Рахунок

en: Add
uk: Додати

en: Add Record
uk: Додати запис

en: Add a new record
uk: Додати новий запис

en: Add the new record
uk: Додати новий запис

en: Address
uk: Адреса

en: Address Book
uk: Адресна книга

en: Airfare
uk: Авіатариф

en: Alarm
uk: Сповіщення

en: Alarm Command
uk: Команда сповіщення

en: Alarms
uk: Сповіщення

en: All
uk: Усі

en: All records in this category
uk: Усі записи у цій категорії

en: All records on desktop in %s will be moved to %s.
uk: Усі записи програми у %s будуть переміщені у %s.

en: Amount:
uk: Сума:

en: Annotate today in day, week, and month views
uk: Відмічати сьогоднішній день при перегляді дня, тижня та місяця

en: Append years on anniversaries in day, week, and month views
uk: Додавати роки до річниць при перегляді дня, тижня та місяця

en: Apply Changes
uk: Застосувати зміни

en: Appointment
uk: Зустріч

en: Appointment Reminder
uk: Нагадування про зустріч

en: Appointment description text > %d, truncating to %d
uk: Текст опису зустрічі > %d, обрізано до %d

en: Ask confirmation for file installation (J-Pilot -> PDA) (default YES)
uk: Підтверджувати встановлення файлів (J-Pilot -> PDA) (типово ТАК)

en: Attendees
uk: Супровід

en: Australia
uk: Австралія

en: Austria
uk: Австрія

en: Begin On Date
uk: Дата початку

en: Belgium
uk: Бельгія

en: Brazil
uk: Бразилія

en: Breakfast
uk: Сніданок

en: Browse
uk: Огляд

en: Bus
uk: Автобус

en: BusinessMeals
uk: Бізнес Ланч

en: Can't create directory %s
uk: Не можна видалити категорію %s.

en: Can't export address %d
uk: Не вдається експортувати адресу %d

en: Can't export memo %d
uk: Не вдається експортувати %d

en: Can't export todo %d
uk: Не вдається експортувати список завдань %d

en: Can't get HOME environment variable
uk: Не вдається отримати змінну оточення HOME

en: Canada
uk: Канада

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel Sync
uk: Скасувати синхронізацію

en: Cancel the modifications
uk: Скасувати зміни

en: CarRental
uk: Оренда машин

en: Case Sensitive
uk: Враховувати регістр

en: Cash
uk: Готівка

en: Category before import was: [%s]
uk: Перед імпортом категорія була: [%s]

en: Category is not legal
uk: Некоректна категорія

en: Category:
uk: Категорія:

en: Category:
uk: Категорія:

en: Cats
uk: Категорії

en: Change
    KeyRing
    Password
uk: Змінити
    пароль
    в'язки ключів

en: Character Set
uk: Набір символів

en: Check
uk: Чеки

en: Check preferences->conduits
uk: Перевірте параметри->канали

en: Check your serial port and settings
uk: Перевірте параметри послідовного порта

en: City:
uk: Місто:

en: Clear
uk: Очистити

en: Close
uk: Закрити

en: Commit the modifications
uk: Закріпити зміни

en: Company/Name
uk: Компанія/Ім'я

en: Compiled with these options:
uk: Скомпільовано з цими параметрами:

en: Completed
uk: Завершено

en: Conduits
uk: Канали

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy the selected record
uk: Копіювати видалений запис

en: Could not add category %s to remote.
uk: Не вдається додати категорію %s до віддаленої сторони.

en: Couldn't find empty DB file %s: %s
uk: Не вдається знайти порожній DB файл %s: %s

en: Couldn't find record to delete
uk: Не вдається знайти запис для видалення

en: Couldn't open PC records file
uk: Не вдається відкрити файл записів PC

en: Credit Card
uk: Кредитна картка

en: CreditCard
uk: Кредитні картки

en: Currency:
uk: Валюта:

en: Current
uk: Поточна

en: Daily Printout
uk: Роздрук дня

en: Date
uk: Дата

en: Date Due:
uk: Дата завершення:

en: Date compiled
uk: Дата завершення

en: Date:
uk: Дата:

en: DateBk Tags
uk: Теги DateBk

en: DateBk support disabled in this build
uk: Підтримка DateBk вимкнена у цій збірці

en: Datebk support
uk: Підтримка Datebk

en: Datebook
uk: Календар

en: Datebook Categories
uk: Категорії календаря

en: Datebook/Go to Today
uk: Календар/Перейти на сьогодні

en: Day
uk: День

en: Day of week
uk: День тижня

en: Day(s)
uk: день

en: Day:
uk: День:

en: Days
uk: днів

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete the selected record
uk: Повернути з видаленого стану виділений запис

en: Deleted a %s record.
uk: Видалено запис %s.

en: Deleted an %s record.
uk: Видалено запис %s.

en: Deleting a %s record failed.
uk: Видалення запису %s завершився помилкою.

en: Deleting an %s record failed.
uk: Видалення запису %s завершився помилкою.

en: Denmark
uk: Данія

en: Dial
uk: Дзвонити

en: Dial Command
uk: Команда набирання

en: Dinner
uk: Обід

en: Dismiss
uk: Відпустити

en: Do it now
uk: Виконати зараз

en: Do you want to overwrite file %s?
uk: Бажаєте перезаписати файл %s?

en: Do you want to save the changes to this record?
uk: Бажаєте зберегти зміни у цьому записі?

en: Do you want to save this new record?
uk: Бажаєте зберегти цей новий запис?

en: Doing a fast sync.
uk: Виконується швидка синхронізація.

en: Doing a slow sync.
uk: Виконується повільна синхронізація.

en: Don't tell me again!
uk: Більше не згадувати!

en: Done
uk: Завершено

en: Due
uk: До

en: Due Date
uk: Дата завершення

en: E-mail
uk: Ел.адреса

en: EU (Euro)
uk: EU (Євро)

en: Edit Categories
uk: Правка категорій

en: End On Date
uk: Дата закінчення

en: End Time
uk: Час закінчення

en: End on
uk: Закінчується

en: Enter KeyRing Password
uk: Введіть пароль в'язки ключів

en: Enter New Category
uk: Введіть нову категорію

en: Enter New Category Name
uk: Введіть нову назву категорії

en: Enter PalmOS Password
uk: Введіть пароль PalmOS

en: Enter a NEW KeyRing Password
uk: Введіть НОВИЙ пароль в'язки ключів

en: Entertainment
uk: Розваги

en: Error
uk: Помилка

en: Error Opening File
uk: Помилка при відкриванні файлу

en: Error in DateBookDB advanceUnits = %d
uk: Помилка у DateBookDB advanceUnits = %d

en: Error opening file: %s
uk: Помилка при відкриванні файлу: %s

en: Error opening file: %s
uk: Помилка при відкриванні файлу: %s

en: Error opening file: next_id
uk: Помилка при відкриванні файлу: next_id

en: Error reading %s 5
uk: Помилка при читанні %s 5

en: Error reading PC file 1
uk: Помилка при читанні файлу PC 1

en: Error reading PC file 2
uk: Помилка при читанні файлу PC 1

en: Error reading appinfo block for %s
uk: Помилка читання блоку інформації про додаток для %s

en: Error reading file
uk: Помилка при читанні файлу

en: Error reading file: %s
uk: Помилка при читанні файлу: %s

en: Error writing PC header to file: next_id
uk: Помилка запису заголовку PC у файл: next_id

en: Error writing next id to file: next_id
uk: Помилка запису наступного ідентифікатора у файл: next_id

en: Execute this command
uk: Виконати цю команду

en: Exiting with status %s
uk: Завершення зі статусом %s

en: Expense
uk: Видатки

en: Expense: Unknown category
uk: Витрати: невідома категорія

en: Expense: Unknown expense type
uk: Витрати: невідомий тип витрат

en: Expense: Unknown payment type
uk: Витрати: Невідомий тип платежу

en: Export
uk: Експорт

en: Export All Datebook Records
uk: Експортувати усі записи календар

en: Extension
uk: Розширення

en: Failed, unable to back up database %s
uk: Помилка, не вдається створити резервну копію бази даних %s

en: Failed, unable to create file %s
uk: Помилка, не вдається створити файл %s

en: Failed.
uk: Помилка.

en: Fax
uk: Факс

en: Fetching '%s' (Creator ID '%s')...
uk: Отримується '%s' (ID автора '%s')...

en: Field
uk: Поле

en: File Browser
uk: Огляд файлів

en: File doesn't appear to be address.dat format
uk: Формат файлу не схожий на address.dat

en: File doesn't appear to be datebook.dat format
uk: Формат файлу не схожий на  datebook.dat

en: File doesn't appear to be memopad.dat format
uk: Формат файлу не схожий на формат memopad.dat

en: File doesn't appear to be todo.dat format
uk: Формат файлу не схожий на формат todo.dat

en: File schema is:
uk: Схема файлу:

en: Files to be installed
uk: Файли, що будуть встановлені

en: Finished
uk: Завершено

en: Finished installing user information.
uk: Завершено занесення інформації про користувача.

en: Finished restoring handheld.
uk: Відновлення КПК завершено.

en: Finished.
uk: Завершено.

en: Finland
uk: Фінляндія

en: Font
uk: Шрифт

en: Font Selection Dialog
uk: Діалог вибору шрифту

en: Fr
uk: Пн

en: France
uk: Франція

en: Frequency is Every
uk: Повторюється кожен

en: Friday
uk: П'ятниця

en: GTK2 support
uk: Підтримка GTK2

en: Gas
uk: Газ

en: Generate Password
uk: Створити пароль

en: Germany
uk: Німеччина

en: Gifts
uk: Дарунки

en: Go to the menu "
uk: Перейдіть в меню "

en: Hide Completed ToDos
uk: Приховувати завершені завдання

en: Hide ToDos not yet due
uk: Приховувати незавершені завдання

en: Hide private records
uk: Сховати приватні записи

en: Hide private records   Ctrl-Z
uk: Сховати приватні записи   Ctrl-Z

en: Highlight calendar days with appointments
uk: Підсвічувати дні календаря із зустрічами

en: Hong Kong
uk: Гонг Конг

en: Hotel
uk: Готель

en: Hours
uk: годин

en: I can't write files in directory %s
uk: Не вдається записати файли у каталоги %s

en: I generated a new PC ID.  It is %lu
uk: Створено новий PC ID.  Він дорівнює %lu

en: Iceland
uk: Ісландія

en: Ignoring all alarms.
uk: Ігноруються усі сповіщення.

en: Ignoring past alarms.
uk: Ігноруються останні сповіщення.

en: Import
uk: Імпорт

en: Import All
uk: Імпортувати усе

en: Import File Type
uk: Тип файлу імпорту

en: Imported Memo %s
uk: Імпортована пам'ятка %s

en: Incidentals
uk: Випадковості

en: Incorrect, Reenter KeyRing Password
uk: Некоректно, введіть повторно пароль до в'язки ключів

en: Incorrect, Reenter PalmOS Password
uk: Некоректний, введіть пароль PalmOS

en: India
uk: Індія

en: Indonesia
uk: Індонезія

en: Install
uk: Встановити

en: Install %s failed
uk: Встановлення %s завершилось помилкою

en: Installed %s
uk: Встановлено %s

en: Installed Path
uk: Шлях встановлення

en: Installing %s
uk: Встановлюється %s

en: Invalid Appointment
uk: Неправильна зустріч

en: Invalid geometry specification: "%s"
uk: Неправильно вказано геометрію: "%s"

en: Ireland
uk: Ірландія

en: It is too old to work with this version of J-Pilot.
uk: Занадто давній та не підтримується цією версією J-Pilot.

en: It should be:
uk: Має бути:

en: Italy
uk: Італія

en: J-Pilot Alarm
uk: Сповіщення J-Pilot

en: J-Pilot is using the GTK2 graphical toolkit. This version of the toolkit uses UTF-8 to encode characters.
    You should select a UTF-8 charset so you can see the non-ASCII characters (accents for example).
uk: J-Pilot використовує графічну бібліотеку GTK2. Ця версія бібліотеки використовує UTF-8 для кодування символів.
    Слід вибрати набір символів UTF-8, тоді ви зможете побачити не-ASCII символи (наприклад символи з акцентами).

en: Japan
uk: Японія

en: KeyRing
uk: В'язка ключів

en: KeyRing: Try Syncing.
uk: В'язка ключів: спроба синхронізації.

en: KeyRing: file %s not found.
uk: В'язка ключів: файл %s не існує.

en: KeyRing: pack_KeyRing(): buf_size too small
uk: В'язка ключів: pack_KeyRing(): надто мале значення buf_size

en: Korea
uk: Корея

en: Last
uk: Останній

en: Last Synced UserID-->"%d"
uk: Останнє синхронізований ID користувача-->"%d"

en: Last Synced Username-->"%s"
uk: Останнє синхронізоване ім'я користувача-->"%s"

en: Last UserID = %d
uk: Останній ID користувача = %d

en: Last Username = [%s]
uk: Останнє ім'я = [%s]

en: Laundry
uk: Пральня

en: Locale
uk: Локаль

en: Lodging
uk: Житло

en: Long date format
uk: Довгий формат дати

en: Lunch
uk: Ланч

en: Luxembourg
uk: Люксембург

en: M
uk: Мс

en: Mail
uk: Пошта

en: Mail Command
uk: Команда перевірки пошти

en: Malaysia
uk: Малайзія

en: Manana support
uk: Підтримка Manana

en: Mask private records
uk: Маскувати приватні записи

en: Mask private records   Ctrl-Z
uk: Маскувати приватні записи   Ctrl-Z

en: Memo
uk: Пам'ятки

en: Memo Pad
uk: Блокнот пам'яток

en: Memo text > 65535, truncating
uk: Довжина тексту пам'ятки > 65535, обрізується

en: Mexico
uk: Мексика

en: Mileage
uk: Проїзд

en: Minutes
uk: хвилин

en: Mo
uk: Пн

en: Monday
uk: Понеділок

en: Month
uk: Місяць

en: Month(s)
uk: місяць

en: Month:
uk: Місяць:

en: Monthly Printout
uk: Роздрук місяць

en: Monthly View
uk: Перегляд місяця

en: Move
uk: Перемістити

en: My GTK colors file is
uk: Файл власних GTK кольорів

en: NLS support (foreign languages)
uk: Підтримка NLS (національні мови)

en: Name
uk: Ім'я

en: Name/Company
uk: Ім'я/Компанія

en: Netherlands
uk: Голландія

en: New
uk: Створити

en: New Record
uk: Новий запис

en: New Zealand
uk: Нова Зеландія

en: No
uk: Ні

en: No Date
uk: Дату не вказано

en: No Time
uk: Час не вказано

en: No date
uk: Немає дати

en: No records found
uk: Записів не знайдено

en: None
uk: Немає

en: Norway
uk: Норвегія

en: Not loading plugins.
uk: Не завантажено модулі.

en: Note
uk: Примітка

en: Number of backups to be archived
uk: Кількість резервних копій

en: OK
uk: Гаразд

en: OK
uk: Гаразд

en: One record
uk: Один запис

en: One record per page
uk: Один запис на сторінку

en: Open alarm windows for appointment reminders
uk: Відкривати вікна сповіщення для нагадування

en: Open failed on plugin [%s]
     error [%s]
uk: Помилка відкривання у модулі [%s]
     помилка [%s]

en: Other
uk: Інше

en: Out of memory
uk: Скінчилась пам'ять

en: Overwrite File?
uk: Перезаписати файл?

en: PC ID is 0.
uk: PC ID дорівнює 0.

en: PC file corrupt?
uk: PC файл пошкоджений?

en: Palm Password
uk: Пароль Palm

en: Paper Size
uk: Розмір паперу

en: Parking
uk: Паркування

en: Past Appointment
uk: Минула зустріч

en: Payment:
uk: Оплата:

en: Philippines
uk: Філіппіни

en: Phone
uk: Телефон

en: Phone Dialer
uk: Набирання номера

en: Phone number:
uk: номер телефону:

en: Plugin support
uk: Підтримка модулів

en: Plugin:[%s]
uk: Модуль:[%s]

en: Postage
uk: Поштові

en: Postponed Appointment
uk: Відстрочена зустріч

en: Preferences
uk: Вподобання

en: Prefix 1
uk: Префікс 1

en: Prefix 2
uk: Префікс 2

en: Prefix 3
uk: Префікс 3

en: Prepaid
uk: Передплачені

en: Print
uk: Друк

en: Print Command (e.g. lpr, or cat > file.ps)
uk: Команда друку (наприклад lpr, або cat > file.ps)

en: Print Options
uk: Параметри друку

en: Print all records
uk: Друкувати усі записи

en: Priority out of range
uk: Пріоритет поза межами

en: Priority:
uk: Пріоритет:

en: Private
uk: Приватний

en: Private record support
uk: Підтримка приватних записів

en: Question?
uk: Запитання?

en: Quick Find:
uk: Швидко знайти:

en: Quick View
uk: Зведення

en: Record Completion Date
uk: Записувати дату завершення

en: Record was marked as private
uk: Запис позначений як приватний

en: Record was not marked as private
uk: Запис не позначений як приватний

en: Record will be put in category [%s]
uk: Запис був у категорії [%s]

en: Remind me
uk: Нагадати

en: Remind me later
uk: Нагадати пізніше

en: Remove
uk: Видалити

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Repeat by:
uk: Повторюється у:

en: Repeat on Days:
uk: Повторюється у дні:

en: Restore Handheld
uk: Відновити КПК

en: Sa
uk: Сб

en: Saturday
uk: Субота

en: Save Changed Record?
uk: Зберегти змінені записи?

en: Save New Record?
uk: Зберегти новий запис?

en: Save as
uk: Зберегти як

en: Search
uk: Пошук

en: Search for:
uk: Шукати:

en: Select a UTF-8 encoding
uk: Виберіть кодування UTF-8

en: Select records to be exported
uk: Виберіть записи для експорту

en: Serial Port (/dev/ttyS0, /dev/pilot)
uk: Послідовний порт (/dev/ttyS0, /dev/pilot)

en: Serial Rate (Does not affect USB)
uk: Швидкість послідовного порта (не впливає на USB)

en: Settings
uk: Параметри

en: Short date format
uk: Короткий формат дати

en: Show
    In List
uk: Показувати
    у списку

en: Show ToDos
uk: Показувати завдання

en: Show deleted records (default NO)
uk: Показувати видалені записи (типово НІ)

en: Show modified deleted records (default NO)
uk: Показувати змінені записи (типово НІ)

en: Show popup tooltips (default YES)
uk: Показувати підказки (типово ТАК)

en: Show private records
uk: Показати приватні записи

en: Show private records   Ctrl-Z
uk: Показати приватні записи   Ctrl-Z

en: Singapore
uk: Сінгапур

en: Skip
uk: Пропустити

en: Skipping %s (Creator ID '%s')
uk: Пропускається %s (ID автора '%s')

en: Snack
uk: Закуска

en: Spain
uk: Іспанія

en: Start Time
uk: Час початку

en: Starts on
uk: Починається

en: Su
uk: Нд

en: Subway
uk: Метро

en: Sunday
uk: Неділя

en: Supplies
uk: Постачальники

en: Sweden
uk: Швеція

en: Switzerland
uk: Швейцарія

en: Sync %s (%s)
uk: Триває синхронізація %s (%s)

en: Sync Anyway
uk: Синхронізувати все одно

en: Sync Manana
uk: Синхронізувати Manana

en: Sync Problem
uk: Помилка синхронізації

en: Sync address
uk: Синхронізувати адреси

en: Sync canceled
uk: Синхронізацію перервано

en: Sync datebook
uk: Синхронізувати календар

en: Sync memo
uk: Синхронізувати пам'ятки

en: Sync memo32 (pedit32)
uk: Синхронізувати memo32 (pedit32)

en: Sync todo
uk: Синхронізувати завдання

en: Sync your palm to the desktop
    and then do a backup
uk: Синхронізувати palm з програмою
    потім зробити резервну копію

en: Sync your palm to the desktop   Ctrl-Y
uk: Синхронізувати palm з програмою   Ctrl-Y

en: Syncing %s
uk: Триває синхронізація %s

en: Taiwan
uk: Тайвань

en: Task
uk: Завдання

en: Taxi
uk: Таксі

en: Telephone
uk: Телефон

en: Th
uk: Чт

en: Thailand
uk: Таїланд

en: Thank you for using J-Pilot.
uk: Дякуємо за використання J-Pilot.

en: The End Date of this appointment
    is before the start date.
uk: Дата закінчення цієї зустрічі більш рання,
    ніж дата початку.

en: The category %s can't be used more than once
uk: Категорія %s не може використовуватись більше ніж один раз

en: The first day of the week is
uk: Перший день тижня

en: The maximum number of categories (16) are already used
uk: Вже використано максимальну кількість категорій (16)

en: There are %d records in %s.
    Do you want to move them to %s, or delete them?
uk: %d записів у %s.
    Ви хочете перемістити їх у %s, чи видалити їх?

en: There is no export support for this conduit.
uk: Для цього каналу експорт не підтримується.

en: There is no import support for this conduit.
uk: Для цього каналу імпорт не підтримується.

en: There is no print support for this conduit.
uk: Для цього каналу друк не підтримується.

en: This Event has no particular time
uk: Ця подія не має особливого часу

en: This PC = %lu
uk: Цей PC = %lu

en: This appointment can either
    repeat on the 4th %s
    of the month, or on the last
    %s of the month.
    Which do you want?
uk: Ця зустріч може повторюватись
    або кожної 4-ї %s
    місяця, або у останній
    %s місяця.
    Що ви обираєте?

en: This event will not repeat
uk: Ця подія не повторюється

en: This is a repeating event.
    Do you want to apply these
    changes to just the CURRENT
    event, or ALL of the
    occurrences of this event?
uk: Це періодична подія.
    Бажаєте застосувати ці зміни
    лише до ПОТОЧНОЇ події,
    чи до усіх таких подій?

en: This palm doesn't have the same user name
    or user ID as the one that was synced the
    last time.  Syncing could have unwanted effects.
    Read the user manual if you are uncertain.
uk: Назва або ідентифікатор користувача цього пристрою palm
    відрізняється від назви або ідентифікатора, що були під час
    останньої синхронізації.  Синхронізація може призвести до небажаних
    ефектів. Якщо щось незрозуміло, читайте довідку користувача.

en: This palm has a NULL user id.
    Every palm must have a unique user id in order to sync properly.
    If it has been hard reset, use restore from the menu to restore it,
    or use pilot-xfer.
    To add a user name and ID use the install-user command line tool,
    or use install-user from the menu
    Read the user manual if you are uncertain.
uk: Ідентифікатор користувача цього пристрою palm дорівнює NULL.
    Що синхронізація відбувалась правильно, кожен palm повинен мати
    унікальний ідентифікатор. Якщо він був скинутий, відновіть його у,
    меню відновлення або використовуючи pilot-xfer.
    Щоб додати ім'я та ідентифікатор користувача використовуйте
    програму install-user, або пункт меню Встановити користувача.
    Якщо щось незрозуміло, читайте довідку користувача.

en: This plugin is version (%d.%d).
uk: Цей модуль версії (%d.%d).

en: This record is already deleted.
    It is scheduled to be deleted from the Palm on the next sync.
uk: Цей запис вже видалено.
    Він запланований на видалення з Palm при черговій синхронізації.

en: This record is deleted.
    Undelete it or copy it to make changes.
uk: Запис видалений.
    Щоб внести зміни поверніть його з видаленого стану або скопіюйте.

en: This will overwrite data that is currently on the handheld.
uk: Це призведе до запису даних у КПК.

en: Thursday
uk: Четвер

en: Time
uk: Час

en: Time format
uk: Формат часу

en: Tips
uk: Особливі

en: To change to a hidden directory type it below and hit TAB
uk: Щоб змінити прихований каталог, наберіть його назву нижче та натисніть Tab

en: To restore your handheld:
uk: Щоб відновити КПК:

en: ToDo
uk: Завдання

en: ToDo List
uk: Перелік завдань

en: ToDo description text > %d, truncating to %d
uk: Текст опису завдання > %d, обрізано до %d

en: ToDo note text > %d, truncating to %d
uk: Текст пам'ятки до завдання > %d, обрізано до %d

en: Today
uk: Сьогодні

en: Today is %%A, %s %s
uk: Сьогодні %%A, %s %s

en: Today is %A, %x %X
uk: Сьогодні %A, %x %X

en: Tolls
uk: Мито

en: Too many categories on remote.
uk: Надто багато категорій для віддаленої сторони.

en: Train
uk: Поїзд

en: Tu
uk: Вт

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Type:
uk: Тип:

en: USB support
uk: Підтримка USB

en: Unable to open %s%s file
uk: Не вдається відкрити файл %s%s

en: Unable to open %s.alarms file
uk: Не вдається відкрити %s

en: Unable to open PC records file
uk: Не вдається відкрити файл записів PC

en: Unable to open file: %s
uk: Не вдається відкрити файл: %s

en: Unable to open file: %s%s
uk: Не вдається відкрити файл: %s%s

en: Unable to open log file
uk: Не вдається відкрити файл журналу

en: Unable to open log file, giving up.
uk: Не вдається відкрити файл журналу, спроби закінчені.

en: Unable to open pipe
uk: Не вдається відкрити канал

en: Unable to read home dir
uk: Не вдається прочитати домашній каталог

en: Undelete
uk: Повернути з видаленого стану

en: Undelete the selected record
uk: Повернути з видаленого стану виділений запис

en: Unfiled
uk: Не представлене

en: United Kingdom
uk: Велика Британія

en: United States
uk: США

en: Unknown PC header version = %d
uk: Невідома версія заголовка PC = %d

en: Unknown command from sync process
uk: Невідома команда від процесу синхронізації

en: Unknown export type
uk: Невідомий тип експорту

en: Unknown export type
uk: Невідомий тип експорту

en: Unknown format, file has wrong schema
uk: Невідомий формат, файл має неправильну схему

en: Unknown header version %d
uk: Невідома версія заголовка %d

en: Unknown repeatType (%d) found in DatebookDB
uk: У DatebookDB знайдено невідомий repeatType (%d)

en: Unknown repeatType found in DatebookDB
uk: Знайдено невідомий repeatType у DatebookDB

en: Use Ctrl and Shift Keys
uk: Користуйтесь клавішами Ctrl та Shift

en: Use DateBk note tags
uk: Використовувати DateBk тег приміток

en: Use J-OS (Not Japanese PalmOS:WorkPad/CLIE)
uk: Використовувати J-OS (Не японська PalmOS:WorkPad/CLIE)

en: Use Manana database
uk: Використовувати базу даних Manana

en: Use Memo32 (pedit32)
uk: Використовувати Memo32 (pedit32)

en: Use default number of days due
uk: Використовувати типову кількість потрібних днів

en: User ID
uk: Ідентифікатор користувача

en: User ID is %d
uk: ID користувача %d

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Username = [%s]
uk: Ім'я користувача = [%s]

en: Username is "%s"
uk: Ім'я користувача "%s"

en: Vendor:
uk: Виробник:

en: View appointments by month
uk: Переглянути зустрічі місяця

en: View appointments by week
uk: Переглянути зустрічі тижня

en: W
uk: Тж

en: WARNING: executing arbitrary shell commands can be dangerous!!!
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: виконання довільних сценаріїв оболонки може бути небезпечним!!!

en: We
uk: Ср

en: Wednesday
uk: Середа

en: Week
uk: Тиждень

en: Week(s)
uk: тиждень

en: Weekly Printout
uk: Роздрук тижня

en: Weekly View
uk: Перегляд тижня

en: While reading %s%s line 1:[%s]
uk: при читанні %s%s рядок 1:[%s]

en: Writing a %s record failed.
uk: Записування запису %s завершився помилкою.

en: Writing an %s record failed.
uk: Записування запису %s завершився помилкою.

en: Wrong Version
uk: Неправильна версія

en: Wrote a %s record.
uk: Записано запис %s.

en: Wrote an %s record.
uk: Записано запис %s.

en: Year
uk: Рік

en: Year(s)
uk: рік

en: Year:
uk: Рік:

en: Yes
uk: Так

en: You can not have a weekly repeating appointment that doesn't repeat on any day of the week.
uk: Щотижнева зустріч, що не повторюється у жоден із днів тижня неможлива.

en: You can't delete category %s.
uk: Не можна видалити категорію %s.

en: You can't edit category %s.
uk: Не можна редагувати категорію %s.

en: You can't modify a record that is deleted
uk: Не можна змінювати видалений запис

en: You cannot have an appointment that repeats every %d %s(s)
uk: Зустріч, що повторюється кожні %d %s(s) неможлива.

en: You may need to sync to update J-Pilot.
uk: Необхідна синхронізація для оновлення J-Pilot.

en: You must select a category to delete
uk: Необхідно вибрати категорію для видалення

en: You must select a category to rename
uk: Необхідно вибрати категорію для перейменування

en: Your HOME environment variable is too long for me
uk: Значення змінної оточення HOME надто довге

en: account:
uk: рахунок:

en: address
uk: адреса

en: category name
uk: назва категорії

en: datebook
uk: календар

en: day
uk: день

en: debug
uk: налагодження

en: disk: number of records = %d
uk: disk: кількість записів = %d

en: dlp_DeleteRecord failed
    This could be because the record was already deleted on the Palm
uk: Помилка у dlp_DeleteRecord()
    Це може бути через те, що запис був вже видалений у Palm

en: error
uk: помилка

en: executing command = [%s]
uk: виконується команда = [%s]

en: field count != %d, unknown format
uk: кількість полів != %d, невідомий формат

en: fields per row count != %d, unknown format
uk: кількість полів на рядок != %d, невідомий формат

en: fseek failed - fatal error
uk: помилка при fseek() - фатальна помилка

en: infinite loop
uk: нескінчений цикл

en: infinite loop, breaking
uk: нескінченний цикл, переривається

en: invalid state file %s line %d
uk: неправильний стан файлу %s рядок %d

en: lock failed
uk: помилка блокування

en: memo
uk: пам'ятки

en: month
uk: місяць

en: name:
uk: ім'я:

en: no
uk: ні

en: none
uk: немає

en: number of records = %d
uk: кількість записів = %d

en: open lock file failed
uk: Не вдається відкрити файл блокування

en: palm: number of records = %d
uk: palm: кількість записів = %d

en: password:
uk: пароль:

en: pilot-link version
uk: версія pilot-link

en: plugin ?
uk: модуль ?

en: read of file terminated
uk: читання файлу перервано

en: rename failed
uk: помилка перейменування

en: sync file is locked by pid %d
uk: файл синхронізації заблокований процесом з номером %d

en: sync is locked by pid %d
uk: синхронізацію заблоковано процесом з номером %d

en: todo
uk: завдання

en: unknown type =
uk: невідомий тип =

en: unlock failed
uk: помилка розблокування

en: week
uk: тиждень

en: year
uk: рік

en: yes
uk: так
