gtk20 - en to pl translation catalogue (894 entries)

en: "%s" could not be converted to a value of type "%s" for attribute "%s"
pl: "%s" nie może zostać zmienione na wartość typu "%s" dla atrybutu "%s"

en: "%s" is not a valid attribute name
pl: "%s" nie jest poprawną nazwą atrybutu

en: "%s" is not a valid attribute type
pl: "%s" nie jest poprawnym rodzajem atrybutu

en: "%s" is not a valid value for attribute "%s"
pl: "%s" nie jest prawidłową wartością dla atrybutu "%s"

en: "Deepness" of the color.
pl: "Głębia" koloru.

en: %1$s on %2$s
pl: %1$s na %2$s

en: %d byte | %d bytes
pl[0]: %d bajt
pl[1]: %d bajty
pl[2]: %d bajtów

en: %s job #%d
pl: %s: zadanie #%d

en: '%s' already exists in the bookmarks list
pl: "%s" już istnieje na liście zakładek

en: '%s' does not exist in the bookmarks list
pl: "%s" nie istnieje na liście zakładek

en: (Empty)
pl: (Pusty)

en: (None)
pl: (brak)

en: (disabled)
pl: (wyłączone)

en: (unknown)
pl: (nieznane)

en: --- No Tip ---
pl: --- Brak podpowiedzi ---

en: <%s> element has invalid id "%s"
pl: Element <%s> zawiera niepoprawne id "%s"

en: <%s> element has neither a "name" nor an "id" attribute
pl: Element <%s> nie ma ani atrybutu "nazwa" ani atrybutu "id"

en: <b>Any Printer</b>
    For portable documents
pl: <b>Dowolna drukarka</b>
    Dla przenośnych dokumentów

en: A <%s> element has already been specified
pl: Element <%s> został już określony

en: A <text> element can't occur before a <tags> element
pl: Element <text> nie może wystąpić przed elementem <tags>

en: A file named "%s" already exists.  Do you want to replace it?
pl: Plik o nazwie "%s" już istnieje. Czy chcesz go zastąpić?

en: A_t:
pl: _O:

en: About %s
pl: Informacje o %s

en: Accelerator|Disabled
pl: Wyłączony

en: Add Cover Page
pl: Strona tytułowa

en: Add the current folder to the bookmarks
pl: Dodaje bieżący folder do zakładek

en: Add the folder '%s' to the bookmarks
pl: Dodaje folder "%s" do zakładek

en: Add the selected folder to the Bookmarks
pl: Dodaje wybrany folder do zakładek

en: Add the selected folders to the bookmarks
pl: Dodaje zaznaczone foldery do zakładek

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: All sheets
pl: Wszystkie kartki

en: Amharic (EZ+)
pl: Amharski (EZ+)

en: Amount of blue light in the color.
pl: Ilość niebieskiego światła w kolorze.

en: Amount of green light in the color.
pl: Ilość zielonego światła w kolorze.

en: Amount of red light in the color.
pl: Ilość czerwonego światła w kolorze.

en: Anonymous tag found and tags can not be created.
pl: Znaleziono anonimowy znacznik i znaczniki nie mogą zostać utworzone.

en: Application
pl: Aplikacja

en: Arrow spacing
pl: Odstęp strzałki

en: Artwork by
pl: Grafika

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
pl: Atrybut "%s" jest niepoprawny w tym kontekście na elemencie <%s>

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
pl: Atrybut "%s" użyty dwukrotnie na tym samym elemencie <%s>

en: Auto Select
pl: Wybór automatyczny

en: Axes
pl: Osie

en: BMP image has bogus header data
pl: Błędny nagłówek obrazu BMP

en: BMP image has unsupported header size
pl: Obraz BMP zawiera nagłówek o nieobsługiwanym rozmiarze

en: Bad code encountered
pl: Napotkano błędny kod

en: Be_fore:
pl: P_rzed:

en: Best _Fit
pl: _Dopasowanie

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
pl: Liczba bitów na kanał obrazu PNG jest niepoprawna.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
pl: Liczba bitów na kanał przekształconego PNG nie jest równa 8.

en: Bookmark saving failed: %s
pl: Zapisanie zakładki nie powiodło się: %s

en: Both "id" and "name" were found on the <%s> element
pl: Zarówno "id" jak i "nazwa" zostały znalezione w elemencie <%s>

en: Brightness of the color.
pl: Jasność koloru.

en: CLASS
pl: KLASA

en: COLORS
pl: KOLORY

en: C_ollate
pl: _Posegregowane

en: C_onnect
pl: P_ołącz

en: C_reate
pl: U_twórz

en: C_redits
pl: Z_asługi

en: C_urrent
pl: _Bieżącą

en: Cache file created successfully.
pl: Pomyślnie utworzono plik bufora.

en: Cannot allocate TGA header memory
pl: Nie można przydzielić pamięci na nagłówek obrazu TGA

en: Cannot allocate colormap entries
pl: Nie można przydzielić elementów palety kolorów

en: Cannot allocate colormap structure
pl: Nie można przydzielić struktury palety kolorów

en: Cannot allocate memory for IOBuffer data
pl: Nie można przydzielić pamięci na dane IOBuffer

en: Cannot allocate memory for IOBuffer struct
pl: Nie można przydzielić pamięci na strukturę IOBuffer

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
pl: Nie można przydzielić pamięci na strukturę kontekstu TGA

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
pl: Nie można przydzielić pamięci na odczytanie pliku PNM

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
pl: Nie można przydzielić pamięci na odczytanie pliku XPM

en: Cannot allocate new pixbuf
pl: Nie można przydzielić nowego obiekt pixbuf

en: Cannot allocate temporary IOBuffer data
pl: Nie można przydzielić tymczasowych danych IOBuffer

en: Cannot change to folder because it is not local
pl: Nie można przejść do folderu, ponieważ nie jest on lokalny

en: Cannot read XPM colormap
pl: Nie można odczytać palety kolorów XPM

en: Cannot realloc IOBuffer data
pl: Nie można ponownie przydzielić danych IOBuffer

en: Circular table entry in GIF file
pl: Zapętlona pozycja tabeli w pliku GIF

en: Cl_ear
pl: _Wyczyść

en: Classified
pl: Sklasyfikowane

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
pl: Kliknij ten zakraplacz, a następnie dowolny punkt obrazu, aby pobrać z niego kolor.

en: Click this palette entry to make it the current color. To change this entry, drag a color swatch here or right-click it and select "Save color here."
pl: Kliknij ten element palety, aby wybrać go jako bieżący kolor. Aby zmienić ten element, przeciągnij tutaj próbkę koloru lub kliknij prawym przyciskiem i wybierz "Zapisz kolor w tym miejscu".

en: Color
pl: Kolor

en: Color Selection
pl: Wybór koloru

en: Color Wheel
pl: Koło kolorów

en: Color _name:
pl: Nazwa _koloru:

en: Command Line
pl: Wiersz poleceń

en: Compressed icons are not supported
pl: Skompresowane ikony nie są obsługiwane

en: Confidential
pl: Poufne

en: Copie_s:
pl: Kopi_e:

en: Copies
pl: Kopie

en: Copy URL
pl: Skopiuj URL

en: Copy _Location
pl: S_kopiuj położenie

en: Could not add a bookmark
pl: Nie można dodać zakładki

en: Could not add a bookmark for '%s' because it is an invalid path name.
pl: Nie można dodać zakładki dla "%s" ponieważ jest to niepoprawna nazwa ścieżki.

en: Could not clear list
pl: Nie można wyczyścić elementu

en: Could not find the icon '%s'. The '%s' theme
    was not found either, perhaps you need to install it.
    You can get a copy from:
    	%s
pl: Nie można odnaleźć ikony "%s". Motyw "%s"
    również nie został znaleziony, prawdopodobnie należy je zainstalować.
    Ich kopię można pobrać z:
    	%s

en: Could not get a stock icon for %s
pl: Nie można pobrać typowej ikony dla %s

en: Could not get image height (bad TIFF file)
pl: Nie można uzyskać wysokości obrazu (niepoprawny plik TIFF)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
pl: Nie można uzyskać szerokości obrazu (niepoprawny plik TIFF)

en: Could not get information for file '%s': %s
pl: Nie można pobrać informacji dla pliku "%s": %s

en: Could not mount %s
pl: Nie można zamontować %s

en: Could not obtain root folder
pl: Nie można uzyskać folderu głównego (root)

en: Could not remove bookmark
pl: Nie można usunąć zakładki

en: Could not remove item
pl: Nie można usunąć elementu

en: Could not rename %s back to %s: %s.
pl: Nie można zmienić nazwy %s z powrotem na %s: %s.

en: Could not rename %s to %s: %s
pl: Nie można zmienić nazwy %s na %s: %s

en: Could not rename %s to %s: %s, removing %s then.
pl: Nie można zmienić nazwy %s na %s: %s, usuwanie %s.

en: Could not retrieve information about the file
pl: Nie można pobrać informacji o pliku

en: Could not select file
pl: Nie można wybrać pliku

en: Could not select file '%s' because it is an invalid path name.
pl: Nie można wybrać pliku "%s" ponieważ jest to niepoprawna nazwa ścieżki.

en: Could not send the search request
pl: Nie można wysłać żądania wyszukiwania

en: Could not start the search process
pl: Nie można rozpocząć procesu wyszukiwania

en: Couldn't allocate memory for context buffer
pl: Nie można przydzielić pamięci dla bufora kontekstu

en: Couldn't allocate memory for header
pl: Nie można przydzielić pamięci dla nagłówka

en: Couldn't allocate memory for line data
pl: Nie można przydzielić pamięci dla danych linii

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
pl: Brak pamięci na odczytanie pliku JPEG

en: Couldn't allocate memory for paletted data
pl: Nie można przydzielić pamięci dla danych palety

en: Couldn't allocate memory for saving BMP file
pl: Nie można przydzielić pamięci do zapisu pliku BMP

en: Couldn't convert filename
pl: Nie można przekonwertować nazwy pliku

en: Couldn't create new pixbuf
pl: Nie można utworzyć nowego bufora piksmapy

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
pl: Nie można rozpoznać formatu obrazu w pliku "%s"

en: Couldn't save the rest
pl: Nie można zapisać reszty

en: Couldn't write to BMP file
pl: Nie można zapisać do pliku BMP

en: Couldn't write to TIFF file
pl: Nie można zapisać do pliku TIFF

en: Create Fo_lder
pl: Utwórz fo_lder

en: Create in _folder:
pl: Utwórz w fold_erze:

en: Credits
pl: Zasługi

en: Cu_t
pl: _Wytnij

en: Cursor hotspot outside image
pl: Gorący punkt poza obrazem

en: Custom %.2fx%.2f
pl: Własny %.2fx%.2f

en: Custom Size %d
pl: Własny rozmiar %d

en: Custom size
pl: Własny rozmiar

en: Cyrillic (Transliterated)
pl: Cyrylica (transliterowana)

en: DISPLAY
pl: EKRAN

en: De_lete File
pl: _Usuń plik

en: Decrease Indent
pl: Zmniejszenie wcięcia

en: Default
pl: Domyślnie

en: Delete File
pl: Usunięcie pliku

en: Desktop
pl: Pulpit

en: Didn't get all lines of PCX image
pl: Nie pobrano wszystkich linii obrazu PCX

en: Dimensions of TIFF image too large
pl: Zbyt duże wymiary obrazu TIFF

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Do use the Wintab API [default]
pl: Bez używania API Wintab [domyślnie]

en: Documented by
pl: Dokumentacja

en: Don't batch GDI requests
pl: Bez grupowania żądań GDI

en: Don't check for the existence of index.theme
pl: Bez sprawdzania istnienia index.theme

en: Don't include image data in the cache
pl: Bez włączania danych obrazów do bufora

en: Don't use the Wintab API for tablet support
pl: Bez używania API Wintab przy obsłudze tabletów

en: Down Path
pl: W dół ścieżki

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
pl: Element <%s> nie jest dopuszczalny poniżej <%s>

en: Empty
pl: Pusty

en: Error
pl: Błąd

en: Error creating folder '%s': %s
pl: Błąd przy tworzeniu folderu "%s": %s

en: Error deleting file '%s': %s
pl: Błąd podczas usuwaniu pliku "%s": %s

en: Error from StartDoc
pl: Błąd z StartDoc

en: Error getting information for '%s': %s
pl: Błąd przy pobieraniu informacji dla "%s": %s

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
pl: Błąd przy interpretacji pliku z obrazem JPEG (%s)

en: Error launching preview
pl: Błąd uruchamiania podglądu

en: Error loading icon: %s
pl: Błąd przy odczytywaniu ikony: %s

en: Error printing
pl: Błąd podczas drukowania

en: Error renaming file "%s" to "%s": %s
pl: Błąd przy zmianie nazwy pliku "%s" na "%s": %s

en: Error renaming file "%s": %s
pl: Błąd podczas zmiany nazwy pliku "%s": %s

en: Error renaming file to "%s": %s
pl: Błąd podczas zmiany nazwy pliku na "%s": %s

en: Error writing to image file: %s
pl: Błąd przy zapisie do pliku obrazu: %s

en: Even sheets
pl: Kartki parzyste

en: Excess data in file
pl: W pliku występują nadmiarowe dane

en: FLAGS
pl: ZNACZNIKI

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
pl: Nie można zamknąć pliku "%s" po zapisaniu w nim obrazu. Mogło dojść do niezapisania części danych: %s

en: Failed to load RGB data from TIFF file
pl: Nie można odczytać danych RGB z pliku TIFF

en: Failed to load TIFF image
pl: Nie można odczytać obrazu TIFF

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
pl: Nie można odczytać animacji "%s": przyczyna nieznana; prawdopodobnie plik z animacją jest uszkodzony

en: Failed to load icon
pl: Nie można wczytać ikony

en: Failed to load image '%s': %s
pl: Nie można odczytać obrazu "%s": %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
pl: Nie można odczytać obrazu "%s": przyczyna nieznana; prawdopodobnie uszkodzony plik z obrazem

en: Failed to open '%s' for writing: %s
pl: Nie można otworzyć "%s" do zapisu: %s

en: Failed to open TIFF image
pl: Nie można otworzyć obrazu TIFF

en: Failed to open file '%s': %s
pl: Nie można otworzyć pliku "%s": %s

en: Failed to open temporary file
pl: Nie można otworzyć pliku tymczasowego

en: Failed to read from temporary file
pl: Nie można odczytać pliku tymczasowego

en: Failed to rewrite header
pl: Nie można przepisać nagłówka

en: Failed to save TIFF image
pl: Nie można zapisać obrazu TIFF

en: Failed to write TIFF data
pl: Nie można zapisać danych TIFF

en: Failed to write cache file: %s
pl: Nie można zapisać pliku bufora: %s

en: Failed to write folder index
pl: Nie można zapisać indeksu folderu

en: Failed to write hash table
pl: Nie można zapisać tablicy haszującej

en: Failed to write header
pl: Nie można zapisać nagłówka

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
pl: Przy odczycie pliku XBM nie powiódł się zapis do pliku tymczasowego

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
pl: Przy odczycie pliku XPM nie powiódł się zapis do pliku tymczasowego

en: Failure reading GIF: %s
pl: Błąd przy odczycie obrazu GIF: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
pl: Poważny błąd w pliku z obrazem PNG: %s

en: Fatal error reading PNG image file
pl: Poważny błąd przy odczycie pliku z obrazem PNG

en: Fatal error reading PNG image file: %s
pl: Poważny błąd przy odczycie pliku z obrazem PNG: %s

en: File
pl: Plik

en: File System
pl: System plików

en: File System Root
pl: System plików

en: File does not appear to be a GIF file
pl: Plik nie wydaje się być plikiem GIF

en: File not found: %s
pl: Nie odnaleziono pliku: %s

en: Files
pl: Pliki

en: Find and _Replace
pl: Znajdź i z_mień

en: Finishing
pl: Kończenie

en: Fol_ders
pl: _Foldery

en: Folder unreadable: %s
pl: Nie można odczytać folderu: %s

en: Folders
pl: Foldery

en: Font
pl: Czcionka

en: Font Selection
pl: Wybór czcionki

en: Full Volume
pl: Pełna głośność

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
pl: Plik GIF nie zawiera wszystkich wymaganych danych (może został obcięty?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
pl: Obraz GIF nie ma globalnej palety kolorów, a ramka wewnątrz nie ma palety lokalnej.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
pl: Obraz GIF jest uszkodzony (niepoprawna kompresja LZW)

en: GIF image loader cannot understand this image.
pl: Ten obraz jest niezrozumiały dla modułu odczytującego obrazy GIF.

en: GIF image was truncated or incomplete.
pl: Plik GIF został obcięty lub jest niekompletny.

en: GTK+ Options
pl: Opcje GTK+

en: GTK+ debugging flags to set
pl: Ustawione znaczniki śledzenia GTK+

en: GTK+ debugging flags to unset
pl: Wyczyszczone znaczniki śledzenia GTK+

en: Gdk debugging flags to set
pl: Ustawiane znaczniki śledzenia Gdk

en: Gdk debugging flags to unset
pl: Wyczyszczone znaczniki śledzenia Gdk

en: General
pl: Ogólne

en: Group
pl: Grupa

en: High
pl: Wysoki

en: Icon '%s' not present in theme
pl: Ikona "%s" jest nieobecna w motywie

en: Icon has zero height
pl: Wysokość ikony jest zerowa

en: Icon has zero width
pl: Szerokość ikony jest zerowa

en: Image Quality
pl: Jakość obrazu

en: Image file '%s' contains no data
pl: Plik z obrazem "%s" nie zawiera danych

en: Image format unknown
pl: Nieznany format obrazu

en: Image has invalid width and/or height
pl: Obraz posiada niepoprawną szerokość i/lub wysokość

en: Image has unsupported bpp
pl: Obraz zawiera nieobsługiwaną wartość bpp

en: Image has unsupported number of %d-bit planes
pl: Obraz zawiera nieobsługiwaną liczbę %d-bitowych płaszczyzn

en: Image has zero height
pl: Wysokość obrazu jest zerowa

en: Image has zero width
pl: Szerokość obrazu jest zerowa

en: Image header corrupt
pl: Uszkodzony nagłówek obrazu

en: Image pixel data corrupt
pl: Uszkodzone dane o pikselach obrazu

en: Image too large to be saved as ICO
pl: Obraz jest za duży aby mógł być zapisany jako ICO

en: Image type '%s' is not supported
pl: Obrazy typu "%s" nie są obsługiwane

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different GTK version?
pl: Moduł %s do wczytywania obrazów nie eksportuje właściwego interfejsu; być może pochodzi on z innej wersji GTK+?

en: Increase Indent
pl: Zwiększenie wcięcia

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
pl: Funkcja przyrostowego odczytu obrazów typu "%s" nie jest obsługiwana

en: Information
pl: Informacja

en: Input
pl: Wejście

en: Input _Methods
pl: _Metody wejściowe

en: Insufficient memory to load PNG file
pl: Brak pamięci na odczytanie pliku PNG

en: Insufficient memory to load PNM context struct
pl: Brak pamięci na wczytanie struktury kontekstu PNM

en: Insufficient memory to load PNM file
pl: Brak pamięci na odczytanie pliku PNM

en: Insufficient memory to load XBM image file
pl: Brak pamięci na odczytanie pliku XBM

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
pl: Brak pamięci na odczytanie pliku, spróbuj zamknąć pewne aplikacje aby zwolnić pamięć

en: Insufficient memory to open TIFF file
pl: Brak pamięci na odczytanie pliku TIFF

en: Insufficient memory to save image into a buffer
pl: Brak pamięci do zapisu obrazu do bufora

en: Insufficient memory to save image to callback
pl: Brak pamięci do zapisu obrazu do odczytu

en: Insufficient memory to store a %ld by %ld image; try exiting some applications to reduce memory usage
pl: Brak pamięci na przechowanie obrazu o wymiarach %ld na %ld punktów; spróbuj zmniejszyć zapotrzebowanie na pamięć kończąc pewne aplikacje

en: Internal error in the GIF loader (%s)
pl: Wewnętrzny błąd w module odczytującym obrazy GIF (%s)

en: Internal error: Image loader module '%s' failed to complete an operation, but didn't give a reason for the failure
pl: Błąd wewnętrzny: Moduł "%s" odczytujący obrazy nie ukończył operacji, nie podając przyczyny niepowodzenia

en: Inuktitut (Transliterated)
pl: Eskimoski (transliterowany)

en: Invalid URI
pl: Niepoprawny URI

en: Invalid UTF-8
pl: Niepoprawny napis UTF-8

en: Invalid XBM file
pl: Niepoprawny plik XBM

en: Invalid XPM header
pl: Niepoprawny nagłówek XPM

en: Invalid argument to PrintDlgEx
pl: Niepoprawny argument do PrintDlgEx

en: Invalid file name
pl: Niepoprawna nazwa pliku

en: Invalid filename: %s
pl: Niepoprawna nazwa pliku: %s

en: Invalid handle to PrintDlgEx
pl: Nieprawidłowy uchwyt do PrintDlgEx

en: Invalid header in animation
pl: Niepoprawny nagłówek animacji

en: Invalid header in icon
pl: Niepoprawny nagłówek ikony

en: Invalid pointer to PrintDlgEx
pl: Nieprawidłowy wskaźnik do PrintDlgEx

en: Invalid root element: '%s'
pl: Niepoprawny element rdzenny: %s

en: Invalid type function: `%s'
pl: Niepoprawna funkcja typu: "%s"

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
pl: Jakość obrazu JPEG musi być wartością od 0 do 100; wartość "%d" nie jest dozwolona.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
pl: Jakość obrazu JPEG musi być wartością od 0 do 100; wartość "%s" nie jest poprawna.

en: Job
pl: Zadanie

en: Job Details
pl: Szczegóły zadania

en: Justify|_Center
pl: _Wyśrodkowanie

en: Justify|_Fill
pl: Do lewej _i prawej

en: Justify|_Left
pl: Do _lewej

en: Justify|_Right
pl: Do p_rawej

en: Keys
pl: Klawisze

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
pl: Klucze elementów tekstowych PNG muszą być znakami ASCII.

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
pl: Klucze elementów tekstowych PNG muszą mieć długość od 1 do 79 znaków.

en: LRE Left-to-right _embedding
pl: LRE - _osadzenie od lewej do prawej

en: LRM _Left-to-right mark
pl: LRM - znacznik kierunku od _lewej do prawej

en: LRO Left-to-right _override
pl: LRO - _nałożenie od lewej do prawej

en: Landscape
pl: Poziomo

en: Layout
pl: Układ

en: License
pl: Licencja

en: Load additional GTK+ modules
pl: Wczytuje dodatkowe moduły GTK+

en: Location
pl: Położenie

en: Low
pl: Niski

en: MODULES
pl: MODUŁY

en: Make X calls synchronous
pl: Synchroniczna komunikacja z serwerem X

en: Make all warnings fatal
pl: Traktowanie ostrzeżeń jako błędów

en: Malformed chunk in animation
pl: Uszkodzony fragment animacji

en: Manage Custom Sizes
pl: Zarządzanie własnymi rozmiarami

en: Manage Custom Sizes...
pl: Zarządzaj własnymi rozmiarami...

en: Margins from Printer...
pl: Marginesy z drukarki...

en: Margins:
     Left: %s %s
     Right: %s %s
     Top: %s %s
     Bottom: %s %s
pl: Marginesy:
     Lewy: %s %s
     Prawy: %s %s
     Górny: %s %s
     Dolny: %s %s

en: Maximum color value in PNM file is 0
pl: Maksymalna wartość koloru w pliku PNM wynosi 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
pl: Maksymalna wartość koloru w pliku PNM jest zbyt duża

en: Media|P_ause
pl: _Wstrzymanie

en: Media|Pre_vious
pl: _Poprzedni

en: Media|R_ewind
pl: _Wstecz

en: Media|_Forward
pl: _Naprzód

en: Media|_Next
pl: N_astępny

en: Media|_Play
pl: _Odtwarzanie

en: Media|_Record
pl: Nag_rywanie

en: Media|_Stop
pl: _Zatrzymaj

en: Medium
pl: Średni

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Muted
pl: Wyciszony

en: NAME
pl: NAZWA

en: Name
pl: Nazwa

en: Name too long
pl: Zbyt długa nazwa

en: Navigation|_Back
pl: W _tył

en: Navigation|_Bottom
pl: _Spód

en: Navigation|_Down
pl: _Na dół

en: Navigation|_First
pl: _Pierwszy

en: Navigation|_Forward
pl: Do p_rzodu

en: Navigation|_Last
pl: O_statni

en: Navigation|_Top
pl: S_zczyt

en: Navigation|_Up
pl: D_o góry

en: Need user intervention
pl: Wymaga interwencji użytkownika

en: Network Drive (%s)
pl: Dysk sieciowy (%s)

en: New Folder
pl: Nowy folder

en: New accelerator...
pl: Nowy skrót...

en: No XPM header found
pl: Nie odnaleziono nagłówka XPM

en: No deserialize function found for format %s
pl: Nie znaleziono funkcji deserializacji dla formatu %s

en: No extended input devices
pl: Brak rozszerzonych urządzeń wejściowych

en: No item for URI '%s' found
pl: Nie znaleziono elementu dla URI "%s"

en: No items found
pl: Nie znaleziono elementów

en: No palette found at end of PCX data
pl: Nie znaleziono palety na końcu danych PCX

en: No recently used resource found with URI `%s'
pl: Nie znaleziono ostatnio używanego zasobu z URI "%s"

en: No theme index file in '%s'.
    If you really want to create an icon cache here, use --ignore-theme-index.
pl: Brak pliku indeksu motywu w "%s".
    Jeżeli naprawdę chcesz tutaj utworzyć bufor ikon, użyj --ignore-theme-index.

en: None
pl: Brak

en: Not a valid icon cache: %s
pl: Nieprawidłowy bufor ikon" %s

en: Not a valid page setup file
pl: Nieprawidłowy plik ustawień strony

en: Not available
pl: Niedostępne

en: Not enough free memory
pl: Brak wolnej pamięci

en: Not enough memory to composite a frame in GIF file
pl: Brak pamięci na utworzenie ramki w pliku GIF

en: Not enough memory to load GIF file
pl: Brak pamięci na odczytanie pliku GIF

en: Not enough memory to load ICO file
pl: Brak pamięci na odczytanie pliku ICO

en: Not enough memory to load RAS image
pl: Brak pamięci na odczytanie obrazu RAS

en: Not enough memory to load animation
pl: Brak pamięci do wczytania animacji

en: Not enough memory to load bitmap image
pl: Brak pamięci na odczytanie bitmapy z pliku

en: Not enough memory to load icon
pl: Brak pamięci na odczytanie ikony

en: Not enough memory to load image
pl: Brak pamięci na odczytanie obrazu

en: Odd sheets
pl: Kartki nieparzyste

en: On _hold
pl: Wstrzy_many

en: One Sided
pl: Jednostronne

en: Op_acity:
pl: _Nieprzezroczystość:

en: Open '%s'
pl: Otwórz "%s"

en: Other...
pl: Inne...

en: Out of paper
pl: Brak papieru

en: Outermost element in text must be <text_view_markup> not <%s>
pl: Zewnętrzny element tekstu musi być <text_view_markup> a nie <%s>

en: Output Tray
pl: Tacka wyjściowa

en: Output a C header file
pl: Wyjście do pliku nagłówkowego C

en: Output t_ray:
pl: _Tacka wyjściowa:

en: Overwrite an existing cache, even if up to date
pl: Nadpisanie istniejącego bufora, nawet gdy aktualny

en: PDF _Pop directional formatting
pl: PDF - _zdjęcie kierunku formatowania

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%d' is not allowed.
pl: Poziom kompresji obrazu PNG musi być wartością od 0 do 9; wartość "%d" nie jest dopuszczalna.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%s' could not be parsed.
pl: Poziom kompresji obrazu PNG musi być wartością od 0 do 9; wartość "%s" nie może być przetworzona.

en: PNM file has an image height of 0
pl: Plik PNM zawiera obraz o wysokości 0

en: PNM file has an image width of 0
pl: Plik PNM zawiera obraz o szerokości 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
pl: Plik PNM zawiera niepoprawny bajt początkowy

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
pl: Plik PNM nie zawiera rozpoznanego podformatu PNM

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
pl: Moduł odczytujący obrazy PNM nie obsługuje tego podformatu PNM

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
pl: Moduł obsługujący PNM oczekiwał wartości całowitej, lecz otrzymał inną

en: Page %u
pl: Strona %u

en: Page Setup
pl: Ustawienia strony

en: Pages Per Sheet
pl: Stron na kartkę

en: Pages per _sheet:
pl: Stron _na kartkę:

en: Pages per _side:
pl: Stron _na kartkę:

en: Paper
pl: Papier

en: Paper Margins
pl: Marginesy kartki

en: Paper Size
pl: Rozmiar papieru

en: Paper Source
pl: Źródło papieru

en: Paper Type
pl: Rodzaj papieru

en: Paper _source:
pl: Źródło pap_ieru:

en: Paper _type:
pl: Rodzaj papier_u:

en: Path is not a folder: '%s'
pl: Ścieżka nie jest folderem: "%s"

en: Paused
pl: Wstrzymane

en: Pick a Color
pl: Wybór koloru

en: Pick a Font
pl: Wybór czcionki

en: Places
pl: Miejsca

en: Portrait
pl: Pionowo

en: Position on the color wheel.
pl: Położenie na kole kolorów.

en: Premature end-of-file encountered
pl: Przedwcześnie wystąpił koniec pliku

en: Preparing
pl: Przygotowywanie

en: Preparing %d
pl: Przygotowywanie %d

en: Pri_ority:
pl: Pri_orytet:

en: Print
pl: Wydruk

en: Print Document
pl: Wydruk dokumentu

en: Print Pages
pl: Drukowanie stron

en: Print Pre_view
pl: Podgląd _wydruku

en: Print to File
pl: Wydruk do pliku

en: Print to LPR
pl: Wydruk na LPR

en: Print to Test Printer
pl: Wydruk do drukarki testowej

en: Printer
pl: Drukarka

en: Printer Default
pl: Domyślne drukarki

en: Printer offline
pl: Drukarka jest nieaktywna

en: Printing %d
pl: Drukowanie %d

en: Program class as used by the window manager
pl: Klasa programu używana przez zarządcę okien

en: Program name as used by the window manager
pl: Nazwa programu używana przez zarządcę okien

en: Question
pl: Pytanie

en: RAS image has bogus header data
pl: Błędny nagłówek obrazu RAS

en: RAS image has unknown type
pl: Nieznany format obrazu RAS

en: RLE Right-to-left e_mbedding
pl: RLE - o_sadzenie od prawej do lewej

en: RLM _Right-to-left mark
pl: RLM - znacznik kierunku od p_rawej do lewej

en: RLO Right-to-left o_verride
pl: RLO - n_ałożenie od prawej do lewej

en: Ra_nge
pl: Za_kres

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
pl: Surowy format PNM wymaga dokładnie jednej spacji przed danymi

en: Raw PNM image type is invalid
pl: Typ surowego obrazu PNM jest niepoprawny

en: Really delete file "%s"?
pl: Czy na pewno usunąć plik "%s"?

en: Received invalid color data
pl: Otrzymano niepoprawne dane koloru

en: Recently Used
pl: Ostatnio używane

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove the bookmark '%s'
pl: Usuwa zakładkę "%s"

en: Remove the selected bookmark
pl: Usuwa wybraną zakładkę

en: Rename File
pl: Zmiana nazwy pliku

en: Rename file "%s" to:
pl: Zmiana nazwy pliku "%s" na:

en: Rename...
pl: Zmień nazwę...

en: Reverse landscape
pl: Odwrócone poziomo

en: Reverse portrait
pl: Odwrócone pionowo

en: SCREEN
pl: PODEKRAN

en: Same as --no-wintab
pl: To samo co --no-wintab

en: Save _As
pl: Zapisz j_ako

en: Save in _folder:
pl: Zapis w f_olderze:

en: Sc_ale:
pl: Ska_la:

en: Screen
pl: Ekran

en: Scroll arrow spacing
pl: Odstęp strzałki przewijania

en: Search
pl: Szukaj

en: Secret
pl: Tajne

en: Select A File
pl: Wybór pliku

en: Select _All
pl: Zaznacz w_szystko

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
pl: Wybierz pożądany kolor z zewnętrznego pierścienia, przy użyciu trójkąta wewnątrz wybierz jasność tego koloru.

en: Select which type of documents are shown
pl: Wybiera jakie rodzaje dokumentów są wyświetlane

en: Select which types of files are shown
pl: Wybiera jakie rodzaje plików są wyświetlane

en: Serialized data is malformed
pl: Dane serializowane są nieprawidłowo rozwinięte

en: Serialized data is malformed. First section isn't GTKTEXTBUFFERCONTENTS-0001
pl: Dane serializowane są nieprawidłowo rozwinięte. Pierwsza sekcja nie jest GTKEXTBUFFERCONTENTS-0001

en: Shortcut %s already exists
pl: Skrót %s już istnieje

en: Shortcut %s does not exist
pl: Skrót %s nie istnieje

en: Show GTK+ Options
pl: Wyświetla opcje GTK+

en: Show _Hidden Files
pl: Wyświetl u_kryte pliki

en: Show _Private Resources
pl: Wyświetl zasoby p_rywatne

en: Si_ze:
pl: R_ozmiar:

en: Size
pl: Rozmiar

en: Size of the palette in 8 bit mode
pl: Rozmiar palety w trybie 8-bitowym

en: Some of the settings in the dialog conflict
pl: Część ustawień w oknie jest sprzecznych

en: Specify one or more page ranges,
     e.g. 1-3,7,11
pl: Określ jeden lub więcej zakresów stron,
     przykładowo: 1-3,7,11

en: Stack overflow
pl: Przepełnienie stosu

en: Standard
pl: Standardowe

en: Status
pl: Stan

en: TGA image has invalid dimensions
pl: Obraz TGA ma niewłaściwe wymiary

en: TGA image type not supported
pl: Nieobsługiwany typ obrazu TGA

en: TIFFClose operation failed
pl: Operacja TIFFClose nie powiodła się

en: T_wo-sided:
pl: _Dwustronnie:

en: Tag "%s" already defined
pl: Znacznik "%s" jest już zdefiniowany

en: Tag "%s" does not exist in buffer and tags can not be created.
pl: Znacznik "%s" nie istnieje w buforze i znaczniki nie mogą zostać utworzone.

en: Tag "%s" has invalid priority "%s"
pl: Znacznik "%s" ma nieprawidłowy priorytet "%s"

en: Tag "%s" has not been defined.
pl: Znacznik "%s" nie został zdefiniowany.

en: Thai-Lao
pl: Tajski-Laotański

en: The ANI image format
pl: Format obrazu ANI

en: The BMP image format
pl: Format obrazu BMP

en: The GIF image format
pl: Format obrazu GIF

en: The ICO image format
pl: Format obrazu ICO

en: The JPEG image format
pl: Format obrazu JPEG

en: The PCX image format
pl: Format obrazu PCX

en: The PNG image format
pl: Format obrazu PNG

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
pl: Rodzina formatów obrazów PNM/PBM/PGM/PPM

en: The Sun raster image format
pl: Rastrowy format obrazu firmy SUN

en: The TIFF image format
pl: Format obrazu TIFF

en: The Targa image format
pl: Format obrazu Targa

en: The URI bound to this button
pl: URI przypisany do tego przycisku

en: The WBMP image format
pl: Format obrazu WBMP

en: The XBM image format
pl: Format obrazu XBM

en: The XPM image format
pl: Format obrazu XPM

en: The attribute "%s" was found twice on the <%s> element
pl: Atrybut "%s" został dwukrotnie znaleziony w elemencie <%s>

en: The color you've chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
pl: Aktualnie wybrany kolor. Kolor ten możesz przeciągnąć na jedną z pozycji palety, aby zachować go na przyszłość.

en: The file "%s" resides on another machine (called %s) and may not be available to this program.
    Are you sure that you want to select it?
pl: Plik "%s" znajduje się na innej maszynie (o nazwie %s) i może być niedostępny dla tego programu.
    Czy na pewno chcesz go wybrać?

en: The file already exists in "%s".  Replacing it will overwrite its contents.
pl: Plik już istnieje w "%s". Zastąpienie go spowoduje nadpisanie jego zawartości.

en: The filename "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
pl: Nazwa "%s" zawiera symbole, które nie są dopuszczalne w nazwach plików

en: The filename "%s" couldn't be converted to UTF-8. (try setting the environment variable G_FILENAME_ENCODING): %s
pl: Nie można przekształcić nazwy pliku "%s" na UTF-8 (spróbuj ustawić zmienną środowiskową G_FILENAME_ENCODING): %s

en: The folder contents could not be displayed
pl: Nie można wyświetlić zawartości folderu

en: The folder could not be created
pl: Nie można utworzyć folderu

en: The folder could not be created, as a file with the same name already exists.  Try using a different name for the folder, or rename the file first.
pl: Nie można utworzyć folderu, ponieważ istnieje już plik o tej samej nazwie. Użyj innej nazwy dla folderu lub zmień nazwę pliku.

en: The folder name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
pl: Nazwa folderu "%s" zawiera symbole, które nie są dopuszczalne w nazwach plików

en: The generated cache was invalid.
pl: Wygenerowany bufor był nieprawidłowy.

en: The license of the program
pl: Licencja programu

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "%s". Please use a different name.
pl: Nazwa "%s" nie jest poprawna, ponieważ zawiera znak "%s". Użyj innej nazwy.

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now. You can drag this color to a palette entry, or select this color as current by dragging it to the other color swatch alongside.
pl: Poprzednio wybrany kolor, dla porównania z obecnie wybieranym kolorem. Możesz przeciągnąć ten kolor na jedną z pozycji palety lub wybrać go bezpośrednio poprzez przeciągnięcie go nad kolor sąsiedni.

en: The program was not able to create a connection to the indexer daemon.  Please make sure it is running.
pl: Program nie mógł utworzyć połączenia z usługą indeksowania. Proszę się upewnić, czy usługa jest uruchomiona.

en: The radio tool button whose group this button belongs to.
pl: Grupa, do której należy ten przycisk narzędzia radiowego.

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
pl: Ta kopia gdk-pixbuf nie pozwala na zapis obrazu w formacie: %s

en: This file system does not support mounting
pl: Ten system plików nie obsługuje montowania

en: This function is not implemented for widgets of class '%s'
pl: Funkcja nie jest zaimplementowana dla widgetów klasy "%s"

en: Tigrigna-Eritrean (EZ+)
pl: Tigre-Erytrea (EZ+)

en: Tigrigna-Ethiopian (EZ+)
pl: Tigre-Etiopia (EZ+)

en: Today at %H:%M
pl: Dzisiaj o %H:%M

en: Top Secret
pl: Ściśle tajne

en: Topdown BMP images cannot be compressed
pl: Zstępujące (top-down) obrazy BMP nie mogą być skompresowane

en: Transformed JPEG has zero width or height.
pl: Przekształcony JPEG ma zerową szerokość lub wysokość.

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
pl: Przekształcony PNG zawiera nieobsługiwaną liczbę kanałów, powinien mieć 3 lub 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
pl: Przekształcony PNG ma zerową szerokość lub wysokość.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
pl: Przekształcony PNG nie jest typu RGB ani RGBA.

en: Translated by
pl: Tłumaczenie

en: Transparency of the color.
pl: Przezroczystość koloru.

en: Turn off verbose output
pl: Wyłączenie rozwlekłego wyjścia

en: Two Sided
pl: Dwustronne

en: Type a file name
pl: Wprowadź nazwę pliku

en: Type name of new folder
pl: Podaj nazwę nowego folderu

en: Unable to find an item with URI '%s'
pl: Nie można odnaleźć elementu z URI "%s"

en: Unable to find include file: "%s"
pl: Nie można odnaleźć dołączanego pliku: "%s"

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
pl: Nie można wczytać modułu odczytującego obrazy: %s: %s

en: Unable to locate image file in pixmap_path: "%s"
pl: Nie można odnaleźć pliku z obrazem na ścieżce: "%s"

en: Unable to locate theme engine in module_path: "%s",
pl: Nie można odnaleźć modułu obsługującego motyw w module_path: "%s",

en: Unclassified
pl: Niesklasyfikowane

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
pl: Nieoczekiwana wartość głębi kolorów elementów palety kolorów

en: Unexpected character data on line %d char %d
pl: Nieoczekiwane dane znakowe w wierszu %d znak %d

en: Unexpected end of PNM image data
pl: Nieoczekiwany koniec danych obrazu PNM

en: Unexpected icon chunk in animation
pl: Nieobsługiwany fragment ikony w animacji

en: Unexpected start tag '%s' on line %d char %d
pl: Nieoczekiwany znacznik początku "%s" w wierszu %d znak %d

en: Unhandled tag: '%s'
pl: Nieobsługiwany znacznik: "%s"

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unknown attribute '%s' on line %d char %d
pl: Nieznany atrybut "%s" w wierszu %d znak %d

en: Unknown error when trying to deserialize %s
pl: Nieznany błąd podczas próby deserializacji %s

en: Unknown item
pl: Nieznany element

en: Unrecognized image file format
pl: Nierozpoznany format pliku z obrazem

en: Unspecified error
pl: Nieokreślony błąd

en: Unsupported JPEG color space (%s)
pl: Nieobsługiwana przestrzeń kolorów w pliku JPEG (%s)

en: Unsupported animation type
pl: Nieobsługiwany typ animacji

en: Unsupported depth for ICO file: %d
pl: Nieobsługiwana głębokość dla pliku ICO: %d

en: Unsupported icon type
pl: Nieobsługiwany typ ikony

en: Untitled filter
pl: Filtr bez tytułu

en: Up Path
pl: W górę ścieżki

en: Urgent
pl: Ważne

en: Validate existing icon cache
pl: Sprawdź istniejący bufor ikon

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
pl: Wartość elementu tekstowego PNG %s nie może być przekształcona na kodowanie ISO-8859-1.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
pl: Format GIF w wersji %s nie jest obsługiwany

en: Vietnamese (VIQR)
pl: Wietnamska ((VIQR)

en: Volume
pl: Głośność

en: Volume Down
pl: Zmniejszenie głośności

en: Volume Up
pl: Zwiększenie głośności

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Width or height of TIFF image is zero
pl: Szerokość lub wysokość obrazu TIFF jest równa zeru

en: Window
pl: Okno

en: Written by
pl: Program

en: X Input Method
pl: Metoda wejściowa X

en: X _tilt:
pl: Na_chylenie poziome:

en: X display to use
pl: Wykorzystywany ekran X

en: X screen to use
pl: Wykorzystywany podekran X

en: XPM file has image height <= 0
pl: Plik XPM zawiera obraz o wysokości <= 0

en: XPM file has image width <= 0
pl: Plik XPM zawiera obraz o szerokości <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
pl: Plik XPM zawiera niepoprawną liczbę kolorów

en: XPM has invalid number of chars per pixel
pl: Plik XPM zawiera niepoprawną liczbę znaków na piksel

en: Y t_ilt:
pl: Nac_hylenie pionowe:

en: Yesterday at %H:%M
pl: Wczoraj o %H:%M

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as 'orange' in this entry.
pl: Możesz w tym wejściu podać szesnastkową wartość koloru (jak w HTML-u) lub po prostu nazwę koloru, np. "orange".

en: ZWJ Zero width _joiner
pl: ZWN - łączn_ik znaków o zerowej szerokości

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
pl: ZWNJ - rozłączni_k znaków o zerowej szerokości

en: ZWS _Zero width space
pl: ZWS - spacja o z_erowej szerokości

en: Zoom _In
pl: Po_większ

en: Zoom _Out
pl: Po_mniejsz

en: _About
pl: _O programie

en: _Add
pl: _Dodaj

en: _Add to Bookmarks
pl: _Dodaj do zakładek

en: _After:
pl: _Po:

en: _All
pl: _Wszystkie

en: _Apply
pl: _Zastosuj

en: _Ascending
pl: _Rosnąco

en: _Billing info:
pl: Informacje o opłatac_h:

en: _Blue:
pl: _Niebieski:

en: _Bold
pl: Pogru_bienie

en: _Bottom:
pl: _Dolny:

en: _Browse for other folders
pl: _Przeglądaj inne foldery

en: _CD-Rom
pl: _CD-ROM

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Clear
pl: Wy_czyść

en: _Clear List
pl: Wy_czyść listę

en: _Close
pl: Za_mknij

en: _Color
pl: _Kolor

en: _Convert
pl: Prze_konwertuj

en: _Copy
pl: S_kopiuj

en: _Delete
pl: _Usuń

en: _Descending
pl: _Malejąco

en: _Device:
pl: _Urządzenie:

en: _Discard
pl: _Porzuć

en: _Disconnect
pl: _Rozłącz

en: _Edit
pl: _Edycja

en: _Execute
pl: Wyk_onaj

en: _Family:
pl: _Rodzina:

en: _Files
pl: _Pliki

en: _Find
pl: _Znajdź

en: _Floppy
pl: _Dyskietka

en: _Folder name:
pl: Nazwa f_olderu:

en: _Font
pl: _Czcionka

en: _Format for:
pl: _Format dla:

en: _Fullscreen
pl: _Pełny ekran

en: _Gamma value
pl: Wartość g_amma

en: _Green:
pl: _Zielony:

en: _Harddisk
pl: Dy_sk twardy

en: _Height:
pl: _Wysokość:

en: _Help
pl: Pomo_c

en: _Home
pl: P_oczątek

en: _Hue:
pl: O_dcień:

en: _Index
pl: _Indeks

en: _Information
pl: _Informacja

en: _Insert Unicode Control Character
pl: _Wstaw znak kontrolny Unikodu

en: _Italic
pl: Pochy_lenie

en: _Jump to
pl: Prz_ejdź do

en: _Leave Fullscreen
pl: _Opuszczenie trybu pełnoekranowego

en: _Left:
pl: _Lewy:

en: _License
pl: _Licencja

en: _Location:
pl: Położ_enie:

en: _Mode:
pl: _Tryb:

en: _Name:
pl: _Nazwa:

en: _Network
pl: S_ieć

en: _New
pl: _Nowy

en: _New Folder
pl: _Nowy folder

en: _No
pl: _Nie

en: _Normal Size
pl: _Zwykły rozmiar

en: _Now
pl: _Teraz

en: _Only print:
pl: Wydruk _tylko:

en: _Open
pl: _Otwórz

en: _Orientation:
pl: _Położenie:

en: _Output format
pl: _Format wyjściowy

en: _Palette:
pl: Pal_eta:

en: _Paper size:
pl: _Rozmiar papieru:

en: _Paste
pl: Wk_lej

en: _Places
pl: _Miejsca

en: _Preferences
pl: P_referencje

en: _Pressure:
pl: _Nacisk:

en: _Preview:
pl: _Podgląd

en: _Print
pl: Wy_drukuj

en: _Properties
pl: _Właściwości

en: _Quit
pl: Za_kończ

en: _Red:
pl: _Czerwony:

en: _Redo
pl: P_onów

en: _Refresh
pl: _Odśwież

en: _Remove
pl: _Usuń

en: _Remove From List
pl: _Usuń z listy

en: _Rename
pl: Zmień _nazwę

en: _Rename File
pl: _Zmień nazwę pliku

en: _Replace
pl: _Zastąp

en: _Reverse
pl: Odw_rotnie

en: _Revert
pl: _Przywróć

en: _Right:
pl: _Prawy:

en: _Saturation:
pl: Na_sycenie:

en: _Save
pl: _Zapisz

en: _Save color here
pl: _Zapisz kolor w tym miejscu

en: _Save in folder:
pl: _Zapis w folderze:

en: _Search:
pl: _Szukaj:

en: _Selection:
pl: _Wybór:

en: _Spell Check
pl: Sprawdź p_isownię

en: _Stop
pl: _Zatrzymaj

en: _Strikethrough
pl: Prz_ekreślenie

en: _Style:
pl: _Styl:

en: _Top:
pl: _Górny:

en: _Undelete
pl: Od_twórz

en: _Underline
pl: P_odkreślenie

en: _Undo
pl: Cof_nij

en: _Value:
pl: _Wartość:

en: _Wheel:
pl: _Koło:

en: _Width:
pl: _Szerokość:

en: _Yes
pl: _Tak

en: abcdefghijk ABCDEFGHIJK
pl: aąbcćdeęfghi AĄBCĆDEĘFGHI

en: calendar year format|%Y
pl: %Y

en: calendar:day:digits|%d
pl: %d

en: calendar:week:digits|%d
pl: %d

en: calendar:week_start:0
pl: calendar:week_start:1

en: different idatas found for symlinked '%s' and '%s'
pl: znaleziono różne idane dla symbolicznie dowiązanych "%s" i "%s"

en: directfb arg
pl: argument directfb

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
pl[0]: Brak pamięci na bufor obrazu o rozmiarze %u bajtu
pl[1]: Brak pamięci na bufor obrazu o rozmiarze %u bajtów
pl[2]: Brak pamięci na bufor obrazu o rozmiarze %u bajtów

en: inch
pl: cale

en: keyboard label|Alt
pl: Alt

en: keyboard label|BackSpace
pl: BackSpace

en: keyboard label|Backslash
pl: Backslash

en: keyboard label|Begin
pl: Begin

en: keyboard label|Ctrl
pl: Ctrl

en: keyboard label|Delete
pl: Delete

en: keyboard label|Down
pl: W dół

en: keyboard label|End
pl: End

en: keyboard label|Escape
pl: Escape

en: keyboard label|Home
pl: Home

en: keyboard label|Hyper
pl: Hyper

en: keyboard label|Insert
pl: Insert

en: keyboard label|KP_Begin
pl: KP_Begin

en: keyboard label|KP_Delete
pl: KP_Delete

en: keyboard label|KP_Down
pl: KP_Down

en: keyboard label|KP_End
pl: KP_End

en: keyboard label|KP_Enter
pl: KP_Enter

en: keyboard label|KP_Home
pl: KP_Home

en: keyboard label|KP_Insert
pl: KP_Insert

en: keyboard label|KP_Left
pl: KP_Left

en: keyboard label|KP_Next
pl: KP_Next

en: keyboard label|KP_Page_Down
pl: KP_Page_Down

en: keyboard label|KP_Page_Up
pl: KP_Page_Up

en: keyboard label|KP_Prior
pl: KP_Prior

en: keyboard label|KP_Right
pl: KP_Right

en: keyboard label|KP_Space
pl: KP_Space

en: keyboard label|KP_Tab
pl: KP_Tab

en: keyboard label|KP_Up
pl: KP_Up

en: keyboard label|Left
pl: W lewo

en: keyboard label|Meta
pl: Meta

en: keyboard label|Multi_key
pl: Multi_key

en: keyboard label|Num_Lock
pl: Num_Lock

en: keyboard label|Page_Down
pl: Page_Down

en: keyboard label|Page_Up
pl: Page_Up

en: keyboard label|Pause
pl: Pause

en: keyboard label|Print
pl: Print

en: keyboard label|Return
pl: Return

en: keyboard label|Right
pl: W prawo

en: keyboard label|Scroll_Lock
pl: Scroll_Lock

en: keyboard label|Shift
pl: Shift

en: keyboard label|Space
pl: Spacja

en: keyboard label|Super
pl: Super

en: keyboard label|Sys_Req
pl: Sys_Req

en: keyboard label|Tab
pl: Tab

en: keyboard label|Up
pl: W górę

en: none
pl: brak

en: output.%s
pl: dane_wyjściowe.%s

en: paper size|#10 Envelope
pl: Koperta #10

en: paper size|#11 Envelope
pl: Koperta #11

en: paper size|#12 Envelope
pl: Koperta #12

en: paper size|#14 Envelope
pl: Koperta #14

en: paper size|#9 Envelope
pl: Koperta #9

en: paper size|10x11
pl: 10x11

en: paper size|10x13
pl: 10x13

en: paper size|10x14
pl: 10x14

en: paper size|10x15
pl: 10x15

en: paper size|11x12
pl: 11x12

en: paper size|11x15
pl: 11x15

en: paper size|12x19
pl: 12x19

en: paper size|5x7
pl: 5x7

en: paper size|6x9 Envelope
pl: Koperta 6x9

en: paper size|7x9 Envelope
pl: Koperta 7x9

en: paper size|9x11 Envelope
pl: Koperta 9x11

en: paper size|A0
pl: A0

en: paper size|A0x2
pl: A0x2

en: paper size|A0x3
pl: A0x3

en: paper size|A1
pl: A1

en: paper size|A10
pl: A10

en: paper size|A1x3
pl: A1x3

en: paper size|A1x4
pl: A1x4

en: paper size|A2
pl: A2

en: paper size|A2x3
pl: A2x3

en: paper size|A2x4
pl: A2x4

en: paper size|A2x5
pl: A2x5

en: paper size|A3
pl: A3

en: paper size|A3 Extra
pl: A3 Ekstra

en: paper size|A3x3
pl: A3x3

en: paper size|A3x4
pl: A3x4

en: paper size|A3x5
pl: A3x5

en: paper size|A3x6
pl: A3x6

en: paper size|A3x7
pl: A3x7

en: paper size|A4
pl: A4

en: paper size|A4 Extra
pl: A4 Ekstra

en: paper size|A4 Tab
pl: A4 Tab

en: paper size|A4x3
pl: A4x3

en: paper size|A4x4
pl: A4x4

en: paper size|A4x5
pl: A4x5

en: paper size|A4x6
pl: A4x6

en: paper size|A4x7
pl: A4x7

en: paper size|A4x8
pl: A4x8

en: paper size|A4x9
pl: A4x9

en: paper size|A5
pl: A5

en: paper size|A5 Extra
pl: A5 Ekstra

en: paper size|A6
pl: A6

en: paper size|A7
pl: A7

en: paper size|A8
pl: A8

en: paper size|A9
pl: A9

en: paper size|Arch A
pl: Arch A

en: paper size|Arch B
pl: Arch B

en: paper size|Arch C
pl: Arch C

en: paper size|Arch D
pl: Arch D

en: paper size|Arch E
pl: Arch E

en: paper size|B0
pl: B0

en: paper size|B1
pl: B1

en: paper size|B10
pl: B10

en: paper size|B2
pl: B2

en: paper size|B3
pl: B3

en: paper size|B4
pl: B4

en: paper size|B5
pl: B5

en: paper size|B5 Extra
pl: B5 Ekstra

en: paper size|B6
pl: B6

en: paper size|B6/C4
pl: B6/C4

en: paper size|B7
pl: B7

en: paper size|B8
pl: B8

en: paper size|B9
pl: B9

en: paper size|C0
pl: C0

en: paper size|C1
pl: C1

en: paper size|C10
pl: C10

en: paper size|C2
pl: C2

en: paper size|C3
pl: C3

en: paper size|C4
pl: C4

en: paper size|C5
pl: C5

en: paper size|C6
pl: C6

en: paper size|C6/C5
pl: C6/C5

en: paper size|C7
pl: C7

en: paper size|C7/C6
pl: C7/C6

en: paper size|C8
pl: C8

en: paper size|C9
pl: C9

en: paper size|Choukei 2 Envelope
pl: Koperta Choukei 2

en: paper size|Choukei 3 Envelope
pl: Koperta Choukei 3

en: paper size|Choukei 4 Envelope
pl: Koperta Choukei 4

en: paper size|DL Envelope
pl: Koperta DL

en: paper size|Dai-pa-kai
pl: Dai-pa-kai

en: paper size|European edp
pl: Europejskie edp

en: paper size|Executive
pl: Executive

en: paper size|FanFold European
pl: Europejskie FanFold

en: paper size|FanFold German Legal
pl: Niemieckie FanFold Legal

en: paper size|FanFold US
pl: Amerykańskie FanFold

en: paper size|Folio
pl: Folio

en: paper size|Folio sp
pl: Folio sp

en: paper size|Government Legal
pl: Government Legal

en: paper size|Government Letter
pl: Government Letter

en: paper size|Index 3x5
pl: Index 3x5

en: paper size|Index 4x6 (postcard)
pl: Index 4x6 (pocztówka)

en: paper size|Index 4x6 ext
pl: Index 4x6 ext

en: paper size|Index 5x8
pl: Index 5x8

en: paper size|Invite Envelope
pl: Koperta zaproszeniowa

en: paper size|Invoice
pl: Faktura

en: paper size|Italian Envelope
pl: Koperta włoska

en: paper size|JB0
pl: JB0

en: paper size|JB1
pl: JB1

en: paper size|JB10
pl: JB10

en: paper size|JB2
pl: JB2

en: paper size|JB3
pl: JB3

en: paper size|JB4
pl: JB4

en: paper size|JB5
pl: JB5

en: paper size|JB6
pl: JB6

en: paper size|JB7
pl: JB7

en: paper size|JB8
pl: JB8

en: paper size|JB9
pl: JB9

en: paper size|Monarch Envelope
pl: Koperta monarch

en: paper size|Personal Envelope
pl: Koperta osobista

en: paper size|Postfix Envelope
pl: Koperta postfix

en: paper size|Quarto
pl: Quarto

en: paper size|RA0
pl: RA0

en: paper size|RA1
pl: RA1

en: paper size|RA2
pl: RA2

en: paper size|ROC 16k
pl: ROC 16k

en: paper size|ROC 8k
pl: ROC 8k

en: paper size|SRA0
pl: SRA0

en: paper size|SRA1
pl: SRA1

en: paper size|SRA2
pl: SRA2

en: paper size|Small Photo
pl: Mała fotografia

en: paper size|Super A
pl: Super A

en: paper size|Super B
pl: Super B

en: paper size|Tabloid
pl: Tabloid

en: paper size|US Legal
pl: US Legal

en: paper size|US Legal Extra
pl: US Legal ekstra

en: paper size|US Letter
pl: US Letter

en: paper size|US Letter Extra
pl: US Letter ekstra

en: paper size|US Letter Plus
pl: US Letter plus

en: paper size|Wide Format
pl: Format szeroki

en: paper size|a2 Envelope
pl: Koperta a2

en: paper size|asme_f
pl: asme_f

en: paper size|b-plus
pl: b-plus

en: paper size|c
pl: c

en: paper size|c5 Envelope
pl: Koperta c5

en: paper size|d
pl: d

en: paper size|e
pl: e

en: paper size|edp
pl: edp

en: paper size|f
pl: f

en: paper size|hagaki (postcard)
pl: hagaki (pocztówka)

en: paper size|jis exec
pl: jis exec

en: paper size|juuro-ku-kai
pl: juuro-ku-kai

en: paper size|kahu Envelope
pl: Koperta kahu

en: paper size|kaku2 Envelope
pl: Koperta kaku2

en: paper size|oufuku (reply postcard)
pl: oufuku (pocztówka z odpowiedzią)

en: paper size|pa-kai
pl: pa-ki

en: paper size|prc 16k
pl: prc 16k

en: paper size|prc 32k
pl: prc 32k

en: paper size|prc1 Envelope
pl: Koperta prc1

en: paper size|prc10 Envelope
pl: Koperta prc10

en: paper size|prc2 Envelope
pl: Koperta prc2

en: paper size|prc3 Envelope
pl: Koperta prc3

en: paper size|prc4 Envelope
pl: Koperta prc4

en: paper size|prc5 Envelope
pl: Koperta prc5

en: paper size|prc6 Envelope
pl: Koperta prc6

en: paper size|prc7 Envelope
pl: Koperta prc7

en: paper size|prc8 Envelope
pl: Koperta prc8

en: paper size|you4 Envelope
pl: Koperta you4

en: print operation status|Blocking on issue
pl: Blokowanie zadania

en: print operation status|Finished
pl: Zakończono

en: print operation status|Finished with error
pl: Zakończono z błędem

en: print operation status|Generating data
pl: Generowanie danych

en: print operation status|Initial state
pl: Stan początkowy

en: print operation status|Preparing to print
pl: Przygotowywanie do wydruku

en: print operation status|Printing
pl: Drukowanie

en: print operation status|Sending data
pl: Wysyłanie danych

en: print operation status|Waiting
pl: Oczekiwanie

en: progress bar label|%d %%
pl: %d %%

en: recent menu label|%d. %s
pl: %d. %s

en: recent menu label|_%d. %s
pl: _%d. %s

en: sdl|system
pl: system

en: test-output.%s
pl: testowe_dane_wyjściowe.%s

en: unsupported RAS image variation
pl: Nieobsługiwany typ obrazu RAS

en: volume percentage|%d %%
pl: %d %%

en: year measurement template|2000
pl: 2000
